Morgaine07 Morgaine07 komentáře u knih

Tri temné koruny Tri temné koruny Kendare Blake

Víc jak jednu hvězdičku nedám. Kniha je nudná a nějak mi je úplně jedno kdo z těch 3 bude vládnout. Navíc me štve už samotná obálka, která je proti světlu naprosto flekata a nejde s tím nic udělat

06.10.2019 4 z 5

Klášterem obchází ďábel Klášterem obchází ďábel Jan Bauer

Děj nebyl špatný, ale šlo z toho vytěžit vice. Další díly číst nehodlám

06.10.2019 3 z 5

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Kniha se mi líbila, ale ty ženské mi připadaly nesmírně hloupé. Tohle by si mela přečíst každá ženská, která vyrazí do Egypta, Tuniska, nebo jiné země severní afriky a rozhodne se přitáhnout si Araba.

06.10.2019 4 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Nejlepší romantická kniha současnosti :-)

06.10.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Knihu jsem si zakoupila ve stylu audio knihy a příběh se mi velice líbil.

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Milují tuhle sérii. Jako milovnice pohádek a fantasy příběhu + HP jsem si zamilovala tuto jedinečnou sérii. Navíc ma úplně nejvíc krásné obálky.

Kde zní zpěv krkavců Kde zní zpěv krkavců Klára Kubíčková

Úplně jsem se zamilovala!!!! Ta atmosféra, ten děj. Trochu mi to připomíná Harryho Pottera, nebo čarodějnice školou povinné. Nemůžu uvěřit, ze tuto knihu napsala autorka od nás, protože je to stokrát lepší než jiné knihy. Děj je napínavý, kniha je čtivá a pro tyhle deštivé podzimní večery je to ideální ;)

Temnota Temnota Kiersten White

Jako milovnice příběhů o Vladu Napichovači a zároveň Osmanské dynastie jsem byla nadšená, když jsem jednou na YouTube objevila knihu and I darken.

31.01.2019 4 z 5

Kniha se mi velice zalíbila jak obsahem tak ilustracema od Kaye.
Nalezneme v ni spoustu zajímavých věcí o alchymii, magii, nebo věštění z různých předmětů. Jen je škoda, že nemá ještě dalších 100 stran.

25.12.2018 5 z 5

Franz Kafka - Člověk své a naší doby Franz Kafka - Člověk své a naší doby Radek Malý

Krásně ilustrovaná kniha o F.K.

04.12.2018 4 z 5

Hra o trůny: Vznešené rody Západozemí, 1.–5. sezona Hra o trůny: Vznešené rody Západozemí, 1.–5. sezona kolektiv autorů

Kniha má opravdu nádherný obal a krásně voní :D jako fanoušek hry o trůny jsem byla knihou uchvácena.

16.03.2018 5 z 5

Bílá růže Alžběta z Yorku Bílá růže Alžběta z Yorku Philippa Gregory

Úžasná kniha, přečetla jsem jí za den. Sice nejlšpí ze série byla Bílá princezna, ale i tato kniha mě nadchla stejně jako jen jedna bude královna.

16.03.2018 4 z 5

Rodinné tajemství Rodinné tajemství Markéta Prášková

Super čtení

23.02.2018 4 z 5

Metresy francouzských králů Metresy francouzských králů Helga Thoma

Velice pěkná a poučná kniha.

19.02.2018 5 z 5

Vévoda na útěku Vévoda na útěku Julie Anne Long

První román, který jsem kdy četla.

17.02.2018 5 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Zajímavá kniha

17.02.2018 3 z 5

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Hlavni postava byla na proplesknuti

15.02.2018 2 z 5

Pohádky Hanse Christiana Andersena Pohádky Hanse Christiana Andersena Hans Christian Andersen

Moje oblíbené pohádky jsou a byly malá mořská vila a sněhová kralovna. Nikdy me nepřestanou bavit.

15.02.2018 5 z 5

Cesta do středu Země Cesta do středu Země Jules Verne

Vůběc jsem se nemohla začíst.

14.02.2018 2 z 5