Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma jsou pokračováním první knihy, která Vám ukázala, že zhubnout lze i chutným jídlem, bez držení diet a počítání kalorií. Nezáleží na tom, jestli chcete zhubnout nebo si postavu udržet. V knize najdete mé další rady, které jsem využíval při mém hubnutí, když jsem za rok zhubl 27 kg a 33 cm v pase. Těmito principy se řídím i nadále a váhu si bez problémů držím. V kuchařce ale najdete především inspiraci pro zdravé vaření, při němž není použita klasická bílá pšeničná mouka ani bílý cukr. Všechny recepty jsou přesto chutné a se snadnou přípravou. Většinu receptů zvládnete připravit za 30 minut a nemusíte tak trávit v kuchyni dlouhé hodiny. Vybrat si můžete ze sladkých snídaní i svačinek, hlavních jídel s masem i těch bezmasých vhodných pro vegetariány. Snadno také připravíte krémové polévky a pochutnáte si na zdravějších dezertech dochucených medem nebo ovocem. Zatímco první díl se více věnoval snídaním, svačinkám a salátům, nyní najdete větší inspiraci pro hlavní chody, večeře a taky velké množství sladkých receptů. Ochutnejte: Koprovou omáčku bez mouky Snadný hovězí guláš s karotkou Lehké špagety s cuketkou Křupavou tvarůžkovou dobrotu Extra čokoládový řez Trhanec Jablečno-skořicová kolečka a nebo snídaně z hrnečku, které připravíte za 3 minuty...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269833/big_rychlovky-a-chutovky-brichace-toma-JpH-269833.jpg 4.3108
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma

anája
27.11.2020

Perfektní zdravé stravování plně funkční.

kneslova
22.07.2020

REcepty jsou opravdu dobré a jednoduché


iveta0159
29.02.2020

Knihu jsem si koupila díky zdravému stravování. Pár receptů již vyzkoušeno a jsou výborné.

Trina1
23.02.2020

Kniha plná zajímavých receptů, ale i překlepů, divně poskládaných vět a otřesných zdrobnělin. Nicméně některé recepty určitě vyzkouším, jsou jednoduché a rychlé a přesně to mi vyhovuje :-)

Medasek
24.01.2020

Pár receptů zde je opravdu výborných

Jirinamac
21.01.2020

Nepotřebuji hubnout, na knížku jsem narazila v knihovně a myslím, že recepty lze využít i jako inspiraci na zdravé stravování. Určitě něco použiju.

pipa36
28.10.2018

Až na prášek do pečiva téměř ve všech "sladkých" jídlech dobrý - stejného cíle dosáhnete rozdělením vajíčka a vyšleháním bílku... Dobře popsáno, recepty, které jsem zkusila, jsou chutné a výživné. Můžu jen doporučit.

p.pavlina
24.09.2018

Shodují se s předešlými komentáři, kniha je lepší než první díl. Kniha obsahuje hodně dobrých, jednoduchých, levných a hlavně zdravých receptů.

1