Břicháč Tom

Kniha odhaluje kroky mého úspěšného hubnutí, které mě zbavily nadváhy 27 kg a 33 cm v pase. Sám jsem se potýkal s nadváhou už od dětství a zkoušel jsem mnoho postupů, jak se nadváhy zbavit. Vždy jsem ale neuspěl! Váha se mi po každém pokusu opět vrátila, a tak jsem se točil v začarovaném kruhu dál a dál. Zlom přišel až ve chvíli, kdy jsem na to šel jinak. Zapomněl jsem na běžné rady, které všichni doporučují a našel jsi vlastní cestu. Hledal jsem vlastní postupy, vymýšlel vlastní recepty a nakonec jsem zhubl během jednoho roku 27 kg. Váhu si stále držím a žiji úplně nový život. Tady kniha Vám ukáže, že zhubnout může opravdu každý. Ukážu Vám, jak i pomocí běžných potravin můžeme uvařit velmi rychle jednoduchá a přitom zdravá jídla, která budou chutnat celé Vaši rodině....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245306/big_brichac-tom-245306.jpg 3.8271

Kniha Břicháč Tom

bigbabe
předevčírem

Vzhledem ke stáří knihy nepřináší nic objevného, všechno v ním popsané se už dnes ví. A protože nejím kuřecí a z kaší jakéhokoli druhu mám dávivý reflex, tak ani z receptů jsem si nic nevzala.

ipkkk

Kniha je vhodná asi pro naprosté začátečníky, kteří doted pili litry sladkých limodád, cpali se denně chipsy, sladkostmi a fastfoodem, těm by mohla pomoci. Recepty jsou velice jednoduché, ale není to nic převratného, protože většinu receptů běžně vařím/peču i bez potřeby receptů v nějaké podobné formě. Například nepotřebuji x receptů na ovesnou kaši, kdy na každé stránce je ovesná kaše s něčím jiným, jednou do ní dáte jablko a podruhé zase lžičku skořice, potřetí třeba kiwi. Místo toho, aby tam byl víceméně 3 krát stejný recept na každé stránce, mohl být jeden základní a jen vyjmenované různé varianty dochucení.

andrea7191
04.10.2021

Za mě nic moc....... spíš nic než moc.
Recepty fajn, ale takové "nijaké". Žádná hitparáda to není, ale pro první seznámení se s nějakou jinou variantou stravování to stačí.
Trochu to na mě působí jako retro kuchařina s dob minulých.

smudlajs
15.02.2021

Jak už tu bylo zmíněno, spíš průměr. Raději vařím jídla z kuchařek série Jíme zdravě, ale i v této jsem si pár receptů oblíbila a často čerpám inspiraci na nějaké chuťovky nebo rychlé svačinky.

Kamaela
28.12.2020

Knihu jsem přečetla, nic objevného jsem tam ovšem nenašla, vše jsou již tisíckrát napsáné rady. Plus je, že autor vychází z vlastní zkušenosti a některé recepty zajímavé. Na druhou stranu čtení bylo dost utrpení. Autor opravdu neumí psát a asi jsem jedna z mála komu se to nelíbí, ale jeho styl je hrozný.

mekkinka
04.03.2020

Průměr řekla bych... Něco z toho ale vařím

Calinda
18.02.2020

Kniha mě nijak nezaujala, nezajímavé a obyčejné recepty, fotografie spíše odpuzující než aby nalákaly, u mnohých receptů použity nezdravé suroviny... ano, pokud budu jíst pouze rýži s mrkví, tak asi rychle zhubnu (což je účel této knihy), ale chci jíst zároveň i chutně a nízkou váhu si dlouhodobě udržet, což v případě těchto receptů půjde těžko.

Medasek
23.01.2020

Recepty této knihy osobně moc nemusím, ale moje mamka je miluje.