Mišule_11 Online Mišule_11 komentáře u knih

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Oddechová letní romantika, jejíž příběh je propojený se spoustou sladkého, lásky a přátelství! :) I když se mi ze začátku hůře do děje ponořovalo, posléze se to napravilo, ale konec se mi zdál, tak trochu useknutý a dal by se více rozepsat..:)

Velké kraví dostihy (01/II) Velké kraví dostihy (01/II) Jeff Smith

Další příběh Kůstky byl rovněž zajímavý, ale už ne natolik jako první díl, tedy pro mě! :)

Útěk z Kůstkova (01) Útěk z Kůstkova (01) Jeff Smith

Komiks, který je plný fantazie a skvěle rychle se čte :)
Když jsem jej viděla v knihovně nevěděla jsem, co od toho čekat, jelikož komiksy moc nečtu a nevyhledávám, ale odteď už Kůstku znám! A ze všech mi přijde nejrozumnější :)
A už teď se těším na další díly!

Rytíř, který nechtěl bojovat Rytíř, který nechtěl bojovat Helen Docherty

Krásný příběh s ilustracemi, který stojí za přečtení a to nejen pro čtenáře mladšího věku! :)

Kniholap Kniholap Helen Docherty

Krásná dětská kniha s ilustracemi :)
Roztomilá a rychle přečtená, i když už nejsem věkově nejmladší k takové pohádce se ráda v budoucnu vrátím!

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Krásná letní romantická oddechovka, která se nejen dobře čte, ale také se mi líbila zatím nejvíce od autorky! :)

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Další příběh, který mě doslova pohltil..! :)
A to nejen tím, jak byl čtivý, ale jak krutý život dokáže být a jaké osudy nám on sám připravil..
Při čtení se mnou cloumaly všechny emoce a oko nezůstalo suché..! :)

24.05.2020 5 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Thriller za mě postavený na hlavu, i když dokázal svým průběhem překvapit, dokonce i šokovat..! :)

24.05.2020 3 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Zajímavý a čtivý příběh, pro mě z neznámého prostředí jógy, které mě bavilo :)

Bentley Bentley Melanie Moreland

Možná se setkáváme opět s příběhem ze světa bohatých a úspěšných mužů jako je každý jiný, ale tento se tak trochu liší a je čtivý! :)
Hlavní hrdiny Bentley s Emmy jsem si oblíbila od začátku, stejně tak jako jejich přátelé, na jejichž příběhy jako pokračování se rovněž těším!

Láska online Láska online Penelope Ward

Za mě asi zatím nejlepší kniha od autorky, co jsem četla a kdy jsem se nemohla od příběhu, tak odtrhnout! :)
Už jen námět, kdy se hlavní hrdinové poznají přes internet a dokážou ukázat, že i na dálku se láska dá zvládnout se všemi ostatními problémy, mě nejen zaujala, ale také bavila :) I když v normálním životě možná nereálné, ale kdo ví, co se dá zvládnout, když vlastně člověk chce!

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Romantický příběh, který se odehrává hlavně v prostředí psích výstav a točí se i tak kolem psů, mě mile překvapil, ale už mě úplně natolik nenadchnul.
Jde sice o oddechový a čtivý příběh, který není nijak dramaticky přehnaný, ale to je tak asi vše :)

02.05.2020 3 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Tak tuhle knihu bych asi nikdy nepřečetla, kdyby mi nebyla doporučována! Ale už jen ta obálka a samotná anotace mě zlákala! :)
Od samotného začátku byla čtivá, vtipná i napínavá! Přičemž doba, ve které se příběh odehrával, tomu všemu dodala jakési kouzlo a navíc takovou knihovnu navštívit, kdo by nechtěl! :)
Hlavní hrdiny si nejde neoblíbit, i když jsou oba pěkně tvrdohlaví a ne jednou by jste jim do jejich osudů nejradši vstoupili a jednali místo nich!
Myslela jsem si, že od začátku už vím, jak celý příběh nakonec dopadne, což jsem se spletla a ne jednou! Určité zvraty a situace dodaly příběhu ještě větší čtivost a moje zvědavé já se později tetelilo blahem. I když konec se mi zdál trochu uspěchaný oproti jiným pasážím příběhu :)

Hra Hra Elle Kennedy

Stejně jako všechny předchozí knihy od této autorky, mě i tato nakonec bavila! :)
Prostředí hokeje, jedna budoucí láska a humor plné šatny kluků, mě nejen pobavil, ale taky jsem si hezky odpočinula právě u takového příběhu! :)
A těším se na další díl/y, které snad i brzy dorazí k nám!

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Krásný a silný romantický příběh s kapkou napětí a mnoho lásky, u kterého nelze nechat oči suché! Jako tomu je vždycky u jeho knih! :)

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Smutné vyprávění, jak to v té době vlastně bylo příšerné a co si ti lidé museli vytrpět, přičemž vás to nenechá chvíli v klidu a musíte nad vším přemýšlet! V určitých částech děje jsem měla i husí kůži, nebo jsem musela i protáčet oči! A konec mě dostal nejvíce! :)

02.05.2020 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Pěkný, dobře krátký! :) Ale za to výstižný komiks, u kterého se člověk nejen zasměje, ale i se tam najde :D

02.05.2020 5 z 5

Po dlouhé době jsem narazila na knížku, která mě upřímně bavila od samotného začátku! :)
Byla čivá, že nešla místy ani odložit a taky vtipná, hlavně když musel Bram vyplňovat Juliin dotazník!
Jediné, co jsem čekala, že bude jinak, tak byla reakce jejího bratra.. tam jsem byla trochu zklamaná, ale jinak nemám příběhu, co vytknout! :)

05.04.2020 5 z 5

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

Dopisy i básně měly své kouzlo, to určitě :)
Některé mě oslovily více, některé méně.. (ale to jsem předpokládala už od začátku) a jejich čtení mi celkem rychle i uteklo.
Vyjadřování mužů v některých dopisech mi místy přišlo až takové neomalené vůči ženě a ještě i teď po dočtení přemýšlím, jestli opravdu takoví byli v té "své době nebo jestli to bylo tím, jak byly dopisy přeložené..

05.04.2020 3 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Příjemné a oddechové čtení, kdy člověk vypnul a ponořil se do příběhu hlavních hrdinů.. :)
Už anotace Vám leccos řekne, ale chvílemi jsem byla i překvapená nebo napnutá, jak to bude vlastně pokračovat. A navíc, kdo by nechtěl mít svého "ochránce".. :)

05.04.2020 4 z 5