Měj rád skutečnost

Zčistajasna, jako čerstvý vánek, se na knižním trhu zahlceném radami, co si myslet a čemu věřit, objevuje Byron Katie a její "Práce". Uprostřed obyčejného života začala Katie propadat strašlivým depresím a zoufalství. Jednoho rána se ale probudila do stavu absolutní radosti, naplněná uvědoměním, že její utrpení skončilo. Svoboda toho uvědomění ji už nikdy neopustila, a vy nyní můžete v knize Měj rád skutečnost objevit prostřednictvím Práce tutéž svobodu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/103226/mej-rad-skutecnost-103226.jpg 4.812
Literatura světová
Vydáno · Eminent

Loving what is

Kniha Měj rád skutečnost

Elsinor024
01.07.2017

Skvělá kniha Byron Katie.
Jaký by byl svět krásný, kdyby se tenhle přístup k životu učil na školách. Žádné nové náboženství, žádný fanatismus, přijmout jen to, co nám po prověření přijde nápomocné k utváření štěstí. Podívat se z nadhledu na své myšlenky, které přinášejí trápení a ony samy odejdou.
Sama Katie je směs rázné ženské, co si nebere servítky, ale přitom soucitné, co se jí lidi nebojí svěřit s problémy naprosto všeho druhu. Od vězně z koncentráku po opuštěného manžela. Každý kdo od ní odchází, se směje:-) Paráda.

tester
18.12.2015

.....jak se vymanit z kolotoče prožívání našich negativních myšlenek....říká se tomu negativní meditace - škodí to velmi zdraví. Jak na to přišel už dávno Kristus-vzal viny všech lidí na sebe a tím se nemusel nad někým vzrušovat. Geniální a plně funkční.

motolka
12.03.2015

Skvělá knížka. Čtyři otázky, které změní váš život :o)

bytost
04.03.2013

Kniha ,, Měj rád skutečnost,, je úžasným nástrojem jak se vymanit z kolotoče prožívání našich negativních myšlenek.

Zjistila jsem, že byla zpočátku z Ang. přeložena do Slovenštiny, tak jsem si ji objednala ve Slovenštině, je to přeci slovanský jazyk tak proč nečíst i toto. Udělala jsem dobře a knihu jsem delší dobu pročítala a podle ní na sobě pracovala. Následně byla přeložena do ČJ a opět jsem ji koupila, tentokrát nejen pro sebe, ale i pro své nejbližší. Autorka dělá pro lidi praktické semináře na celém světě a vysvětluje principy její léčby myšlení. Vřele všem doporučuji, je to metoda jednoduchá a velmi praktická. Zjistíte, že 99 % vašich myšlenek není to, co se děje, ale to co vy si myslíte (jaký příběh si vaše logická část mozku vybájí) , že se děje ! Velmi se vám tím uleví a váš život je mnohem volnější a štastnější !

TIP: Máte rádi Databázi knih?

životní harmonie

Autoři knihy

Stephen Mitchell
americká, 1943
Byron Katie
americká, 1942

Kniha Měj rád skutečnost je v