Fantastic Four

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V roce 1961 Stan Lee a Jack Kirby změnili podobu komiksu jednou provždy. Nic netušíce publiku představili Reeda Richardse, Bena Grimma a sourozence Susan a Johnnyho Stormovy, a redefinovali tak koncept moderního superhrdiny. Toto jsou příběhy Fantastic Four. Jsou nejen nejmocnějšími hrdiny Marvelu, ale dokonce těmi vůbec prvními! Fantastic Four se rozpadá a jejich největší nepřítel, podlý Doctor Doom, se vrací, aby šířil zmar a zkázu mezi její členy. V knize Nejmocnější hrdinové Marvelu: Fantastic Four máte možnost si přečíst Pád Doctora Dooma jako celek – ságu, která zahrnuje devět sešitů a nabízí zcela nový úhel pohledu na tým Fantastic Four tak, jak jej sepsali někteří z nejlepších marvelovských autorů. Obsahuje: Pád Doktora Dooma...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/328660/fantastic-four-6JN-328660.jpg 3.335
Série:

Nejmocnější hrdinové Marvelu (11.)

Orig. název:

The Fantastic Four (2011)

Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Hachette
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Fantastic Four

Přidat komentář
martinstefko
08.09.2017

Keith Pollard, který kreslil většinu sešitů, je dobrým řemeslníkem, pro Fantastic Four se hodil, ale jeho kresba pro mě v tomhle případě výrazně nevybočuje ze standardu. Komiksy v knize "Nejmocnější hrdinové Marvelu 11: Fantastic Four" obsažené celkově nevybočují vůbec.

Placi
13.07.2017

FF jsou marvelovskou klasikou. Ze začátku mě tento kus moc nebavil, ale je třeba vytrvat a příběhu přijdete na chuť. Když odbočím - škoda, že se nejspíš nedočkáme zapojení této čtveřice do filmového univerza Marvelu, které v dnešní době neuvěřitelně šlape.

hroubek
18.01.2017

Nakonec tomu dám slabší čtyři hvězdičky. FF mám celkem rád, ale musím uznat, že jejich příběhy jsou občas dost rozporuplné a mnohdy mě nesednou, tak jak by měly. A to byl ze začátku případ i tohoto komiksu, kdy mě první tři čtyři sešity totálně nebavili a odrazovali mě od čtení. S příchodem Dooma se to zlepšilo skoro o dvě třídy a je jen škoda, že Doom má naprosto nelogické jednání a neustále má tuny dialogů, které se pořád opakují dokola a dokola a všechno nám vysvětlují. V druhé půli má komiks spád a velmi dobré tempo. Velmi mě potěšila hravá akce, která je krásně zobrazená a uspořádaná na panelech. Je to slušný komiks a je potřeba se prokousat nudným začátkem a pak už to jede.

Štítky

Marvel superhrdinové komiksy

Autoři knihy

Marv Wolfman

Marv Wolfman
americká, 1946

Bill Mantlo

Bill Mantlo
americká, 1951

George Pérez

George Pérez
americká, 1954

Len Wein

Len Wein
americká, 1948 - 2017

Roger Allen Slifer

Roger Allen Slifer
americká, 1954 - 2015

Keith Pollard

Keith Pollard
americká, 1950

Kniha Fantastic Four je:

v Přečtených46x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených1x
v Knihotéce64x
v Chystám se číst10x
v Chci si koupit4x