mirec88 mirec88 komentáře u knih

Tajný deník Laury Palmerové Tajný deník Laury Palmerové Jennifer Lynch

Skvelé doplnenie skvelého seriálu. Nedáva síce odpovede na nastolené otázky seriálom, ale skvele doplňuje dej a rozširuje celý svet Twin Peaks. Fanúšikovia ako ja si určite prídu na svoje. Rozhodne odporúčam.

04.08.2020 5 z 5

Havranie dievča Havranie dievča Erik Axl Sund

Napínavý kriminálny thriller, ktorý spracúva veľmi neľahkú a smutnú tému a to zneužívanie maloletých detí. Dosť farbisto a smutné popísaná kniha, ktorá mi nedala vydýchnuť a už sa teším na druhý diel.

03.08.2020 4 z 5

Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry Charles Brandt

Nemám čo vytknúť tejto super knihe. Film má veľmi zaujal, páčil sa mi, ale kniha je ešte lepšia. Ide viac do hĺbky a človek sa veľmi rýchlo dostane do sveta mafiánov a im podobných indivíduí. Som rád za túto knihu.

03.08.2020 5 z 5

Psychiatr Psychiatr Caleb Carr

Asi som čítal inú knihu ako ostatní. Neviem, čítal som do strany 334, chcel som dať tomu šancu, ale neskutočne vleklá, nudná a nezáživná kniha. Pár momentov bolo fajn, ale inak to bola fakt bieda. Navyše kniha je písaná takým ťažkým jazykom, že začítať sa a sústrediť sa som mal problém.

07.07.2020 2 z 5

Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti David Lagercrantz

Ale áno, dalo sa to. Som rád, že osudy Lisbeth a Mikaela pokračujú a hoci to už nie je Stieg Larssen, ale aj Lagercrantz je dobrý. Nie nastopercent, ale sú to lepšie 4 hviezdičky.

26.06.2020 4 z 5

Batman: Dlouhý Halloween: Kniha druhá Batman: Dlouhý Halloween: Kniha druhá Jeph Loeb

Komiks, kde odhalenie sviatočného vraha vás prekvapí tak ako celý perfektný príbeh. Skvelá poctivá noirová kriminálka, kde sa po smrť nechodí ďaleko. Najlepší Batman akého som kedy čítal.

15.06.2020 5 z 5

Cloak a Dagger Cloak a Dagger Bill Mantlo

Tak toto bol výnimočný komiks. Tú bezútešnosť, strach, smútok, beznádej, temnotu a neistotu som prežíval spolu s hrdinami. Toto sa odlišuje od bežného superhrdinského komiksu a pripomenulo mi to skôr komiksy, ktoré vydáva Comics Centrum. Bravo. Viac takých v NHM!

10.06.2020 5 z 5

Fantastic Four Fantastic Four Marv Wolfman

Odhliadnuc od prvých 4 zošitov bola Sága o Doctorovi Doomovi perfektná. Hoci textu tu bolo akokeby som čítal román, ale mne to nevadí, lebo retro mám rád a tak nejako to k tomu patrí.

09.06.2020 4 z 5

Captain Marvel Captain Marvel Roy Thomas

Toto bolo veľmi slabé. Také tápanie v tme. Hmmm.

08.06.2020 2 z 5

Bratři ve zbrani Bratři ve zbrani Bill Willingham

Tento komiks obsahuje dva príbehy, jeden starší a jeden novší. A oba sú v niečom výnimočné a kvalitné. Ten novší bol veľmi zábavný a správne odtrhnutý z reťaze, kde sa ľudská DNA mieša s asgardskou a je tam jeden nepríjemný starý vlk. Proste skvelé. A ten starší bol tiež super, skvelý príbeh o capoch a o tom ako sa s tými capmi naši hrdinovia popasovali. Veľmi sa mi páčil. Ozaj, najvtipnejší mi príde Volstagg.

07.06.2020 5 z 5

Batman a syn Batman a syn Grant Morrison

No dalo sa to prežiť, hoci Batman má oveľa lepšie komiksy, ale ako jednohubka fajn. Ale mám s tým zásadný problém a to, že to je useknutý príbeh, ktorý sa ani poriadne nezačal a čo bude ďalej sa asi nedozviem nikdy. Retro potešilo.

03.06.2020 3 z 5

Batman: Ticho: Kniha druhá Batman: Ticho: Kniha druhá Jeph Loeb

Ako som písal pri prvom dieli, tak vysoko nastavenú latku si Ticho udržalo aj tu pri druhom dieli a to zakončenie príbehu je famózne. Tlieskam!!!

Batman: Ticho: Kniha první Batman: Ticho: Kniha první Jeph Loeb

Skvelý začiatok DCKK a skvelý Batman. Ten príbeh je proste od začiatku do konca jednou veľkou jazdou. A druhý diel si drží látku tohto nadštandardného komiksu.

Nelej olej na oheň Nelej olej na oheň M. J. Arlidge

Ďalší skvelý Arlidge a ďalšie odhalenie vraha, ktoré som nečakal. A záverečné vyvrcholenie bola fakt sila, fuuuuuu. Už sa teším na ďalší diel.

Captain America Captain America Roger Stern

Super retro s najlepším upírskym príbehom.

Iron Man Iron Man Larry Lieber

Čistý priemer.

01.06.2020 3 z 5

Hawkeye Hawkeye Stan Lee

Pekný komiks. Každý z pribehov, ktoré tu sú má niečo do seba.

01.06.2020 4 z 5

Spider-Man Spider-Man Joseph Michael Straczynski

Spidey je proste skvelý. Keďže retro mám veľmi rád a tu je remasterované prvé číslo, kde Spidey vystupuje, tak ma to dostalo. Aj súboj proti Sinister Six mal grády a novšia časť od Straczynského bola taktiež bomba. Vynikajúci komiksový prierez súvisiaci s jeho narodeninami. A komiksy o tete May a krajčírovi superhrdinov boli tiež zaujímavé. Prosto paráda.

Conan: Zrozen na bitevním poli Conan: Zrozen na bitevním poli Kurt Busiek

Conan ma proste nesklame. Kurt Busiek vie ako na to a už Conanove detstvo ako bol zrodený na bitevnom poli bol dychberúci. Veľmi som rád, že tieto komiksy vychádzajú.

01.06.2020 5 z 5

Conan: Dcera pána mrazu a další povídky Conan: Dcera pána mrazu a další povídky Kurt Busiek

Vynikajúci začiatok novodobého príbehu o Conanovi. Skvelé.