michaela7087 michaela7087 komentáře u knih

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Úžasné zakončení příběhu Luisi Clarkové. Moc jsem si jí zamilovala. A i když Will už dávno není, při čtení jsem měla pocit, jako kdyby nikdy neodešel. Děkuji autorce za tuto krásnou knihu.

11.03.2019 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

masakr.......

11.02.2019 5 z 5

Hvězda nad arabským peklem Hvězda nad arabským peklem Monika Wurm

Já před Vámi smekám, Moniko Wurm, protože tenhle román, to je prostě NEJVÍC! Nic lepšího jsem nečetla. Jednoduše shrnuto -srdce drásající, plný neskutečného strachu, smutku, úzkosti, ale taky naděje a odhodlání. Po dočtení románu nevím co je horší, jestli nacisti, nebo islamisti. Za mně 5 hvězdiček, kdybych mohla, dala bych i 10. Román si to rozhodně zaslouží!

11.02.2019 5 z 5

Medová smrť Medová smrť Hanni Münzer

Perfektní!!! Naprosto perfektní!!! Nechápu tak nízké hodnocení téhle knihy. Ano, je tam množství chyb v překladu, ale já jsem se tak začetla, že jsem chyby naprosto přecházela a nevěnovala jim žádnou pozornost. Řadím mezi své NEJ knihy z období 2 sv. války, a to už jsem jich několik přečetla a několik nedočetla.

28.01.2019 5 z 5

Všechny sny světa Všechny sny světa Theresa Révay

Nádherné čtení, autorka umí čarovat se slovy. Knížku a její příběh jsem si naprosto užila. Nemůžu ani říct, který z dílů byl lepší, jestli první nebo druhý, oba byli dokonalé. Doporučuji.

04.12.2018 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Nádherná kniha, příběh jednoho malého městečka, příběh o lidech, o tom jak dokážou ublížit, příběh o velkém přátelství. Autorův styl psaní je pro mně naprosto dokonalý a úplně mně pohltil, mé srdce plesá blahem.

01.11.2018 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Naprosto dokonalý thriller.

01.10.2018 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Za mně prostě dokonalá.

04.09.2018 5 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Úžasné zakončení celé trilogie.

27.08.2018 5 z 5

Bílá vlčice Bílá vlčice Theresa Révay

Móóóc pěkné čtení.

24.07.2018 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Knihu řadím mezi ty nejlepší, co jsem kdy četla.

18.06.2018 5 z 5

Jediný muž Jediný muž Andrew Gross

Parádní! Dokonalá! Užila jsem si každou stánku a nebylo to tedy lehké čtení! Ty zdrůdnosti co jsem tam odehrávali, chvilkama mi bylo hodně úzko. Doporučuji všem, řadím ji mezi ty nejlepší, co jsem kdy četla.

23.05.2018 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

100 stran přečtených a vůbec mně to teda nechytilo. Já tu duchařinu moc nemusím.

11.05.2018 1 z 5

Divoké lupiny Divoké lupiny Charlotte Link

Naprosto dokonalá!!! Není třeba více slov.

23.04.2018 5 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Opravdu nádherná kniha! Zbytečný je jakýkoliv komentář, prostě si ji přečtěte!

16.04.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Druhá kniha od paní Morštajnové, a opět úžasný čtenářský zážitek. Její knihy mně prostě baví, píše opravdu skvěle. Nemohla jsem se odrhnout, příběh tří generací byl naprosto dokonalý a jenom prosím paní Mornšajnovou aby psala, psala, psala....., je pro mně skvostem české literatury.

03.04.2018 5 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Tak tohle byla jízda přátelé! Skvělý triller!

03.04.2018 5 z 5

Tak tohle byla jedna z těch knih, na kterou opravdu nezapomenu. Smekám před paní Violou, za všechno čím si v životě musela projít. Ale taky smekám i před Veronikou, která ten příběh naprosto úchvatně sepsala.

12.03.2018 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Přátelé, knihomolové, tohle byla pro mě naprostá pecka. Po všech těch koncentračních táborech se jsem se přesunula do zamrzlé divočiny a čtení to teda bylo parádní. Nemohla jsem se od knihy odrhnou, těšila jsem se na každou stránku. Najdete v ní všechno - lásku, odhodlanost, trpělivost, beznaděj, zoufalství , bolest, strach …. Snad si čtení užije alespoň tak jako já, opravdu doporučuji.

28.02.2018 5 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Dokonalé pokračování Měděného jezdce. Pohled na 2 sv. válku, tak trochu z jiné strany. Z té ruské strany, správně opepřen láskou Taťány a Alexandra. Až se oba nakonec potkali, tak jsem z nich byla malinko rozčarovaná, asi proto, že všechno co oba prožili bylo daleko přes hranici normálního bytí.

07.02.2018 5 z 5