34 dní

Jak moc se může změnit váš život za pouhých čtyřiatřicet dní? Anna a Ray spolu prožili v manželství pětatřicet let, ale za zavřenými dveřmi není všechno tak docela v pořádku, jak by se mohlo zdát. V den výročí jejich svatby se Anna rozhodne Raye opustit. Tím spustí lavinu děsivých činů, které možná skončí vraždou…

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/389075/34-dni-o7L-389075.PNG 468
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Alpress

34 Days (2016)

Kniha 34 dní

Petronela16

Celkom slubny zaciatok ale od zhruba polovice knihy som uz len cakala na koniec.Strasne mi vadilo ze vsetko az neskutocne *idealne* zapada do seba.Hlavna hrdinka mi bola spociatku sympaticka a postupne sa mi absolutne znechutila.Kniha mi prisla po precitani taka velmi jednoducha az amaterska...

km05@seznam.cz

Knihu zařazuji jako lepší průměr. Má rychlý spád, dobře se čte, ale příběh je jen těžko uvěřitelný. Častokrát zbytečná omáčka kolem a časté vaření čaje, když zrovna nebylo o čem psát. Nápad dobrý, ale znovu bych nečetla. Není to kniha, na kterou si budete pamatovat ještě dlouho.

reňa30

Přečteno za dva dny.Kniha se četla hodně svižně - popíjení kávy a nakupování ( jak je zde několikrát vyčítáno) mi vůbec nevadilo,prostě to do popisu dní patřilo..Příběh psaný zvláštní formou a pokud mohu hodnotit s ohledem na téma tak,jako příjemné čtení.

mysterygirl

Chtela jsem dat 5 hvezd,nemohla jsem se odtrhnout, ale ten konec..cekala jsem cokoliv,ale tohle??

petrpospa

Vzhledem k tomu, že tato kniha byla náhodnou volbou, výstřelem od pasu, jsem se dobře pobavil. Reálné prostředí a když přimhouřím oko i vcelku reálný příběh. Domácí násilí ve fyzické či psychické podobě potkává spousty lidí, vraždy čtenáře přitahují, tak proč ne? Je to dobře napsáno, závěr slušně graduje. A že je té vypité kávy trochu moc a děj se uprostřed trochu vleče? No Bóže! Zkusme prostě jen uvěřit tomu, že opuštěný a zavražděný manžel není ideálním odrazovým můstkem pro skok do života plného akce, nakupování, večírků, alkoholu, chlapů, výletů a dovolených. Ale možná je to jen pohled naivního chlapa, že holky?

Peace

"Co je peklo? Peklo jsme my. Peklo jsme my a taky jiní. Pouhé projekce. Není odkud utéct ani kam prchnout. Jsme pořád sami."

Na knihu jsem byla natěšená, ale po dočtení cítím mírné zklamání. Autorka některé situace (spíše ty nepodstatné) popisuje téměř do každého detailu a situace, které by zasluhovaly více pozornosti, jsou naopak nedotažené. Konec mi pak přijde vyloženě nevyužitý.
Nic, co by mi déle utkvělo v paměti.

josska

Kniha se mě dost líbila,pěkně se četla.Už první zápletka mě překvapila a bylo to čím dál tím lepší....a ten konec,no ten mě překvapil.

_kadla_

Vše, co jsem očekávala, se stalo v první polovině, ta byla čtivá. Pak následovalo jen nakupování a popíjení kávy - nuda. A napětí až na posledních 60 stránkách... Kniha neurazila, ale čekala jsem od toho víc.