misak94 misak94 komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Wesmie! prostě nádhera. Styl je skvělý a moc jsem chtěla vědět, jak to s těmi dvěma bylo už od přečtení Hodnej kluk. Dočkala jsem se a jsem vděčná :) charaktery hlavních postav nejsou povrchní, jsou propracované, nepředvídatelné a i když víte jak kniha skoční, čtení si vážně užijete

12.11.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělá kniha od které jsem se nedokázala odtrhnout. Autorka stále dokola dokazuje, že její knihy jsou vážně třída :)

16.07.2019 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Páni, bylo to vážně tak skvělé, jak si má omámená hlava myslí? :) moc se těším až si přečtu druhý díl. Svět, který zde autorka stvořila je tak úžasný a složitý, že má rozhodně velký potenciál. Kniha byla obsáhlá ale krásně vše běželo, nic nedrhlo a příběh byl skvěle propracovaný. Tato série si jistě najde místo v mé oblíbené sekci :)

30.09.2018 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Páni, tak to byla rozhodně zase jízda. V této knize jsem si jen potvrdila, že se tato série rozhodně zařadila mezi mé nejoblíbenější a rozhodně si jí ještě znovu přečtu.
Tahle kniha byla snad ještě lepší než první díl série. Vyústění v příběhu ovšem dle mého názoru ještě není zcela dořešené a odpověď na "Jeho jméno vládne!" rozhodně nebude tím nejdůležitějším (je možné, že jsem ovšem jen rozuzlení od autorky nepochopila :D). Nicméně začátek dalšího dílu, ostatně jako pokračování celého příběhu bude velice napínavé. Autorka už jasně ví, k jakému konci Ilan dojde, ovšem více než nějaké zakončení mě rozhodně zajímá cesta, kterou musí nejen hlavní hrdinka ale všichni kolem ní podstoupit.
Musím sama zpytovat svědomí jestliže jsem českými autory tak trochu opovrhovala a dávala přednost zahraničním. Rozhodně se pustím nejen do další dystopie ale také dám šanci dalším skvělým českým autorům.

07.10.2018 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Naprosto dokonalé a neotřelé čtení :) moc jsem se bavila v průběhu celé knížky, miluju knihy z pohledu muže a tady to stálo skutečně za to :) Kniha je vtipná, chytrá a hlavně čtivá. Těším se na další

22.02.2018 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Jay je vážně mistr :D musím ale přiznat, že byl velký problém se začíst. Minimálně třetinu knihy jsem uvažovala, že ten nový svět nedám a nezvyknu si na slovník, popisné části a prostředí. Je ale dobře, že jsem vytrvala protože Mia je úžasný charakter, který se stále vyvíjí a jsem moc zvědavá, do jakých problémů se dostane ;) autor má osobitý styl, který rozhodně nesedne každému, ale pokud už sedne, užijete si každou stránku :)

12.11.2019 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Výborná oddychová kniha, která se čte v podstatě sama. Je vidět, že jsem se v autorovi nemýlila. Nevěřila jsem moc tomu, že po jeho knize Hvězdný šéf bude další kniha také tak dobrá ale musím říct, že tahle byla snad ještě lepší :) Velká spokojenost

07.09.2019 5 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Wow, k tomuhle nemám slov. Byla to zase jízda. Přečteno v podstatě nepřetržitě až jsem si říkala, že to ani možné není. Nemohla jsem se odtrhnout. První díl byl báječný ale tenhle to zvedl ještě o laťku výš. Mrzí mě jediná věc, a to že nebylo více prostoru věnováno informacím z Lexovi minulosti. Jinak díl byl nabitý napětím, humorem a jiskřením.
Jsem absolutně spokojená a lepší hodnocení dát ani nemohu :)

16.07.2019 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Musím říct hned na úvod, že mě velmi zklamalo, proč byl příběh rozdělený do dvou samostatných knih. Krásně by se mohl vejít do jednoho nadupaného dílu, je to škoda.
Dokreslení celého příběhu bylo pěkné ovšem první díl byl pojatý lépe, tady tomu místy něco chybělo. Chápu, že bylo těžké, s čím se Rush musel vyrovnat ale v podstatě celý díl to bylo o tom, že neví co chce.
Jsem zvědavá, až si knihu přečtu s odstupem znovu, zda na ní změním názor.

16.07.2019 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Opět mě kniha nezklamala a určitě se k ní ještě někdy vrátím.

16.06.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Páni, musím uznat, skvělé :) Propracovaný děj, vtipné pasáže, skvěle se vyvíjející vztah. Nadchlo mě to tak moc, výborné bylo fotbalové prostředí, které se jen tak v knihách nevidí. Kulti byl vážně dobrý, ten konec? Bomba :) Jsem absolutně spokojená a určitě se k autorce ráda zase dostanu :)

04.06.2019 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Na díl s Colem jsem se hrozně moc těšila protože jsem ho od začátku obdivovala a hrozně jsem si ho oblíbila. Díl byl vážně skvělý, jen jsem byla maličko zklamaná, že ani jedna kapitola nebyla z pohledu Colea. Byl to úžasný zážitek a už teď vím, že se v budoucnu ke knize vrátím ☺

04.07.2018 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Výborný kousek od skvělé autorky. Absolutní spokojenost jen škoda, že to tak rychle uteklo

30.06.2018 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Aaa, naprosto úžasný díl. Myslím, že jsem se do Nate zamilovala taky. Je úžasný, skromný, oddaný a úžasný přítel. To jak pomohl Liv bylo krásné. Skvělé napsaná kniha, která nedovolí příběh odkládat a člověk má pocit, že ho musí zhltnout najednou.

18.04.2018 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Už několik let mi doma ležel druhý díl ale nějak jsem se do něj nechtěla raději pouštět aniž bych přečetla první díl série. Knihu jsem si pořídila a v podstatě vůbec neodložila. Moc pěkně napsané, dobrý příběh, nikde se nic nezadrhávalo což je skvělé. Příběh měl skvělý spád a posun. Jsem absolutně spokojená a moc se těším na další díly ze série od autorky.

10.03.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Co jiného se dá říct, než Miluju Blakea :)

16.06.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Samozřejmě nelze očekávat od knihy to samé, co od série Božský. Když se čtenář oprostí od předsudků tak je kniha velmi zdařilá ač je to čistokrevná romantika. Musím ji ovšem hodnotit kladně, nikdy se dej nevlece, hezky plyne a krásně navazuje :) já jako čtenář jsem naprosto spokojená

03.05.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Skvělý námět knihy. Vtipně napsané, ani jednu stránku jsem se nenudila, velice lehce čtivé. Moc se těším na další díl, který by podle náznaků zde mohl být velice zajímavý. Už aby to bylo :)

04.04.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Myslela jsem si, že kniha bude kopírovat námět jiné, kterou jsem již četla a říkala jsem si, že si ji přečtu jen aby se neřeklo na vyplnění času. Ale WOW!! Byla to bomba. Žádná kopie, naprosto originální příběh, rozhodně čtivý, energický a musím uznat že i velice vtipný. Kniha mě chytila hned od začátku a rozhodně patří mezi ty, které vás jen tak nepustí. Prostě musíte číst dál a dál. Opravdu skvělá a přidána novela na závěr má rovněž body k plusu. Absolutní spokojenost a mohu jen doporučit :)

01.03.2019 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Musím říct, že jsem si knihu užila. Ačkoli mě chování obou hrdinů neskutečně štvalo (omylani stále stejných problémů dokola), byla kniha velmi čtivá a během jednoho dne bylo přečteno. Až mě překvapilo, jak rychle to utíkalo. Doporučuji

15.01.2019 5 z 5