Batman: Ticho: Kniha druhá

V druhém díle komiksu Batman: Ticho se Temný rytíř utkává se spoustou známých padouchů, včetně Scarecrowa, Ra's al Ghula, Two-Face, Riddlera... a dokonce i samotného Jokera. A postupně se Batman dostává blíž a blíž k tajemnému muži v obvazech, který se všemi manipuluje. Jenže dostat se k němu blízko a porazit ho, to jsou dvě zcela odlišné věci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328573/big_batman-ticho-kniha-druha-k8y-328573.jpg 4.4201

DC komiksový komplet 2.

Komiksy

Vydáno: , Eaglemoss Collections, BB art

Batman: Hush Volume Two, 2003

Kniha Batman: Ticho: Kniha druhá

trudoš
17.05.2021

I když je finále zajímavě pojaté, a to v tom smyslu, že se neustále mění tvář toho, kdo je strůjcem všeho zla, nějak se nemohu vyrovnat s jeho definitivním odhalením. Vždyť je to scenáristicky plytké – je to jediná nová postava, která v příběhu nemá vlastně žádnou jinou roli, takže všechny ty tanečky kolem ní jsou vysloveně průhledné. A to raději ani nebudu rozebírat, že se nedočkáme plnohodnotné konfrontace. Přesto jsou tu momenty, které jsem si užil náramně, ty však často měly spíš smysl pro Batmanovské univerzum jako takové, než pro samotnou dvanáctidílnou sérii. Neříkám, že se Jeph Loeb nesnažil, vytáhl na světlo mnoho ikonických figur panteonu a dal bizarnímu komplotu parádní osobní rozměr, ale v důsledku stojí vyprávění spíš na vizuálním zpracování než na scénáři.
Znovu ovšem potěšil výlet do minulosti. Příběh z roku 1939 okouzlí hlavně pro svou nekompromisní drastičnost, až si říkám, jaký by z toho dneska mohl být velkopanský blockbuster. Kam se hrabe Muž z oceli Zacka Snydera.

DamianG
08.08.2020

Druhý diel je ešte lepší ako prvý. Ako som písal pri minulej knihe ticho má super príbeh a je to pekne nakreslené. Určite odporúčam.

mirec88
03.06.2020

Ako som písal pri prvom dieli, tak vysoko nastavenú latku si Ticho udržalo aj tu pri druhom dieli a to zakončenie príbehu je famózne. Tlieskam!!!

venomslav
01.07.2019

o něco lepší než první díl

Disease
11.03.2019

Ne tak dobré jako začátek. Trochu křečovitá snaha nacpat tam co nejvíce postav a ve finále ta motivace...

AuroN
12.01.2019

Vše, co šlo říct o první části, můžeme spravedlivě prohlásit i o té druhé. Dějová linka si rozhodně drží vysokou úroveň a stejně tak i kresba. Z osobního hlediska však považuji druhou knihu ještě o něco hlubší a tedy lepší než první díl. Nemalý podíl na tom má uspokojivé ukončení celého story arcu a celkový feeling, který si příběh po celou dobu držel. Ve směs tedy to samé co předtím, což ale vůbec není špatně. Opět tedy za čtyři + pár bodíků navíc (viz. recenze).

milan1935
07.01.2019

Druhý díl ticha mu přišel dobrý tak jako první. Příběh je napínavý a dobrý. Pokud máte rádi Batmana tak si tohle přečtěte.

Schredel
14.08.2018

8/10
Pokračování předchozího děje které mi už nepřišlo tak době jako první část. Avšak stále je to výborný komiks který stojí za přečtení.