Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí)

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276583/bmid_co-vam-vyzivovi-poradci-nerikaji-pr-EKR-276583.jpeg 4 194 49

Co si myslíte o zázračných redukčních dietách, kouzelných prášcích na hubnutí nebo vibračních pásech? Nefungují? Správně! Autoři Vám vysvětlí principy vyváženého stravování tak, abyste i vy dokázali pochopit celou problematiku rekompozice postavy. Dozvíte se, jak upravit svůj jídelníček s ohledem na své zaměstnání a případnou sportovní činnost. Budete schopni efektivně posoudit, který pohyb je Vám prospěšný a který je pouhou ztrátou času. Své názory podložili více než 250 klinickými studiemi, na které v textu odkazují. Mimo jiné se můžete těšit na 30 chutných receptů a celou řadu tipů a rad jak zefektivni hubnutí i nabírání svalové hmoty, o kterých ste vůbec neměli tušení! Cílem této knihy je vzdělat čtenáře na úroveň vyšší, než má průměrný výživový poradce.... celý text

midlajs
07.10.2017 5 z 5

Vedi o cem mluvi, ale clovek to proste takhle proste nechce. Je to knizka urcena pro ty, kteri uz neco vedi :-)

Aleen
05.10.2017 4 z 5

Konečně jsem se dohrabala konce. Hodnotím vysoce, protože shromáždit tolik podložených informací o stravě a zdravém životním stylu do jedné knížky, muselo stát neskutečné úsilí. A to oceňuju! Jedna hvězda dolů, protože knih na podobné téma už vyšlo takové množství, že si dám na nějakou dobu pauzu. Každá o sobě tvrdí, že je jediná pravdivá. Kdo z nás však může říci, že zná PRAVDU? Co vlastně je PRAVDA...?HM?

Constanze1
04.10.2017

Jak autoři sami píší, knížka nepřináší nic revolučního. Je takovým souhrnem aktuálních poznatků o zdravém životním stylu a o hubnutí. Autoři zpracovali stovky odborných studií do formy srozumitelné i laikům.

Otas17
08.09.2017 5 z 5

Knihu mám téměř dočtenou. Osobně mi dala hodně informací, ale jak říká matka, plno těch věcí jsem ti už stejně říkala (z vlastních zkušeností). Co mně však zaujalo byla kapitola o sacharidech a jak je to vlastně s cukrem a sladidly, že v podstatě sladidla nejsou škodlivá. Za sebe doporučuji.
Jen recepty mně moc nelákají, vzhledem k surovinám.

Kerolajnacek
02.09.2017 2 z 5

Bohužel mě kniha zklamala. Přečetla jsme ji sice za víkend ale nic nového mi kniha nepřinesla. Doufala jsem že se dočtu něco co ještě nevím ale bohužel to tak nebylo.

90% věcí se dočtete i na internetu když víte kde hledat a co hledat.
Musím ale pochválit zpracování.

bee88maja
18.07.2017 5 z 5

Po dlouhé době kniha, která mi v tom chaosu masových mediálních výplodů - tohle nesmíš, tamto nesmíš....srovnala, jak to teda je. Informace v knize, podložené studiemi. Za mne palec nahoru. Bonus navíc, chutné recepty.

Shrnutí:
Dobrý "nakopávač", když chcete začít se zdravým životním stylem !!!

Pett01
16.07.2017 4 z 5

Čekala jsem, že se dozvím něco nového, jen bylo sepsáno již sepsané. Ale to se u takových typů knih dá očekávat. Přeci jen jsem si z knihy něco vzala, ale vadilo mi množství studií za každou kapitolou. Chápu dobrý záměr, ale mě to spíš otravovalo.

JessieEx
10.07.2017 2 z 5

Za mě rozhodně palec dolů. Opět další kniha slibující senzaci a poznání něčeho nového, a přitom jde jen o opakování starého známého... Přirovnala bych ke knize Petra Fořta - Nevíte, co jíte. Navíc mně, jako laikovi přišla až moc odborně napsaná. Recepty mě nezaujaly vůbec.

elenai
22.03.2017 4 z 5

Knihu bych doporučila lidem, kteří chtějí celkově změnit své stravovací návyky a neví jak začít. Osobně je pro mne přínosem, ačkoliv se některými "radami" zcela jistě řídit nebudu, protože ani nechci (jsem moc pohodlná). Docela mě rušily stylistické a pravopisné chyby, které jsem při čtení našla. Za tu cenu by si mohli páni redaktoři dát větší práci. Ale celkově jsem spokojená. Přidané recepty beru jako příjemný bonus a některé mám již vyzkoušené a jsou opravdu velmi dobré.

luciefeix
28.02.2017 2 z 5

mnoho dobrých rad ale už toho mám načteno tolik že jsem nic nového neobjevila

Tynyton
27.02.2017 5 z 5

Tuto knihu oceňuji hlavně v tom, že je vše výstižně napsané. Kvalitní čtení i pro ne zrovna nadšené čtenáře. Skvělá volba, pokud se chystáte změnit svůj postoj ke stravování.

Elis.n
14.02.2017 4 z 5

Na téhle knize oceňuji, že mi nenutila žádný druh diety či styl života. Autoři prostě a jednoduše vysvětlují, co je pro tělo člověka dobré, co není dobré a co je tak nějak mezi. Hlavně se zabývají nesmyslnými lži, které nám představují media a především prodejci, kteří se nám snaží prodat nejen "zázračné pilulky", ale i "zázračné potraviny". Předávám knihu mámě, aby pochopila, že není žádné zdravé či dietní jídlo, ale je u jídla potřeba trochu přemýšlení a bohužel (pro mě) i odříkání. :)

PetraBery
08.02.2017 5 z 5

Velmi dobře napsaná kniha o výživě, pohybu a obecně hubnutí, popř. udržení váhy. Spousta informací podaných pro mě příjemnou formou, po každé kapitole shrnutí toho nejdůležitějšího z dané problematiky.

Petra2304
02.02.2017

kniha zajímavým a čtivým způsobem popisuje správnou výživu, určitě stojí za přečtení

lenkavildomcova
03.12.2016 5 z 5

Skvělá kniha...

lucin_a
13.11.2016 5 z 5

Ucelený přehled o aktuálních otázkách ke správné výživě. Rozhodně přínosné, doporučuji především těm, kterým se nedaří zhubnout.

Monikasladkova
19.08.2016 5 z 5

Knížku jsem si koupila na základě nadšených recenzí a opravdu mě nezklamala! Měla jsem přečteno za pár dní, jelikož kniha obsahuje velké množství informací. Nejvíce se mi líbilo, že na konci každé kapitoly bylo vypsáno, co je důležité si zapamatovat a také bonusové recepty, které jsou vynikající! Je tam i hezky popsáno, jak nás ovlivňují ve zdravém stylu média, jejich články. Rozhodně mohu všem doporučit :)

AjťačkaTýnka
08.08.2016 5 z 5

Knihu jsem si koupila, protože jsem slyšela samou chválu ze všech stran. Informace v ní obsažené mi byly užitečné. Vše je psáno velmi srozumitelnou formou často doplněno motivačními citáty a formulacemi. Jsem velmi spokojená. Doporučuji ke čtení všem, kteří se zajímají o zdravou stravu a celkově o své zdraví a fitness.

bakjo95
25.07.2016 5 z 5

Našel jsem zde mnoho přínosných informací, které byly často hezky zformulovány do obrázku, ale celkem mě zarazil názor autora na běh, je pravda, že to není tak zdravé pro tělo jako posilovna, ale psychicky je lepší jít si zaběhat ven a vyčistit si hlavu. To by bylo jediné, co bych autorovi vytkl, ale je to pouze jeho názor. Doporučuji - 100%

petaSk
24.07.2016 4 z 5

Byla jsem příjemně překvapená, že kniha shrnuje nejnovější prokázané poznatky ohledně zdravého životního stylu. Škoda, že nejde jen více do hloubky a pro mě to bylo spíše takové opakování základního. Nicméně pro lidi, kteří se výživou až tak nezaobírají, ale chtějí vědět, jak to funguje a proč, tak kniha je tím pravým. Přečteno za tři dny. Nyní předám své sestře, která knihu potřebuje jako sůl :-)
Jedinou slabinou jsou recepty: používání agávového sirupu a doslazování stévií a dalšími. Myslím, že lidé se dnes hlavně potřebují odnaučit závislosti na sladkém. Za sebe preferuji slazení základními potraviny, jako je ovoce. Avšak, i kdyby jediným zdrojem cukru byly pro lidi podobné recepty, byl by to pro jejich zdraví skvělý kro.

hubnutí stravování, výživa zdravý životní styl zdravá výživa

Autoři knihy

Kniha Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) je v