monci6485 monci6485 komentáře u knih

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Tak to nemělo chybu. Hlavní hrdinka to měla těžké, ale vůbec jsem ji nelitovala. Zato Kaisera ano. Byl sexy, hodný a moc fajn. Jenže ty ženské to vždycky táhne k těm psychopatům a pak to dopadne takhle..

27.03.2020 5 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Taková jednohubka na dva dny. Chvilku čtivé, chvilku nudné, až moc zbytečných keců, konec přeslazený.. Příběh jako celek není špatný, proto dávám 4.

25.03.2020 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Hlavní hrdinka se chová jako puberťačka, která je posedlá nejen duchy, ale i sexy poldou. A tak ho (ne)nápadně uhání a uhání.. až nakonec sama uteče. :-D Není to špatné čtení, ale věřím, že další díly budou lepší a proto si nechávám malou rezervu.

18.03.2020 4 z 5

Temnota Temnota Ragnar Jónasson

Ze začátku mi kniha moc nesedla. Vyšetřovatelka je taková fádní, dělá jednu chybu za druhou.. Postupně se odkrývá jak život Huldy, tak případ a nakonec mi jí bylo líto. Protože konec je opravdu krutý.

13.03.2020 4 z 5

Umění slovní sebeobrany - Nejlepší techniky všech dob Umění slovní sebeobrany - Nejlepší techniky všech dob Matthias Pöhm

Kniha mě bavila. Je vtipná, výstižná a praktická. Určitě není pro každého.

09.03.2020 5 z 5

Pod zámkem Pod zámkem Maude Julien

Nechápu, fakt magor. Na druhou stranu si nemyslel, že dělá něco špatného. Manželka ho poslouchala, dcera taky. Ne vždy se vyplatí držet hubu a krok..

08.03.2020 4 z 5

13. hodina 13. hodina Richard Doetsch

Cestování časem prostě nemůže zklamat. Perfektní, jen ten sladký konec, no...

06.03.2020 5 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Kniha se dobře čte, je napínavá a skvěle napsaná. Ale zápletka mi přišla dost slabá, měla jsem jiné očekávání. 3,5 *

02.03.2020 3 z 5

Dost dobrá matka Dost dobrá matka Bev Thomas

Je to román, ne thriller. Pošahaná psychoterapeutka, která by sama potřebovala péči odborníka. A co se jí vlastě tak hrozného stalo, že má život v troskách? V podstatě nic a přesně o tomhle je kniha. O ničem..

19.02.2020 3 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Hororová pohádka na dobrou noc.

14.02.2020 4 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Budete se bát. Ne čarodějnice, ne prokletí, ale úplně obyčejných lidí..

11.02.2020 5 z 5

Otcovražda Otcovražda Carina Bergfeldt

Zvláštní kniha. Neprozradí, kdo je vypravěč, ani vrah. Chvilku mi to dalo zabrat, asi tak půl knihy, ale jistá jsem si nebyla. Otec byl neskutečná svině. Nechápu, že násilníkům všechno prochází..
"Někteří lidé by neměli být rodiči."

07.02.2020 5 z 5

Krvavý pomeranč Krvavý pomeranč Harriet Tyce

Nebylo to špatné. Alison jsem chtěla několikrát nakopat prdel, to její chování bylo příšerné. Ani se nedivím, že byl manžel takový. I když konec mi vzal i iluze o něm. Nejvíce mě ale naštval případ Madeleine. Každý si má nést následky za své činy.

05.02.2020 5 z 5

Člověk jménem Dave Člověk jménem Dave Dave Pelzer

Skvělá trilogie.

01.02.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tohle se čte samo. Pohled do duše psychologů, smutné dětství Kim, vyšetřování bez důkazů, prostě skvělá jízda.

26.01.2020 5 z 5

Krev mé krve Krev mé krve Helen Grace Carlisle

Je neskutečné, jak jeden parchant dokáže zničit úplně všechno. A matka ho stejně lituje a miluje, omlouvá jeho činy a věří, že teď už to bude lepší. Nebude a každá rodina s problémovým dítětem to zná. No láska je prostě slepá, krutá, nepochopitelná..

23.01.2020 5 z 5

Kde se skrývá ďábel Kde se skrývá ďábel Craig Russell

Občas nudné, ale když se tím čtenář prokouše, je to zážitek. Nejlepší jsou příběhy vězňů a jak Viktor postupně otevírá bránu do pekla.

19.01.2020 4 z 5

Když jsem tě viděla naposledy Když jsem tě viděla naposledy Liv Constantine

Chudák Simon.. :-D

13.01.2020 4 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Trochu sci-fi. První část je opravdu velká nuda, pak už spíš taková komedie..

09.01.2020 3 z 5

Sciencia: Matematika, fyzika, chemie, biologie a astronomie pro každého Sciencia: Matematika, fyzika, chemie, biologie a astronomie pro každého Burkard Polster

Pěkná a poučná kniha.

05.01.2020 5 z 5