Mišmiš Mišmiš komentáře u knih

Člověk Gabriel Člověk Gabriel Kateřina Dubská

Nádherná jemná milá kniha. Ukázka lidství a lásky. Rozhodně doporučuji přečíst.

05.10.2016 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Kniha má velikou reklamu, ale raději jsem od ní moc nečekala.

Myšlenka knihy je dobrá. Líbila se mi postava T. Jen občas bylo těžké uvěřit, že by se to mohlo stát. Konec mě trochu zklamal. Čekala jsem nějaké dotažění. I když aspoň je na řadě fantazie :-)

Jinak styl psaní úžasný. Kniha se čte velice dobře.

17.07.2016 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Tak nejdřív jsem myslela že knihu ani nedočtu. A teď vím, že by to byla veliká škoda.
Začátek je hodně velká nuda. Knížku jsem i odložila. Ale pak se to rozjelo a ja jí přečetla za den.
Moc hezký nápad, hezká myšlenka. A konec super.
Určitě stojí za přečtení.

29.05.2016 4 z 5

Malinkatý kretén Malinkatý kretén Zdena Frýbová

Pro mě kouzelný návrat do dětství :-) Je to vtipná, milá knížka :-)

20.04.2016 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Wauuuu......jak to jenom napsat....prostě si tuto knížku přečtěte :-)

Pro mě nejlepší knížka, kterou jsem za poslední dobu četla a o této tématice zcela určitě. Knížka mě zcela pohltila. Četla jsem pořád a pokud jsem nečetla musela jsem pořád přemýšlet jak to bude dál.

Rozhodně doporučuji. A děkuji za čtenářskou výzvu. Díky ní jsem se ke knize dostala :-)

06.03.2016 5 z 5

Biomanžel Biomanžel Michal Viewegh

Tak pro mě velké zklamání. Biomanželka byla úžasná, toto velmi velmi slabý odvar. Dávám dvě hvězdičky a jednu navíc za snahu.

10.02.2016 3 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

za mě super. konec měl grády a pro mě bylo rozluštění trochu překvapení :-)

30.01.2016 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Hezká knížka k zamyšlení. Jen konec mi přišel hrozně rychlý takový useknutý...

06.01.2016 4 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Pro mě další super díl. Už se těším na ten poslední.

11.11.2015 5 z 5

Kniha o kávě Kniha o kávě Petra Veselá

Velmi hezkým a zábavným způsobem napsaná kniha o kávě. Hledám nyní způsob, jak si kávu připravit, aby mi co nejvíce chutnala a zde jsme našla pár tipů. Děkuji :-)

18.10.2015 5 z 5

Když je láska slepá Když je láska slepá Luisa Buresch

Příjemná oddychová kniha.

18.10.2015 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Hustýýýýýý.....nejlepší kniha serie. Miluju je a doufám, že jich bude ještě hodně :-)

16.09.2015 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

ufff...pořád nevím jestli se mi kniha líbila nebo ne. Někdy mi přišlo, že je až zbytečně vulgární :-) Ale zas jsem nikdy podobnou knihu nečetla. Možná si přečtu ještě další díl a pak se uvidí :-) Zatím tedy jen tři hvězdy :-)

16.09.2015 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tak tahle knížka mě zcela dostala. Jednak se četla jedním dechem a už jsem se vždycky nemohla dočkat, až budu moc pokračovat :-) Donutila mě i přemýšlet a trošku přehodnotit pohled na svět :-) Moc krásná :-)

16.09.2015 5 z 5

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Z počátku mi vadil v knize vypravěč. Trošku mě to rušilo. Naštěstí velmi záhy zmizí a objeví se jen na pár stránkách u konce :-)
Velice se mi líbil popis Londýna. Měla jsem občas pocit, že cítím i jeho pachy :-) Hezky psané.
Hvězdičku ubírám za otevřený konec. Hrozně moc by mě zajímalo, jak dopadla Sugar, Sofie i její otec.
Za mě doporučuji. Zase úplně jiný styl psaní, než jsem zvyklá :-)

16.08.2015 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Kniha byla úžasná. Trošku pomalejší rozjezd, ale pro mě trochu překvapivé rozuzlení :-) Rozhodně je to hodně čtivé. Líbí se mi prolínání minulosti s přítomností. Zajímavě jsou vykreslené i charaktery postav.
Každopádně tolikrát jsem zatím z žádnou jinou knihou nepřejela :-D
Už se těším na další knihy od této autorky :-)

20.02.2015 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Začátek mi přišel trochu rozvláčný a trochu jsem se ztrácela v tom kdo je kdo. Ale cca od půlky to byl mazec.
Moc se mi knížka líbila a už se těším na další díl.

02.01.2015 4 z 5

Beze stopy Beze stopy Jane Casey

Za mě moc hezká kniha. Děj to mělo od samého začátku, což bylo dáno i prolínáním minulosti a budoucnosti. Trošku pro mě nepředvídatelný konec :-) Doporučuju :-)

26.11.2014 4 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Byla jsem mile překvapená. Čekala jsem červenou knihovnu.Knížka se hezky četla, děj měl spád. Jen ten konec byl rychlý a zasloužil by si pokračování :-)

16.10.2014 5 z 5

Knížata krve Knížata krve Gilbert Schlogel

Tak tato kniha se mi hodně líbila. Historie medicíny zasazena do příběhu. Rozhodně se k ní často a ráda vracím. :-)

22.09.2014 5 z 5