Měj rád skutečnost

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zčistajasna, jako čerstvý vánek, se na knižním trhu zahlceném radami, co si myslet a čemu věřit, objevuje Byron Katie a její "Práce". Uprostřed obyčejného života začala Katie propadat strašlivým depresím a zoufalství. Jednoho rána se ale probudila do stavu absolutní radosti, naplněná uvědoměním, že její utrpení skončilo. Svoboda toho uvědomění ji už nikdy neopustila, a vy nyní můžete v knize Měj rád skutečnost objevit prostřednictvím Práce tutéž svobodu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103226/mej-rad-skutecnost-103226.jpg 4.716
Žánr
Literatura světová
Vydáno, Eminent
Orig. název

Loving what is

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Měj rád skutečnost

Přidat komentář
kristyna.havlov
19.02.2020

Super knížka, ale zdá se mi hodně složitá - musíte se fakt pekelně soustředit na to, co autorka vlastně píše. Nebavili mě moc rozhovory, které jsou v té knížce docela často. Uvítala bych např. pracovní listy v knížce formou cvičení

Elsinor024
01.07.2017

Skvělá kniha Byron Katie.
Jaký by byl svět krásný, kdyby se tenhle přístup k životu učil na školách. Žádné nové náboženství, žádný fanatismus, přijmout jen to, co nám po prověření přijde nápomocné k utváření štěstí. Podívat se z nadhledu na své myšlenky, které přinášejí trápení a ony samy odejdou.
Sama Katie je směs rázné ženské, co si nebere servítky, ale přitom soucitné, co se jí lidi nebojí svěřit s problémy naprosto všeho druhu. Od vězně z koncentráku po opuštěného manžela. Každý kdo od ní odchází, se směje:-) Paráda.


tester
18.12.2015

.....jak se vymanit z kolotoče prožívání našich negativních myšlenek....říká se tomu negativní meditace - škodí to velmi zdraví. Jak na to přišel už dávno Kristus-vzal viny všech lidí na sebe a tím se nemusel nad někým vzrušovat. Geniální a plně funkční.

motolka
12.03.2015

Skvělá knížka. Čtyři otázky, které změní váš život :o)

bytost
04.03.2013

Kniha ,, Měj rád skutečnost,, je úžasným nástrojem jak se vymanit z kolotoče prožívání našich negativních myšlenek.

Zjistila jsem, že byla zpočátku z Ang. přeložena do Slovenštiny, tak jsem si ji objednala ve Slovenštině, je to přeci slovanský jazyk tak proč nečíst i toto. Udělala jsem dobře a knihu jsem delší dobu pročítala a podle ní na sobě pracovala. Následně byla přeložena do ČJ a opět jsem ji koupila, tentokrát nejen pro sebe, ale i pro své nejbližší. Autorka dělá pro lidi praktické semináře na celém světě a vysvětluje principy její léčby myšlení. Vřele všem doporučuji, je to metoda jednoduchá a velmi praktická. Zjistíte, že 99 % vašich myšlenek není to, co se děje, ale to co vy si myslíte (jaký příběh si vaše logická část mozku vybájí) , že se děje ! Velmi se vám tím uleví a váš život je mnohem volnější a štastnější !