MišuleP MišuleP komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Z důvodu veliké znalosti filmu mě bohužel kniha moc nebavila. Zkusila jsem dát šanci, ale bohužel.
Ale jinak krásně napsané a pro děti super!

25.04.2019 1 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Četla se dobře, občas vybuchnete smíchy, četlo se samo.
Tento žánr moc nevyhledávám, nebylo to vůbec zlé.

25.03.2019 3 z 5

Jsem milovnice seriálu, proto jsem chtěla přečíst. Asi jsem očekávála více.

25.03.2019 2 z 5

Projezte se k novému tělu (Aneb hladovění nikam nevede) Projezte se k novému tělu (Aneb hladovění nikam nevede) Pavel Walek

Nové poznatky v této oblasti.

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Po první dílu trošku zklámání, první mě zaujal více.

Memento Memento Radek John

Dobrý pocit z přečtění, nelituji.

25.03.2019 2 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Přečteno ve škole, vím, že se mi to moc líbilo, ale musím přečíst znovu po těch letech :-)

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Melissa Hartwig

Dozvěděla jsem se nové věci a poznatky, hezky napsané.

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Dobře zpracování knížka na tuto tématiku, sebevzdělávání.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha mě neoslovila, nemám ráda tento styl. Moc příběhu, skoro žádný děj, nakonci se prolne, ale už si bohužel nepamatujete co bylo na záčatku. Věci, které mě zajímali jsem se nedozvěděla.

25.03.2019 1 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Moc mě zaujala, přečteno hned, nálepku Bestseller si určitě zaslouží.
Příběh si pamatuji, ještě dlouho po jejím přečtení.
Dopručiji.

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Pobavilo!!! První díl byla pecka, přečteno jedním dechem.

25.03.2019 4 z 5

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Pavel Walek

Chtěla jsem si přečíst z důvodu sledování autora na soci. sítí.

25.03.2019 2 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Přečteno 2 x, jednou na základce, podruhé ve 27 letech. Musím říct, že v těch 14 mě kniha asi zaujala víc, podruhé jsem se už tešila, až bude konec. Na mě moc zdouhlavé, ale nelituji.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

hezky napsané, klasická detektivka s poutavým dějem.

Milenec lady Chatterleyové Milenec lady Chatterleyové David Herbert Lawrence

Dlouho jsem hledala takový román, zaujalo. Můžu doporučit.

25.03.2019 3 z 5

100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život - ...a jak s tím přestat! 100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život - ...a jak s tím přestat! Dušan Kadlec

Přečetno z důvodu problému z práce, knihy toto typu jsou dobré v ten moment, po pár měsícu nevíte co jste četli a zajedete se do svých standartních kolejích.

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Nelituji přečtení, komentář nepíšu aktuálně a už vlastně nevím o čem to bylo :-)
asi budu muset přečíst znovu, ale s prokrastinací momentálně nebojuji, tak nemám důvod.

Břicháč Tom Břicháč Tom Tomáš Kosačík

Prvotní motiva k danému účelu super, následně si myslím, že se to tomto nedá mluvit jako o knize, je to spíš příručka, kuchařka...

25.03.2019 2 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Na tuto knihu jsem myslela dlouho, že si jí chcí přečíst, dostala jsem jako dárek a začala.
Ze začátku mě kniha uchvátila, po dočtení čtyř dohod a následných ,,zkušenosti'' jsem si připadala jak v nějaké sektě, mohla být poloviční, ale nelituji, že jsem to přečetla.