Milly22 Milly22 komentáře u knih

Četla se jedním dechem, je poznat, že to není dílo J.K. ale i tak z nostalgie a lásky k Harry Potterovi jsem jí musela přečíst a líbila se mi.

02.03.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Koupila jsem dceři novou, ilustrovanou verzi a četla večer před spaním. Za měsíc jsme měli přečteno. Miluju ty knihy a ty ilustrované jsou krásné.

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Chvílemi jsem se až ztrácela ale napnutá jsem byla až do konce.

02.03.2018 4 z 5

Milosrdný samaritán Milosrdný samaritán Rolf Börjlind

(SPOILER) Opravdu NE! Na knihu jsem se hodně těšila a nemohla jsem se dočkat jejího vydání, autory mám velmi ráda a žádnou jejich knihu jsem nevynechala, ale tohle se vážně nepovedlo. Opravdu jsem se musela nutit, abych knihu dočetla. Tentokrát nebyla kniha vůbec napínavá, nebo překvapivá. A po tom všem co jsme všichni zažily za poslední téměř tři
roky, si troufnu říct, že to poslední co chceme, je číst v knížce od našich oblíbených autorů, pro změnu o koroně. Četla jsem i jinou knížku od oblíbeného autora z tohoto období a taky zmiňoval korunu, opatření a následky, ale pouze se o toto téma otřel a to je ještě přijatelné, ale určitě o tom nechci číst v 70-ti % knihy. Myslím že takových nás bude rozhodně víc. Copak autoři už nevědí o čem psát? Došla jim inspirace, že musejí knihu stavět na takovémto tématu?

16.08.2022 1 z 5

Šílená hra Šílená hra Sebastian Fitzek

Na začátku jsem hodně váhala, jestli mám knihu vůbec číst, z důvodu že autor je němec a od nich jsem i film viděla jen jeden, který se mi líbil. Navíc jsem dosud četla jen severské autory. Ale opravdu nelituji, že jsem se do knihy pustila. Rychle se čte, překvapení až do konce, vřele doporučuji.

26.04.2018 5 z 5

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Nečekala jsem, že mě tato kniha ještě tak moc nadchne, ale byla dost dobrá.

16.04.2018 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Božská kniha, dostala jsem od švagrové k Vánocům třetí díl, který jsem měla přečtený za dva dny. Potom jsem sháněla předchozí a přitom jsem se zamilovala do autora a s nedočkavostí čekám na každou novou knihu. Jinak filmová verze této knihy mě Edy rozhodně zklamala.

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

02.03.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Špatně se mi četla, za mě ne. Sice jsem si od začátku myslela jako asi většina, že je všechno úplně jinak, ale stejně bych už nic takového nečetla.

02.03.2018 1 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Začnu tím, že rozměr knihy je nezvyklý. Špatně se mi i držela. Pokračovat budu asi tak, že od druhé kapitoly jsem tušila, jak to vlastně všechno bylo. No rozhodně žádný Bestseller netuším, jak tato kniha mohla takové ocenění získat.

26.04.2018 3 z 5

Miovo blues Miovo blues Kristina Ohlsson

Dokonalá kniha, nadšení od začátku do konce.

16.04.2018 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Andělé strážní Andělé strážní Kristina Ohlsson

Tak tohle byla pecka. Sice jsem se ztrácela občas v těch jménech, ale tak už to mám, když jsou v knize více než tři severská jména.

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Perfektní kniha, skvěle napsaná!

Davidovy hvězdy Davidovy hvězdy Kristina Ohlsson

U této knihy jsme tedy moc nadšená nebyla, často jsem byla zmatená a ztracená, zvláště co se týkalo povídání o Izraeli. Na začátku jsem se musela opravdu nutit do pokračování ve čtení protože jsem měla strach, že konec bude úplně jiný pro hlavní hrdinku, a tím bych asi na další knihy od autorky zanevřela. Naštěstí jsem knihu dočetla a rozuzlení mi naprosto vyrazilo dech.

16.04.2018 4 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Kniha nezaujala, chování Davida mě znechucovalo, což mi knihu znusilo ještě více. Jinak mi přišlo, že vyšetřovatelé jsou trochu zabrždění protože jsem si některé otázky kladla o několik kapitol dřív než oni.

02.03.2018 3 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen