Misa25 Misa25 komentáře u knih

Pět Pět Ursula Poznanski

Skvělá kniha, příběh je výborně popsaný a celou dobu udržuje čtenáře v nevědomosti :) Víc takových knih....

14.06.2015 5 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Kniha se mi líbila, je to nové a neotřelé pojetí dnešního světa...ale kdyby takto uvažovali všichni tak by lidstvo asi hodně rychle vymřelo. Jinak zábavné čtení, které je naprosto skvělé jako oddych, od náročnějších žánrů :)

10.06.2015 3 z 5

Kosti na popel Kosti na popel Kathy Reichs

Další skvělý díl od autorky...propojení dětství hlavní hrdinky s její prací je famozní...je moc dobře, že příběh dopadne dobře :))) těším se na další díl...

15.05.2015 5 z 5

Cesta pustinou Cesta pustinou Emmy Laybourne

Závěr celé série je moc dobře dořešený...myslím, že se autorce povedlo vyřešit všechny otázky, které byly otevřené....

18.04.2015 5 z 5

Labyrintem smrti Labyrintem smrti Ariana Franklin (p)

Skvělá kniha..zápletka neskutečná a to rozuzlení..paráda

29.03.2015 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Tento díl mi přišel zatím jako nejslabší, sice se tam dělo plno zajímavých věcí, ale po akci z minulé knihy jako by se slehla zem, jsem zvědavá na další díl, jakým směrem se bude ubírat :D

01.03.2015 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Skvělý díl, pořád doufám, že se některé otázky z prvního dílu vyřeší....k mé spokojenosti samozřejmě...žádný spojler...:))))

19.02.2015 5 z 5

Hrobka Hrobka Kate Mosse

Další skvělá kniha od této autorky, příběh je nesmírně poutavý a v některých pasážích jsem si připadala, jako bych tam byla...těším se na další knihu, kterou autorka napsala :)

15.02.2015 5 z 5

Bratři až do smrti Bratři až do smrti Darren Shan (p)

Kniha jejíž zakončením se seznamujeme s Darrenem :) no parádní, mám takovou chuť si přečíst Madame Oktu :)))) skvělý díl :)

01.02.2015 5 z 5

Čistý Čistý Julianna Baggott

No to byla neskutečná knížka, člověk čeká, že to bude na stejné brdo jako všechny knížky a ono je to úúúplně naopak....a i když si hodně věcí člověk domyslí, většinou stránku před nějaký odhalením, tak jsou pasáže, které dokážou překvapit, až člověk opravdu zírá...těším se neskutečně na druhý díl...už aby to bylo....:)

19.01.2015 5 z 5

Smutné pondělí Smutné pondělí Kathy Reichs

Příběhy Tempe jsou vždy skvělé, ale tady to vyvrcholení bylo opravdu hustý....jsem zvědavá, jaké další kosti ji čekají v dalším díle :)))

01.12.2014 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Jsem moc ráda, že autorka tyto povídky vydala...hodně věcí to vysvětlilo a Čtyřka je prostě skvělej :DDDD

16.11.2014 5 z 5

Nevinná krev Nevinná krev James Rollins (p)

Tuto sérii jsem si zamilovala a moc se těším na další díl :) Rollins je prostě best autor :D

05.11.2014 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

No tak jsem dočetla další díl a nestačím se divit....co to jako zase mělo být....zamotala jsem se do toho a každou chvíli "obviňovala" někoho jiného, a viníka jsem přitom celou dobu nesnášela :DDD no takže jsem zvědavá co tam dělá ten "čistič plísní" :DDD Levhartovi zdar :DDD

03.09.2014 5 z 5

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

No to je sila...prvni dve kapitoly jsem tapala po jmenech, ale jestli bude tato serie pokracovat takovym tempem, tak ma sanci byt stejne dobra jako smecka;-)

21.08.2014 4 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Příběh mě pohltil cestou v letadle a velmi se těším na další díly :D

10.06.2014 4 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

No jako co tahle autorka dokázala vymyslet, to je neuvěřitelné, celá série člověka vtáhne a nepustí, do poslední stránky....a ten konec....no cože....ale po nějaké době jsem si na něj zvykla a je to určitě parádní, nové a neotřelé zakončení celé série, vřele doporučuji :)))

10.06.2014 5 z 5

Kouřový démon Kouřový démon Patricia Briggs

Mercy mě asi nikdy nepřestane bavit, někdy je otravná, někdy je až moc soustředěná na sebe, ale kdo by nebyl, kdyby o něm byla napsaná kniha....no prostě je to holka co se prostě nevzdává....

10.03.2023 4 z 5

Magie vítězí Magie vítězí Ilona Andrews

(SPOILER) Kate nám za ty roky dost vyrostla, stala se z ní manželka a matka, a přesto neztratila ze svého nitra víc, než bych o této postavy očekávala.
Poslední díl, bohužel, klidně bych mohla příběhy číst dál, ale chápu, že jednou se musí skončit. Myslím, že to byl dobrý závěr.
Kate je jednou z mých oblíbených literárních postav vůbec, a ikdyž je i ona někdy "na pěst" nedám na ní dopustit a moc ráda si celou sérii přečtu znovu.

13.01.2022

Magie spojuje Magie spojuje Ilona Andrews

No ja tu Kate mam proste rada, je to takova holka do nepohody, cas od casu je na pres tlamu, to taky dostane, ale jinak je bozi

14.08.2021 4 z 5