Bratři ve zbrani přehled

Bratři ve zbrani
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324675/bmid_bratri-ve-zbrani-hLx-324675.jpg 4 66 66

Krasavec Fandral, mrzout Hogun a Volstagg, Lev Asgardu. Nejvěrnější spojenci mocného Thora. Bratři ve zbrani. V komiksu Odpoledne pod psa má věhlasné trio za úkol vystopovat nebezpečného vlka Fenrise - dávno uvězněnou mýtickou bytost bažící po krvi. A pak, v Marvel Fanfare, se válečníci vydají napříč Devíti světy, aby se utkali se sirénami, mýtiskými příšerami i Lokim, nevypočítatelným asgardským bohem lstí a úskoků.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Hachette

The Warriors Three , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bratři ve zbrani. Přihlašte se a napište ho.

dr.horrible
24.09.2023 5 z 5

Výnimočne trochu nadhodnocujem.
Prekvapilo ma to, pretože som tie postavy doteraz nepoznal a je to osviežujúco brutálne iné. Páčilo sa mi, jak nechronologické zoradenie
komiksov, tak výber, a každé niečim iným.
Novšie príbehy majú skvelé (jak keby filmové) ilustrácie, staršie zas dokonale prepálený coloring.
Cool, netradičný Marvel.

Luigi1
03.07.2023 4 z 5

Tyto postavy jsem do teďka vůbec neznal

ludek.n
02.05.2023 4 z 5

Udatný Volstagg, krasavec Fandral a mrzout Hogun jsou nejčastěji vidět po boku mocného Thora jako jeho nejbližší společníci, přátelé a rádci při jeho dobrodružných výpravách. Občas se ale stane, že se musejí obejít i bez svého odvážného vůdce. To je i případ, kdy bratři ve zbrani stíhají uniknuvšího vlka Fenrise v čtyřdílném příběhu Billa Willinghama "Odpoledne pod psa". Za kreslící podložkou mu asistuje Neil Edwards a bez přehánění je to jízda jako hrom. Ty nejlepší fantasy tradice přetavené do šťavnatého, plnokrevného vyprávění bez kompromisů. V druhém, chtělo by se říct shakespearovském, příběhu nám Alan Zelenetz předvede, jaké trampoty mohou postihnout asgardské lordy Mordeho a Unu, když na svůj svatební obřad nepozvou mistra klamu Lokiho. Volstagg, Fandral a Hogun musí zachránit situaci dřív, než bude pozdě. Výtvarník Charles Vess podchytil Zelenetzův humor a obtiskl ho do svých kreseb. Vyprávění tak dostalo nádech veselé taškařice, která se nebere kdovíjak vážně, ale dokáže zaujmout svým svěžím, odlehčeným a hravým tónem. Není to pecka, která by vás nenechala spát, ale nemusejí přece nad Asgardem řádit hromy a blesky, aby se člověk pobavil

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Bratři ve zbrani v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x