Morgaine07 Morgaine07 komentáře u knih

Temný kvítek Temný kvítek Crystal Smith

Na tuto knihu jsem se nemohla dočkat, krvavá magie si vybírá svoji daň. Kniha byla lepší než předešlá a nesmírně jsem si ji užila už se nemůžu dočkat pokračování

13.03.2021 5 z 5

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

Tato kniha splňuje všechno co mám ráda, pohádky, magii a intriky v království. Aurelie mi byla sympaticka a knihu jsem si opravdu užila

13.03.2021 5 z 5

Anežka Česká: Cesta lásky a víry hrdé Přemyslovny Anežka Česká: Cesta lásky a víry hrdé Přemyslovny Hana Parkánová-Whitton

Audiokniha *
Audiokniha byla opravdu solidně namluvená a příjemná pro poslech. O Anežce České jsem nikdy žádnou knihu nečetla, přesto mě tato mladá princezna nepřestává udivovat. O životě Anežky se toho moc neví, byla to nejmladší dcera krále a ani ona neunikla častému zasnoubeni, díky nástupu svého bratra na trůn si mohla Anežka svobodně vybrat jakou cestou se vydá a Anežka celý svůj život zasvětila duchovnu, péči o nemocné a chudé.

12.01.2021 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Kniha je zajímavá, samotný příběh je silný. Tuto knihu by jsem dala do povinné četby pro školy, kniha se četla velice dobře i přes hrůzu která se v ní nacházela. Příběhů z koncentračních táborů je mnoho, přesto každá kniha je jedinečná

09.01.2021 4 z 5

Jana Seymourová: Laskavá královna Jana Seymourová: Laskavá královna Alison Weir

Alison Weirová by mela za své knihy dostat metal, kniha ačkoliv je tlustá tak se čte dobře a je v souladu s historií což je úžasné. Hlavní hrdinka Jana je naprosto taková jakou jsem si ji představovala. Již jsem o Jane jednu knihu četla, nebyla špatná ba naopak, ale tato kniha ji plně zastínila.

Temný kvítek Temný kvítek Crystal Smith

Nejlepší kniha roku 2020, opravdu jsem si tento díl zamilovala více než krvavý lístek, ale i ten miluju. Kniha mi je příjemná, hezky se čte a má famózní obálka. Hlavní hrdinka mi přijde zajímavá a i samotný děj kolem, nemůžu se dočkat na další díl

Prokletý sníh Prokletý sníh Barbora Žampachová

Když jsem si kdysi četla anotaci na tuto knihy vybavila se mi hra o Trůny a hlavně Jon Snow, samotná kniha se mi zprvu četla dobře, ale časem mě to už moc nebavilo. Příběh i dej nebyl špatný, ale podle mě z toho šlo vytřískat více

05.01.2021 3 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Ať si říká kdo chce co chce Holly Black psát umí opravdu dobře, tento díl pro mě nebyl zklamáním, ale potěšením a konec se mi líbil jen mi je líto, že je to údajně poslední dil

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Pro mě to byla nejstrašidelnejsi kniha, kterou jsem od Darcy četla, opravdu jsem se bála a přestože můj oblíbený díl je Duch domu ashburnu tak tato kniha byla úžasná

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Další úžasná kniha od Darcy

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Kniha se dobře četla tak jako předešlá díla autorky

05.01.2021 4 z 5

Nefertiti - sluneční stín Nefertiti - sluneční stín Christian Jacq

Kniha byla čtivá a zajímavá

28.10.2020 3 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Příjemná kniha plná víl a magie

28.10.2020 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Úžasná kniha

28.10.2020 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Zvláštní kniha, dějová linka předvídatelné, ale neurazí

14.07.2020 4 z 5

Labyrint Labyrint Kate Mosse

Skvělá kniha, přečteno za pár dni

14.07.2020 5 z 5

Colette z Antverp Colette z Antverp Arnošt Lustig

Pěkná kniha u které ukápla i ta slza

08.05.2020 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Nebylo to špatné, ale znám i lepší knihy

08.05.2020 3 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kniha byla čtivá a velice dobře napsaná.

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Úžasné, čtivé, napínavé.... Lepší duchařinu jsem ještě nečetla, dokonce jsem se i místy bála.