motolka motolka komentáře u knih

Chlapec v kufru Chlapec v kufru Lene Kaaberbøl

Kniha je velmi působivě napsaná a přečetla jsem jí jedním dechem. Příběh je pěkný, plný emocí. Bohužel jsem se na začátku ztrácela ve velkém množství postav a přeskakování z jedné země do druhé a flashbacků. Často jsem musela listovat zpět, abych se zorientovala o jaké postavě je řeč a kdo to vlastně je. Ale nakonec jsem se z skrz ně prokousala. Knihu ale každopádně doporučuji.

02.04.2015 5 z 5

Mein Kampf Mein Kampf Adolf Hitler

Začala jsem číst, nedočetla. I když jsem moc chtěla, protože mě všechno, co se točí okolo 2. světové války zajímá. Bylo to tak neskutečně nudný, že jsem to fakt nedala. Ale z toho, co jsem stačila přečíst, musím konstatovat, že Hitler byl opravdu magor a psychopat :o(

Jinak různé knížky o jeho mládí, které jsem kdysi četla, byly opravdu hodně zajímavé. Tohle se ale opravdu nepovedlo.

23.03.2015 1 z 5

Měj rád skutečnost Měj rád skutečnost Stephen Mitchell

Skvělá knížka. Čtyři otázky, které změní váš život :o)

12.03.2015 5 z 5

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Nádherný thriller. Chvílemi až nechutně brutální. Miluji tento typ knížek :o)

To na tobě doschne To na tobě doschne Ivan Kraus

Fajn oddychovka a jedna z jeho nejlepších knih. Pobavila mě a rozesmála :o)

11.03.2015 3 z 5

Příručka pro zoufalé matky Příručka pro zoufalé matky Allison Mitchell

Skvělá, čtivá knížka, spousta zajímavých nápadů! Doporučuji!

Souvislosti Souvislosti Zdeňka Jordánová

Knížky od Zdeňky Jordánové zkrátka nemají chybu! I tato byla výborná.

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Knížka je úžasná. Pobavila mě neskutečně. Četla jsem si jí v tramvaji a začala jsem se tak smát, že jsem musela čtení nechat na doma. Ostatní díly jsou taky skvělý, ale tento první díl fakt vede, protože ten mě rozesmál ze všech dílů nejvíc :o)

11.03.2015 5 z 5

Trading Coach: 101 lekcí, jak se stát sám sobe obchodním psychologem Trading Coach: 101 lekcí, jak se stát sám sobe obchodním psychologem Brett N. Steenbarger

Úžasná kniha pro každého, kdo se chce věnovat obchodování na burze. Emoce, které zničí jakýkoliv dobrý obchod: STRACH a CHAMTIVOST. Velmi dobře se čte a spousta psychologických lekcí lze i využít v běžném životě.

11.03.2015 5 z 5

Lékaři hanby: Pravda o lidských morčatech v Osvětimi Lékaři hanby: Pravda o lidských morčatech v Osvětimi Betty Truck

Jedním slovem: ŠOKUJÍCÍ

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Šokující kniha, ale měla by stejně jako knížka "Lékaři hanby" být povinnou četbou na všech školách, aby se podobné zvěrstvo už nikdy neopakovalo.

Ukradený život Ukradený život Ulla Fröhling

Trošku mě knížka zklamala. Očekávala jsem něco podobného jako "Byla jsem otrokyní v satanské sektě", která mě nepustila od začátku až do konce a přečetla jsem jí jedním dechem. Knížku "Ukradený život" jsem chvílemi měla chuť odložit a už nedočíst, protože mě některé pasáže děsně nudily. Přesto je knížka napínavá, protože je to dle skutečné události. Kdyby to byla fikce, tak bych jí nejspíš nedočetla. Pouze ty pravdivé příběhy v pozadí mě donutily si jí opravdu přečíst do konce a zjistit, co se s lidmi na konec stalo. Myslím, že knížka šla napsat stejně poutavě jako "Byla jsem otrokyní v satanské sektě", protože je podobně šokující.

11.03.2015 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Nádherná knížka

16.12.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Dobré.

Všechno je jinak Všechno je jinak Vladimír Pikora

Není špatná, ale čekala jsem od knížky víc.

16.12.2014 3 z 5

Nahá pravda Nahá pravda Vladimír Pikora

Není špatná, ale čekala jsem od knížky víc.

16.12.2014 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Kniha se mi líbila. Obzvlášť první díl, pak už to bylo trošku na jedno brdo.

Vlk z Wall Streetu Vlk z Wall Streetu Jordan Belfort

Knížka se mi moc líbila. Zkrátka tento žánr mám ráda.
Jsem moc zvědavá, jak dopadne zfilmování této knížky.

02.12.2013 5 z 5