Fantastic Four

V roce 1961 Stan Lee a Jack Kirby změnili podobu komiksu jednou provždy. Nic netušíce publiku představili Reeda Richardse, Bena Grimma a sourozence Susan a Johnnyho Stormovy, a redefinovali tak koncept moderního superhrdiny. Toto jsou příběhy Fantastic Four. Jsou nejen nejmocnějšími hrdiny Marvelu, ale dokonce těmi vůbec prvními! Fantastic Four se rozpadá a jejich největší nepřítel, podlý Doctor Doom, se vrací, aby šířil zmar a zkázu mezi její členy. V knize Nejmocnější hrdinové Marvelu: Fantastic Four máte možnost si přečíst Pád Doctora Dooma jako celek – ságu, která zahrnuje devět sešitů a nabízí zcela nový úhel pohledu na tým Fantastic Four tak, jak jej sepsali někteří z nejlepších marvelovských autorů. Obsahuje: Pád Doktora Dooma...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/328660/fantastic-four-6JN-328660.jpg 3.335

Nejmocnější hrdinové Marvelu (11.)

The Fantastic Four (2011)

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Hachette

Kniha Fantastic Four

martinstefko
08.09.2017

Keith Pollard, který kreslil většinu sešitů, je dobrým řemeslníkem, pro Fantastic Four se hodil, ale jeho kresba pro mě v tomhle případě výrazně nevybočuje ze standardu. Komiksy v knize "Nejmocnější hrdinové Marvelu 11: Fantastic Four" obsažené celkově nevybočují vůbec.

Placi
13.07.2017

FF jsou marvelovskou klasikou. Ze začátku mě tento kus moc nebavil, ale je třeba vytrvat a příběhu přijdete na chuť. Když odbočím - škoda, že se nejspíš nedočkáme zapojení této čtveřice do filmového univerza Marvelu, které v dnešní době neuvěřitelně šlape.

hroubek
18.01.2017

Nakonec tomu dám slabší čtyři hvězdičky. FF mám celkem rád, ale musím uznat, že jejich příběhy jsou občas dost rozporuplné a mnohdy mě nesednou, tak jak by měly. A to byl ze začátku případ i tohoto komiksu, kdy mě první tři čtyři sešity totálně nebavili a odrazovali mě od čtení. S příchodem Dooma se to zlepšilo skoro o dvě třídy a je jen škoda, že Doom má naprosto nelogické jednání a neustále má tuny dialogů, které se pořád opakují dokola a dokola a všechno nám vysvětlují. V druhé půli má komiks spád a velmi dobré tempo. Velmi mě potěšila hravá akce, která je krásně zobrazená a uspořádaná na panelech. Je to slušný komiks a je potřeba se prokousat nudným začátkem a pak už to jede.

Marvel superhrdinové komiksy

Autoři knihy