monci6485 monci6485 komentáře u knih

Noc v Central Parku Noc v Central Parku Guillaume Musso

První část knihy působí, jako laciná kriminálka. Projde jim každá krádež, v zastavárně dostanou bezedné peníze, každý jim bez problémů poskytne informace.. Tolik štěstí by neměl ani prezident. :-D Náhod je ale příliš, takže čtenář brzy zjistí, že tu něco nehraje. Konec dobrý, ale bez poslední kapitoly by byl ještě lepší.

23.09.2020 4 z 5

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

Opravdu pekelné dílo. Je to zvrácené, nechutné a fascinující. Ale za větu, že všechny ženy jsou lesby od přírody dávám hvězdu dolů. Takhle škatulkovat, to se prostě nedělá. :-D

21.09.2020 4 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Žádná těžká duchařina. Pěkný, i když trochu smutný příběh. Nebyla bych na tom pozemku ani minutu. :-D
Ale bohužel, první knihou autorka nasadila laťku příliš vysoko. Psycho a Pozvaní jsou jen takový stín, i když pořád kvalitní čtení.

15.09.2020 4 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

U téhle série se mi líbí, že je každý díl úplně jiný. Ani Rituál mě nezklamal. Jen se obávám, že přijde doba, kdy tenhle díl zakážou...

10.09.2020 5 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Jedna z nejhorších knih, jaké jsem četla. Je mi z toho opravdu smutno. Nejen příběh o zvrácenosti pedofilů, ale i soukromí Jacka.. Prostě psychická ždímačka.

31.08.2020 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Hon na Davida. :-D Motiv není špatný, jen je to hodně "ujeté".

27.08.2020 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Perfektní a velmi smutný díl. Soukromá škola nemusí být pro dítě vždy to nejlepší. Ale pro rodiče ano, protože se smrada zbaví a škola zametá všechny problémy. Jenže se do toho vloží Kim a nedá pokoj, dokud nezjistí pravdu. Bohužel pozdě..

24.08.2020 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Opět skvělé čtení. Ale linka s prostitutkama by stačila. Rumuni jsou nějak navíc, tyhle osvěty nemám ráda.

22.08.2020 4 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Drsná detektivka. Pachatel je fakt prase, občas se mi zhoupl žaludek. Vyšetřování trochu komedie, ale smát se nebudete..
Odhalení vraha mi nevadilo. Nemám ráda, když se všechno dozvím na poslední straně. Těším se na další díl, tohle bude hodně dobrá série.

21.08.2020 5 z 5

Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky Belle De Jour (p)

Pohodové čtení. Nejlepší jsou erotické pasáže. Takovou slečnu by si přál nejeden muž. Ovšem na vztah asi ne..

14.08.2020 4 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Problémy bohatých. V téhle knize platí, čím víc peněz, tím míň rozumu. Takže jediná normální postava byla Leo, Toma do toho kurníku nepočítám. Čtení je to dobré, ale zbytečně natahovaný děj.

05.08.2020 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Nejlepší díl to zrovna není. Hlavně z důvodu, že ráda hledám vraha. Tu bych hledala marně. Ale i tak je to čtivá, brutální krimi, občas i vtipná. Erica byla na facku od začátku do konce (ne, nebylo mi jí líto), Robert si konečně vrznul, Garcia se znovu narodil, vrah byl dopaden a jiný vrah utekl.. Takže super.

02.08.2020 5 z 5

Opozdilec Opozdilec Dimitri Verhulst

Kolik asi je takových opozdilců, co se schovávají před manželkou v ústavu? :-D Nevim, co si myslet. Na jednu stranu mi ho bylo líto. Ale jak se zachoval k dceři bylo opravdu ošklivé a za to, že takhle skončil si může jen on sám..

31.07.2020 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Z návratu Alex jsem neměla radost, je mi z ní zle. Neskutečné, že se dá s lidma tak lehce manipulovat. Ale Kim je silný soupeř a bude se rvát do posledních sil..
Vadil mi deník, úplně zbytečná vsuvka.

30.07.2020 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Kendra Elliot

Nic náročného, romantická kriminálka. Jen to, jak byli všichni dokonalí a oslovení "princezno" mě vytáčelo. Jinak spokojenost.

20.07.2020 4 z 5

Vosí továrna Vosí továrna Iain Banks

V téhle moderní době je kniha spíš osvětou. Dnešní zvrácený svět tyhle monstra ještě podporuje, ale s přírodou by si člověk neměl zahrávat.

12.07.2020 4 z 5

Zeptej se prachu Zeptej se prachu John Fante

Zvláštní kniha. Veselá i smutná. Camila je vychcaná potvora a Arturo vůl, ale jejich vztah mě bavil. Láska, nenávist, hádky a podrazy.. No i přesto jsem jim přála jiný konec..

11.07.2020 4 z 5

Náhradník Náhradník Nicole Lundrigan

Skvělé depresivní čtení. Přemýšlela jsem celou dobu, kdo je to záhadné dítě, co vypráví svůj příběh. Ani se nedalo určit, zda je to holka nebo kluk. Takže konec je opravdu překvapení.

05.07.2020 5 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Tak tohle je opravdu psycho. Líbilo se mi hlavně vyprávění Livie, naivní dušička, která věří otci každé slovo. Pošahaná rodina v odlehlém domě, kde zákony neplatí. Jaký to může mít dopad na dítě zjistíte na poslední straně.

02.07.2020 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Nebudu srážet hodnocení za otřepané téma. Je to dobrý příběh, ale klasika v krimi thrillerech. Všechny jsou si až moc podobné. Stejný průběh, stejné klišé. A nejlepší je vždycky ta zpověď vraha na konci.. :D
Jo a poznámky jsem nečetla vůbec, hrozně otravné..

30.06.2020 4 z 5