MonicaMonique MonicaMonique komentáře u knih

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Knihu jsem přečetla za jeden den, ale tak to já prostě mám. Nemůžu říct, že bych z ní padla na zadek, ale nejhorší taky není.

11.09.2017 3 z 5

Lisbeth to opět pořádně rozjela a v jejím podání heslo "Pomsta je sladká" nabývá nových rozměrů

08.09.2017 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Je jasné, že to psal jiný autor a proto je potřeba k tomu přihlížet. Když pominu fňukání Mikaela na začátku, kniha mě rychle chytla.

08.09.2017 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Trochu zdlouhavější, ale to vůbec nevadí. Lisbeth je prostě neřízená střela. Trochu mi tam překáží postava Eriky, ale co už. Je to skvělá kniha

06.09.2017 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Nemůžu pochopit, proč mi trvalo tak dlouho, než jsem se pustila do knížek tohoto spisovatele. Naprosto mně tenhle příběh pohltil. Hned se jdu vrhnout na další díl

02.09.2017 5 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Moc jsem se těšila na další příběh bratrů a opět jsem nebyla zklamaná. Tentokrát bylo v průběhu i trochu víc akce, což mi vůbec nevadí. A Lassiter? Prostě boží. Teď se zachovám jako nějaká -náctka

01.09.2017 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Co říct k téhle knize? Naštěstí byla tak tenká, že když už jsem ji rozečetla, tak jsem ji i dočetla. Za mně zklamání. Jo Nesbø umí psát daleko lépe.

31.08.2017 2 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Snad poprvé u knih od Nesba jsem odhadla vraha vcelku brzo. To mi ale vůbec nebrání dát mu 5*. Celkově byla kniha čtivá. Harry opět nezklamal. Teď už jen čekat na další pokračování.

31.08.2017 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Za mně rozhodně nejlepší díl ze všech. Oproti předešlým dílům se to rozjíždí hned od začátků. Pro mně je Nesbø Pán spisovatel.

30.08.2017 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Opět mi trvalo trochu déle, než jsem se začetla, ale pak už mě to úplně pohltilo a nešlo se odtrhnout. A ten konec? Wau.

29.08.2017 4 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Kniha byla ze začátku trochu nuda, ale pak se to pořádně rozjelo. Vždycky, když už jsem si myslela, že vím, kdo je vrah, přišel nějaký zvrat. A konec, ten jsem rozhodně netipovala.

28.08.2017 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Každou další knihou se Nesbø zlepšuje. Začátek byl trochu zdlouhavější a těžší na začteni, ale pak to začala být jízda, z které nešlo vystoupit. Asi nejvíc se mi líbily vzkazy, které nahrál Harry Ellen.

27.08.2017 5 z 5

Dobrák Dobrák Jiří Kulhánek

Miluju tuhle sérii a vlastně i všechny ostatní. Kulhánek je první český spisovatel, kterého jsem, mimo povinnou četbu, přečetla. Jsem ráda, že se u v naší zemi najdou dobří spisovatelé.

26.08.2017 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Rozhodně se mi kniha líbila víc než první díl. Líbil se mi popis prostředí a nemůžu si pomoct, ale i když je Harry prvotřídní ochlasta, je mi sympatický.

17.08.2017 4 z 5

Gideonův kruh Gideonův kruh Carin Gerhardsen

Za mě tedy nejslabší díl ze série. Přesto jsem knihu zdolala na jeden zátah.

17.08.2017 3 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

První kniha, kterou jsem od autora četla. Nebyla nejhorší, ale rozhodně ani nejlepší. Z počátku jsem se nudila. Pak se příběh konečně rozjel a já ho musela dočíst. Možná bych ubrala ty vsuvky legend. Zbytečně odtahovaly od příběhu. Zas musím přiznat, že postava Harryho mě uchvátila.

11.08.2017 3 z 5

Semper Fi Semper Fi Robert Fabian

Naprostá spokojenost

11.08.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Taková průměrná detektivka. Nemohla jsem se do knihy ze začátku začíst a dokonce jsem ji na pár měsíců odložila, což se mi nestává. Nakonec jsem přeci jen po ní sáhla a dočetla ji na jeden zátah. Erika mi nebyla moc sympatická a dokonce mi i v jednu chvíli lezla na nervy. Jelikož mě doma v knihovně čeká druhý díl, budu se muset s Erikou znovu setkat. Nejspíš ale tomu dám zase pár měsíců

09.08.2017 3 z 5

Carpe Diem - Reedice Carpe Diem - Reedice Robert Fabian

Tak to tedy byla jízda. Jedním slovem boží. Hned se jdu vrhnout na druhý díl

09.08.2017 5 z 5

Anděl zkázy Anděl zkázy Robert Crais

Kniha byla velmi dobře napsaná a chytla mě hned od první strany. Jedinou malou výtku mám vůči hlavní postavě. Ze začátku mi její povaha dost vadila, ale nakonec jsem si zvykla. Určitě se vrhnu na další knihy autora a budu doufat, že se budou číst minimálně stejně dobře.

07.08.2017 4 z 5