milunka21 milunka21 komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Naprosta totalni pecka.Hodne propracovane a ctive,jen ten konec....Hur to autorka snad ani nemohla utnout. :-D :-D

21.08.2016 5 z 5

Záblesk svetla Záblesk svetla Garth Stein

Žasla jsem nad začátkem, ale styl autora se mi moc líbil.Kniha ale asi nebude pro každého. :-)

08.08.2016 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Detektivky moc nemusím.Když už se nějakou rozhodnu číst, tak to musí být pecka.A tato kniha to naprosto splnila.

14.07.2016 5 z 5

Rodinné prokletí Rodinné prokletí Gina Mayer

Opravdu nádherná a napínavá kniha.

11.07.2016 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Skvělě,čtivě napsaná jako Obětina,rozhodně musím mít všechny knihy od autorky

10.07.2016 5 z 5

Stigmata duše Reinkarnační román Stigmata duše Reinkarnační román Markéta Pilzová

Teda začínám důvěřovat českým autorům čím dál víc.Skvělá kniha sice se šíleným koncem ale skvělá.

09.06.2016 5 z 5

Trest pro hříšné Trest pro hříšné John Saul

Wow,jakože cože? :-D Takový konec jsem teda nečekala.Saul se koukám smrti nebojí :-D zase tam zemřelo tolik lidí,kniha byla tak čtivá že jsem včera četla dlouho do noci jen proto abych věděla jak to dopadne,No a to byla chyba protože díky tomu konci jsem nemohla usnout :-D

11.05.2016 5 z 5

Miniaturista Miniaturista Jessie Burton

Nádherná kniha,jen ten konec byl pro mě trošku zklamání

24.04.2016 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Dechberouci silny pribeh

02.02.2016 5 z 5

Docela těžce se mi to četlo kvůli tomu jak se mluvilo ale i tak se mi kniha moc líbila.Seriál miluju a jsem ráda že se mi podařilo sehnat knihu.Jen nechápu proč v seriálu tak hodně změnili konec

17.09.2015 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Moc se mi líbila i když mě jedna věc dost naštvala :-D kdo četl tak určo ví :-)

09.09.2015 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Silný příběh,místy opravdu opravdu smutný a ten konec sem nečekala

28.07.2015 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Drsná doba,ale čtivá kniha.a šílený že se to zakládá na pravdě.ale jinak se mi hodně líbila

22.06.2015 5 z 5

Porodní bába na Syltu Porodní bába na Syltu Gisa Pauly

Napínavý příběh,kniha se mi strašně líbila.Jen jsem doufala v šťastnější konec.Jinak spisovatelka ví jak zaujmout čtenáře :-)

30.03.2015 5 z 5

Drahomíra: Důstojná sokyně kněžny Ludmily Drahomíra: Důstojná sokyně kněžny Ludmily Oldřiška Ciprová

Autorka mě nikdy nezklame. Čtivý a napínavý historický román podle skutečné události, který pojednává o matce Svatého Václava.

23.06.2019 5 z 5

Krvavé prachy: Osedžské masové vraždy a zrod FBI Krvavé prachy: Osedžské masové vraždy a zrod FBI David Grann

Ta kniha má obrovský potenciál. Pojednává do detailu o vraždách o kterých se u nás moc nedozvíme. Jenže je napsaná opravdu nešťastně. Je vidět, že autor je více novinář než spisovatel. Jeho styl psaní mi absolutně nesedl.

05.06.2019 3 z 5

Deník invokátora Deník invokátora Taran Matharu

Skvělý závěrečný díl. Líbí se mi to zpracování a ilustrace. Pro fanoušky nezbytná kniha. :-)

05.06.2019 5 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Chevy Stevens (p)

Tak to byla slušná jízda. Napínavé od začátku do konce. Rozhodně doporučuji.

31.05.2019 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Teda. Nechápu že jsem sérii tak dlouho odkládala. Bylo to skvělé čtení. Už se těším na další díl.

20.04.2019 5 z 5

Údolí naděje Údolí naděje Elizabeth Haran

Autorku mám radši čím dál víc. Zase skvělá a čtivá kniha.

15.04.2019 5 z 5