Projezte se k novému tělu (Aneb hladovění nikam nevede)

Projezte se k novému tělu (Aneb hladovění nikam nevede) https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337681/mid_projezte-se-k-novemu-telu-aneb-hlad-65527e2fd6446.jpg 4 43 8

Hladovění a různé extrémní diety vás k úspěchu rozhodně nedovedou. Jste připraveni na to, se ke zdravějšímu, krásnějšímu a výkonnějšímu tělu projíst?

jakub2696
20.02.2022 5 z 5

Doporučuji. Kniha má svěží pohled na problematiku a vše jasně objasní.

uzivatel2327
06.04.2021 5 z 5

Dobře napsaná kniha, pro mě jako laika, pomohla mi s pochopením proč i když jím hodně málo a hýbu se, nejde pás dolů ani když se po****... po pár týdnech dodržuji vyšší příjem, žeru jak protrhlej ale pořád mám, teď už jen drobný deficit, dá se říct a je mi mnohem lépe, hlavně konečně se mi zmenšuje pupek. Děkuji, levnější než dávat prachy odborníkovi, alespoň prozatím to funguje krásně a osobně mi pomohla.

lucid
15.08.2020 1 z 5

Pánové ve své knize uvádí citát, který končí slovy: "Lidé, kteří všechny tyhle nesmysly propagují, by si opravdu měli jít někam ven provětrat hlavu. A hlavně by měli tu hlavu vytáhnout ze svého zadku." Přesně to se vztahuje na autory samotné.

ivettfox
12.01.2020 5 z 5

Jsem nutricni specialita a o toto tema se dlouhodobe zajimam.
Nazor, ze v kniha je nebezpecna a ridit se radami z knihy je hazard, je holy nesmysl. Naopak je vse zde vysvetleno polopate i pro totalni laiky. Kniha se naopak snazi ukazat zdravy smer stravovani a dat vam informace co nejjednodussim zpusobem

MišuleP
25.03.2019 2 z 5

Nové poznatky v této oblasti.

CarolC
31.03.2018 5 z 5

Další dobře napsaná kniha o stravování. Stejně jako prvotina, tak i tahle je velmi jednoduše napsaná, takže člověk všemu hned rozumí a nemusí se zbytečně vrácet, protože se v tom ztrácí. Určitá témata se tady opakují z první knihy, ale opakování je matka moudrosti. Doporučuji všem, kteří chtějí zhubnout, ale potřebují si to ještě srovnat v hlavě.

branislav1814
15.02.2018 odpad!

Absolutně ta nejhorší kniha na tému hubnutí, živitosprávy a fitness. To opravdu dnes už může knihu napsat a vydat kdokoliv. Jestli těmato kecma krmí někdo lidi tak bůh ochraňuj lidi a jejich zdraví. Tohle je těžký hazard se zdravím který bych dal na odpovědnost autorům. Komerční brak plný keců, polopravd, prázdných a život a zdraví ohrožujících slov . Pan Michal Josef Toth a Pavel Walek vážně ohrožují zdraví lidí...

petaSk
22.03.2017 3 z 5

Kniha určitě může pomoct začátečníkům nebo pro nakopnutí motivace, ale pro uvedení do praxe je třeba dalšího studia, protože kniha žádný postup krom snížení příjmu a teorie nenabízí. Doporučuji si nastudovat další literaturu a knížku číst velmi kriticky, protože opravdu nic není černobílé, jak sám autor v knize říká. Škoda, že se tím sám neřídí.
Více v recenzi.

stravování, výživa tělo zdravá výživa

Autoři knihy

Kniha Projezte se k novému tělu (Aneb hladovění nikam nevede) je v