MišuleP MišuleP komentáře u knih

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Druhý příběh opět super.
Kriminálky jsou psané poutavým příběhem: Určitě přečtu další díly.

27.12.2019 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Bohužel odloženo, nemužu to prelouskat, asi jsem se na to moc těšila a měla velke ocekavani, až budu hledat uplnou oddychovku mozna se k tomu vratím.

02.12.2019 odpad!

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha mě nezaujala, nereda knihy odkládám, tak jsem se to snažila přelouskat.
Z této tématy jsem četla daleko krásnější knížky.
Za mě nedoporučuji.

22.11.2019 odpad!

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa

Super detektivka.

29.10.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Silny pribeh. Krasne napsane.
Vic napsat nejde, to se musi precist!

26.10.2019 5 z 5

Markéta Lazarová Markéta Lazarová Vladislav Vančura

Vubec me to nezaujalo.

26.10.2019 1 z 5

Kniha koupena z duvodu neustaleho opakovani na youtube.
Docela zklamani, mam rada knizky o seberealizaci atd, ale tohle ne.

25.10.2019 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Silny pribeh u ktereho si uvedomite co jsou opravdove starosti.
Knizka krasne napsana.

19.10.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Treti kniha od spisovatelky mela pomalejsi rozjezd, ale opet poutavy dej, kdy v posledni kapitole koukate jaky to ma vlastne zvrat a opravdu jsem do posledni chvile neuhadla kdo je vrah.

16.10.2019 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Druha kniha od autorky.
Prvni byla Hana, tato kniha se neda srovnat, bohuzel zaujala me az po polovine, uz jsem ji chtela i odlozit, ale jsem rada ze jsem docetla. Nejak nevim co vic napsat. At si udela obrazek kazdy ctenar sam.

15.10.2019 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Precteno za jeden den, zajimava zapletka, nad posledni kapitou jsem jen cucela:)

14.10.2019 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Kniha je napsaná zvláštním stylem. Ze začátku mě kniha chytla hodně, postupně to opadlo. Přeskakování hodně v čase, hodně osob, to by mi ani nevadilo, ale přišlo mi to moc zdlouhavé.
Ale jsem i ráda, že jsem přelouskala tento typ knihy.

08.10.2019 2 z 5

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Splnila ocekavani v tom, ze jsem po predchozo knizce potrebovala nejake lehke ctivo.
Ale prvni dil se mi libil vic, tohle bylo takove tahane, az konec nabral obratky a musela jsem poslednich 100 stranek docist na jeden zatah.
Kdyz jsem docetla prvni dil, nemohla jsem ae dockat druheho dil, to po tomto bohuzel nemam.

15.09.2019 2 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Prvni kniha od Hartla. Kniha me z recenzi zaujala jako oddechovka na plaz, sice to byla ale prislo mi to nejak o nicem a nezaujalo me to, kdybych nebyla na dovce s jednou knizku obavam se ze to nedoctu. Mozna dam spisovateli jeste sanci, ale moc to nevidim.

09.09.2019 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krasne napsane, knihu jsem precetla za tyden. Silny pribeh, ani si neuvedumeje co vsechno se stalo v nasi historii. Po precteni to ve me urcite neco zanecha, dnesni starosti jsou prkotina proti hranici smrti.

26.08.2019 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

První knížka od tohoto autora co jsem četla. Nečeakla jsem takový obrat a zvrat a jen jsem chtěla číst dál a dál a zjistit jak to dopadne a konec mě taky dostal.
Neměla jsem velké očekávání, chtěla jsem jen změnit žánr od romantiky a tohle mě dostalo.
Myslím, že to nebyla poslední knížka, kterou jsem si od Jo Nesbo přečetla.

16.08.2019 5 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Prvni dil byl lepsi, ale i tenhle byl fajn :)
Dle konce predpokldam ze bude i treti.
Je to fajn oddychova knih, kterou jsem precetla za vikend:) nejde odlozit.

11.08.2019 4 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Pro mě super oddechovka na letní večerní čtění, kniha mě chytla za 3 dny přečteno, ale konec me teda dostla :-) to jsem nečekala, že skončí, tak že vlastně nevíte co se stalo. Takže dneska hned poletím pro druhý díl, doufám, že neskončí stejně!

09.08.2019 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Bohuzel jsem asi mela z duvodu vysokeho hodnoceni na tuto knizku velke naroky. Pro me nic moc extra, cetla jsem pro me daleko lepsi romany. Jsem rada ze jsem to prolouskala a neodlozila.

06.08.2019 1 z 5

Kroky ke slunci Kroky ke slunci Corban Addison

Kniha mě do sebe svým dějem vtáhla od začátku, až do konce. Přečtěno během pár dnů.
(pauza ve čtení kvůli svatbě)
Nejhroší, když si uvědomíte, že se to všechno děje.
Velice doporučuji.

30.07.2019 4 z 5