monci6485 monci6485 komentáře u knih

Štěstí není pro slabochy Štěstí není pro slabochy Nicola Förg

Pěkná oddechovka, hlavně pro milovníky koček.

01.11.2019 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Čtení je to skvělé, ale jednání FBI dost nereálné. Na druhou stranu, o čem by to bylo, že..

Malá ochutnávka z knihy:
"Někdy kyselý, někdy hnilobný, někdy odporně nasládlý, někdy trpký, někdy takový, až se z něj zvedá žaludek, a většinou kombinace toho všeho. Nikdo vám neřekne, jak vlastně páchne smrt."

31.10.2019 5 z 5

Mizející rok Mizející rok Kate Moretti

Taková psycho klasika. Skvělé čtení.

28.10.2019 5 z 5

Svět podle prota / Na světelném paprsku Svět podle prota / Na světelném paprsku Gene Brewer

Škoda, že je kniha zařazená jako sci-fi. Může to odradit lidi, co tenhle žánr nemají rádi a pod knihou si představí mimozemšťana z vesmíru. Je to o životě na psychiatrické klinice, kde to nemají lehké ani pacienti, ani doktoři. Život se ale mění všem ve chvíli, kdy se na kliniku dostane záhadný pacient prot..

24.10.2019 5 z 5

34 dní 34 dní Anita Waller

Příběh se mi líbil. Pár nudných a nelogických věcí se najde, ale nebudu spoilerovat. Konec je parádní.

19.10.2019 4 z 5

Krásná povídka o cestě na druhý břeh.

17.10.2019 5 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Trochu mi chybělo vysvětlení ohledně kletby, jinak super.

14.10.2019 5 z 5

Hra s nevěrou Hra s nevěrou James Siegel

Myslet se má hlavou, ne rozkrokem.

12.10.2019 4 z 5

Dítě boží Dítě boží Cormac McCarthy

Zrůda nebo oběť? Nevim, co si myslet.. Společensky vyřazený člověk bez návyků, rodiny, lásky, domova, v lese a odkázaný sám na sebe nemůže být normální.

10.10.2019 5 z 5

Bird Box Bird Box Josh Malerman

Četla jsem starší vydání V pasti. Kniha je čtivá, napínavá a rozhodně nenudí. Vyprávění je takové jednoduché a chladné, ale možná to bude překladem..

09.10.2019 5 z 5

O psaní: Memoáry o řemesle O psaní: Memoáry o řemesle Stephen King

Nechystám se psát knihu, proto mě více bavil životopis. No ani spisovatel to nemá jednoduché. A jeho žena musí být ze zlata, klobouk dolů.

08.10.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Zdání klame.

06.10.2019 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

I přes všechnu tu hrůzu války působí dílo hrozně sladce a nereálně. Umíněné dítě, slečna z odboje, velitel, co všechny zachraňuje a nelogicķé chování všech postav. Ale konec knihy se mi líbil.

04.10.2019 3 z 5

Pouhý stín Pouhý stín Karine Giébel

Jedna kráva a tolik zničených životů..

01.10.2019 5 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Velmi čtivé dílo. Trochu neuvěřitelné, ale neva.

30.09.2019 5 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Krutá doba, kde lidský život neznamená nic a o přežití rozhoduje kousek chleba..

28.09.2019 5 z 5

Podivná holka Podivná holka Jenny Blackhurst

Na knihu jsem se moc netěšila, protože předchozí Ztichlý dům mě vůbec nebavila. Ale tohle je úplně jiné dílo, kde jsem doslova žrala každou stránku. Celé město proti jedné (ne)vinné holce? Ovlivnit lidi je hrozně snadné.

25.09.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Šílená jízda smrti. S každým dílem jsem blíž k infarktu. :-D

23.09.2019 5 z 5

Přísně tajná Přísně tajná Janet Evanovich

Srandovní detektivka.

19.09.2019 5 z 5

Vražedné emoce Vražedné emoce Randall Silvis

Není to špatný příběh, ale to zpracování mi nesedlo. Zdlouhavé a nudné.

18.09.2019 3 z 5