Hulk

Po zásahu gama-zářením z jaderné bomby, která ho měla zabít, se doktor Bruce Banner transformoval v neuvěřitelného Hulka - obrovskou zuřivou bestii. Armáda ho od té doby neúnavně pronásledovala. Jediné, co Hulk opravdu chtěl, bylo být sám. Vnitřní démoni Bruce Bannera byli vždy líčeni jako stvůry, ale tentokrát není Hulk Bannerovým nepřítelem. Ve skutečnosti může být jeho jedinou nadějí. Stránky tohoto epického příběhu vám nabídnou revoluční pohled na jednu z nejtragičtějších ikon Marvelu. Neuvěřitelný Hulk už nikdy nebude jako dřív....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321151/hulk-gj3-321151.jpg 3.861

Nejmocnější hrdinové Marvelu 7.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , Hachette

The Hulk, 2001

Kniha Hulk

mirec88
01.06.2020

Tak tento komiks ma zaujal rôznymi Hulkami, ktorí boli proste boží a skvelí. Len ten záver bol taký nemastný-neslaný. Ale inak spokojnosť.

venomslav
01.07.2019

Skvělý příběh kde je i víc forem Hulka a seznámí vás to což je účel

KillHurt
08.05.2019

Zajímavý psychologický koncept, který porovnává několik částí Bannerovy duše. V Hulkově historii je z čeho čerpat a právě tato kniha dokáže novému čtenáři Hulka představit a velkou část jeho ér předvést. Samotný příběh je poutavý a skvěle promyšlený. Vše dusí nic moc závěr, který asi lépe vyjde po přečtení dalších dílů. Škoda.

Aki12
10.02.2018

Hulk je asi moje nejoblíbenější postava, takže očekávání byla veliká. Nakonec jsem dostal úplně něco jiného, než jsem čekal, ale i tak se jednalo o docela průměrnou záležitost. Více Hulků potěšilo. Jediný mínus bych dal za konec. Byl takový strašně rychlý a na jedné stránce mají páku na záporáka a po otočení stránky jako kdyby něco chybělo, prostě najednou záporák odlítá a nikdo neřekl ani slovo jak k tomu došlo.

Vinton666
19.11.2017

Tak tato kniha je opravdu zajímavá.
Váleční štváči mají jisou výhodu (podobně jako předchozí číslo o Capovi), že jsou souvislým a jednotným příběhem, na kterém celou dobu pracoval jeden tým, a proto se také dobře čte.
Příběh je opravdu zajímavý. Setkáme se s, opět, zlomeným Brucem Bannerem, který se potýká s problémy, novými i starými. Navic můžeme lépe poznat i jiné Hulky.
Tento příběh je spíše psychologický, i když akce tu je a je stále dobrá. To by ale nemuselo sednout každému.
Navíc mě trochu mrzí, že zde není origin, který by nám řekl, jak to vlastně začalo. Ale 9 sešitů je i tak dost a příběh je uzavřený (téměř) a dobře se čte.
Hulk mile překvapil. 9/10.

Gustik5
10.11.2017

Spolu s Tichými výkřiky důkaz, že Hulk má sakra dobré příběhy a když je ta postava správně uchopena, dokáže předvést mnohem víc, než jen brečet že ho nikdo nemá rád a následně, no... "Hulk smash!" Tahle kniha mě hodně překvapila a bavila, jen škoda takového nijakého konce, kterým ale trpí celá řada komiksů (ehm Word War Hulk ehm). Za mě zatím spolu s X-Meny vrchol "červeného UKK" (NHM mi prostě přes pusu ani klávesnici nejdou). Navíc je to slušný špalek, což vždycky potěší. A navíc mám rád tu diverzitu, když je přítomen víc, než jen jeden Hulk.

martinstefko
10.08.2017

Příběhy s Hulkem nejsou vždy tak dobré, ale ta postava v sobě má potenciál, který se tvůrcům komiksu "Nejmocnější hrdinové Marvelu 7: Hulk" podařilo využít. I když se zde nějaké postavy zdají navíc, i když je to příběh, u nějž si nejsme konkrétně jisti následky, dobře to vystihuje Hulkovu podstatu a jeho sílu jako postavy.

Placi
13.07.2017

V tomto příběhu nemáte jednoho Hulka, ale rovnou celou řadu štěpení Bruceovi osobnosti, takže si můžete vychutnat několik jeho osobností. Za mě super!