Captain America

Kdysi byl dávno vyzáblý a slabý Steve Rogers prohlášen za boje neschopného. Pak ho ale experimentální sérum proměnilo v supervojáka na vrcholu sil. Cap svými schopnostmi bojuje za svobodu, brání utlačované a potírá tyrany kdekoliv na světě od temných dní druhé světové války až po současnost. Nyní si můžete přečíst jeden z nejlepších příběhů, které pro Strážce svobody stvořila talentovaná dvojice Roger Stern a John Byrne. Kromě soubojů s takovými protivníky, jako jsou Batroc, baron Blood a Hyde, nabízí tato kniha i konečnou verzi o Capově minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319411/big_captain-america-ac8-319411.jpg 3.964

Kniha Captain America

mirec88
01.06.2020

Super retro s najlepším upírskym príbehom.

MrBaboon
28.05.2020odpad!

Nejhorší komiks, co se mi dostal do rukou. Měsíc mi trvalo se tím prokousat. Už nikdy víc prosím!

JaninaCZ
26.08.2019

Captain America je jedna z mych nejoblibenejsich postav z marvelovskeho sveta. Tohle bylo prijemne cteni, me osobne bavil hlavne pribeh s Baronem Bloodem.

Vinton666
19.11.2017

Cap je jedna z mých oblíbených postav. Jeho komiksy se ale bohužel občas samy vykrádají.
Tady to ale neplatí. Naopak, dostaneme tady 9 (vs. 5 u Wolverina :D) zajímavých sešitů, které jsou navíc součástí jedné řady.
U Capa je s debutem problém, jelikož to je jedna z nejstarších postava. Tak nějak jsem ale doufal alespoň v Avengers č. 4, kde se poprvé objeví po válce.
Ostatní příběhy mi ale zklamání rychle změnily v úsměv. První tři sešity jsou spíše průměr a Cap prezidentem je hlavně společenská satira.
Příběh s Hydem je ale skvělý a následná exkurze do Británie je jeden z nejlepších příběhů, které jsem četl. Závěrečný "výroční" sešit je pak spíše příjemnou jednohubkou, která mi přišla spíše jako vsuvka, než jako úplný příběh (zároveň ale vyplňuje místo po chybějícím oroginu).
Válka a vzpomínky je skvělá kniha, která mi po nic moc Iron Manovi zvedla náladu.
Jsem spokojen. 9/10.

martinstefko
04.08.2017

Kniha "Nejmocnější hrdinové Marvelu 6: Captain America" je zajímavá tím, že obsahuje různorodé příběhy, různé žánry a překvapivě ukazuje, že nejlepší je příběh, který se ke Capovi moc nehodí. Tahle patriotická postava nesedne každému.

Placi
13.07.2017

Pěkný příběh, čtení tohoto kousku mě bavilo. Líbila se mi Capova výprava do Británie.

Jeffido
10.02.2017

Zatím nejlepší komiks z celé série NHM. Každý komiks bavil a dokonce, jak jsem se tu dočetl i komiks o Baronu Bloodovi mě bavil celou dobu a nepřišlo mi, že by se vlekl. Dialogů tak akorát a sešit o tom, jak vznikl kapitán jsem taky uvítal, i když jsem ho čekal podrobnější.

hroubek
10.11.2016

Zas velmi dobrý komiks. Captaina Americu jako postavu mám dost rád a tento komiks mě bavil číst. Úvodní sešity byly fajn a měl jsem radost jakým způsobem je vykreslen civilní Steve a taky, že se zbytečně neplýtvá dialogy a děj odsýpá a baví. Malinko mě zklamaly sešity o Baronu Bloodovi, které se zbytečně vlečou, ale závěrečný sešit je příjemnou tečkou na konec. Dobrý komiks, ale jsem více zvědavý na méně známe hrdiny.