Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí)

Co si myslíte o zázračných redukčních dietách, kouzelných prášcích na hubnutí nebo vibračních pásech? Nefungují? Správně! Autoři Vám vysvětlí principy vyváženého stravování tak, abyste i vy dokázali pochopit celou problematiku rekompozice postavy. Dozvíte se, jak upravit svůj jídelníček s ohledem na své zaměstnání a případnou sportovní činnost. Budete schopni efektivně posoudit, který pohyb je Vám prospěšný a který je pouhou ztrátou času. Své názory podložili více než 250 klinickými studiemi, na které v textu odkazují. Mimo jiné se můžete těšit na 30 chutných receptů a celou řadu tipů a rad jak zefektivni hubnutí i nabírání svalové hmoty, o kterých ste vůbec neměli tušení! Cílem této knihy je vzdělat čtenáře na úroveň vyšší, než má průměrný výživový poradce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/276583/co-vam-vyzivovi-poradci-nerikaji-pr-FqL-276583.jpg 4.2137
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Fitness Innovations

Kniha Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí)

Pitbullka

Knížka není špatná, ale neobsahuje nic, co by jste se nedozvěděli na webových stránkách o hubnutí. Některé recepty na konci jsou zajímavé.

kaffa

nevím teda no, asi sem čekala zázrak, ale ten se nedostavil.... kniha prvně potřebuje dietu v podobě pořádné redakce a typografickou léčbu.... jde vidět, že byla vydána "na koleně"....
veškeré závěry bych shrnula do poučky - tohle, co kdysi někdo zjistil, je blbost, ale stejně toho raději nejezte moc, protože toho pořád dost nevíme.... což je pravda, lidské tělo nemáme tak zdaleka přečtené, jak si myslíme, je to složitý organismus.... i tak se kniha snaží lavírovat mezi tím - tohle je jasná věc anebo nevíme o tom všechno.... snad aspoň pro fanatické bezlepkáče a další jídelní extremisty to může být přínosné v tom, aby nevěřili každé ptákovině, která vyšla jako "totálně prokázaná vědecká studie"....

MišuleP

Chtěla jsem si přečíst z důvodu sledování autora na soci. sítí.

Vakalik
25.12.2018

Pro mě asi nejlepší kniha o zdravém životním ním stylu. Hlavně i proto, že se nezaobírá hubnutím jako takovým. Autor se snaží vysvětlit zásady správného stravování obecně, což se týká lidí, kteří potřebují z hubnout, přibrat a nebo mají extrémní fyzickou zátěž. Michalovi fandím!

Krkavec15
25.06.2018

Super knížka o zdravém životním stylu, ale ne se všemi názory souhlasím. Jinak jsem zkoušela cuketové lasaně podle uvedeného receptu a je to topka! :D

lubospanda
11.04.2018

Nejlepší kniha o zdravém životním stylu, co jsem zatím četl. Informace podává srozumitelně. Vyvrací nesmyslné diety. Všechny informace má podložené výsledky výzkumu. Hlavní myšlenkou je to, co všichni dobře víme: Bez pohybu a zdravého stravování to nejde. Tahle kniha nám to vlastně všechno jen potvrdí. Teorii bychom znali a teď to ještě nějak převést do praxe ;)

hasmanka
25.03.2018

Kniha sice není dokonalá a mám díky ní mnoho návazných otázek, ale mezi svými jsem zatím žádnou podobnou s komplexním náhledem na to, jak fungujeme, nenašla. Na první pohled jde spíš o odbornou práci s patřičnými citacemi u každé kapitoly, jen podanou poněkud lidově, aby průměrný člověk pochopil. Autoři si místy nelámali hlavu s češtinou a stylem, často se opakují věcně i v použitých slovech a celých větách. Místy jsem je pak podezřívala, že do čtenáře potřebují některé věci prostě nahustit… Trochu to pak působí jako „nalejvárna“. :-)
Kniha je zaměřená především na pochopení procesu hubnutí a udržení váhy. Zajímá-li vás však stravování a jeho správná skladba, stravovací systémy a vliv toho všeho na vaše zdraví, bude pro vás toto čtení přínosem. Osobně jsem si totiž do nedávna některá zde probíraná fakta neuměla propojit nebo odůvodnit. Za sebe přečtení této knihy doporučuji, stejně jako vyzkoušení některých v ní přiložených receptů.

CarolC
17.03.2018

Naprosto super kniha pro všechny, kteří začínají žít zdravě a uči se vyváženě jíst. Je psana velmi lehce a u spousty věci so budete říkat "No jo, vždyť ono je to vlastně dost logický!"

zdravá výživa zdravý životní styl hubnutí stravování, výživa

Autoři knihy

Pavel Walek