motolka motolka komentáře u knih

Cesta kaizen Cesta kaizen Robert Maurer

Zajímavá knížka. Dá se z ní hodně zkušeností odnést. Přesto si myslím, že šla knížka napsat mnohem zajímavěji. Ale ta podstata tam je.

14.01.2017 5 z 5

Dokonalý manžel Dokonalý manžel Lisa Gardner

Perfektní detektivka, u které jsem chvílemi ani nedýchala. Spousta nepředvídatelných situací. Knížky Lisy Gardner nemají chybu. Žádná zbytečná vomáčka. Stále jen napětí.

11.01.2017 5 z 5

Nejlepší přítelkyně Nejlepší přítelkyně Christine Drews

Velmi napínavá detektivka. Četla se úplně sama. Přečteno za jeden den.

29.12.2016 5 z 5

Zbavte se nepořádku s feng-šuej Zbavte se nepořádku s feng-šuej Karen Kingston

Perfektní knížka se spousty nápadů.

29.12.2016 5 z 5

O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu Werner Holzwarth

Kniha o hounu - nekup to ;o)
Stačilo mi to přečíst jednou. Doma to mít nemusím. Lituji rodiče, co tohle budou číst dítěti znovu a znovu :D

26.12.2016 3 z 5

Náhradní dcera Náhradní dcera Lisa Gardner

Velmi napínavé. Od první do poslední stránky. Měla jsem hodně tipů, jak to asi dopadne. Ale neuhádla jsem vlastně vůbec nic. Ten konec byl hodně překvapivý. Takové detektivky mám ráda. Určitě si přečtu další knížky od této skvělé autorky.

19.12.2016 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Napínavá detektivka.

24.10.2016 5 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Tento díl byl trošku slabší, ale i tak se mi líbil. Jdu na další "Unesená".

08.10.2016 4 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

Začátek slabší, ale pak se detektivka rozjela a nedalo se od ní odtrhnout. Konec byl dost nechutný, kam na to Mo Hayder chodí ;o)

25.09.2016 5 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Strhující kniha. Moc se mi líbila. Ale co měl znamenat ten ten nalezený foťák, který se přece jen tak nevyhazuje? Nebo se jednalo o špatný překlad? Docela mě to iritovalo a nedává mi to smysl, i když jsem se po přečtení vrátila k této pasáži. No nic, nechci nic prozrazovat. Vrhám se na třetí díl "Rituál".

17.09.2016 5 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Knížka se mi líbila. Sice jsem se tam občas ztrácela (asi blbej překlad), ale jinak byla napínavá a chvílemi i dost nechutná a zvrhlá. Vrhám se na druhý díl "Pečovatel".

11.09.2016 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Knížka mě absolutně pohltila. Zaujal mě námět. Pak jsem jí začala číst a říkala jsem si, to je něco pro teenagery a myslela jsem, že to nedočtu, ale musela jsem číst stále dál a dál. Bylo to zvláštně a velice zajímavě napsané. Nikdy jsem nic podobného nečetla. Myslela jsem, že to bude happy end. Skoro se mi až chtělo ke konci brečet. Nechci nic prozradit, ale knížka je fakt skvělá. Každopádně doporučuji.

Viděla jsem, že se připravuje druhý díl. Vypadá to, že to nebude pokračování, ale z pohledu Rhiannon. Nevím, zda se mi bude chtít si přečíst knížku z jejího pohledu. Myslím, že ne. Uvidíme, jaké budou ohlasy a recenze. Nerada bych si zkazila zážitek na tuto knížku.

05.09.2016 5 z 5

V náruči snů V náruči snů Linda S. Howington

Hodně zajímavá detektivka. Začátek mě sice úplně nenadchnul, konec bych taky trošku udělala jiný, ale jinak jsem knížku četla se zatajeným dechem.

05.09.2016 5 z 5

Krása přináší smrt Krása přináší smrt Mary Higgins Clark

Zajímavě napsané a napínavé. Konec překvapil.

31.08.2016

Kam se poděly děti Kam se poděly děti Mary Higgins Clark

Pěkná a napínavá knížka. Doporučuji.

29.08.2016 5 z 5

Kdo se dívá,když spíš Kdo se dívá,když spíš Mary Higgins Clark

Knížka se mi líbila, ale četla jsem už lepší od M. Clark.

29.08.2016 4 z 5

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

Knížka se mi moc líbila. Doporučuji. Clarková patří k mým nejoblíbenějším spisovatelkám. Zatím mě nezklamala ani jedna knížka od ní.

Hned jsem začala číst další její knížku: Kam se poděly děti
I tahle knížka je už napínavá od první stránky.

23.08.2016 5 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Moc se mi knížka líbila. Přečtu si určitě další knížky od autora.

22.08.2016 5 z 5

V náruči nepřítele V náruči nepřítele Mary Higgins Clark

Napínavé. Doporučuji.

22.08.2016 5 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Knížka se mi neuvěřitelně líbila. Nenudila jsem se ani jednu jednou stránku. Hodně povedený román. Doporučuji.

17.07.2016 5 z 5