Mellisek Mellisek komentáře u knih

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Kniha byla svěží,příma,vtipná,absurdní a člověk se od ní nemůže odtrhnout. První třetina knihy mi přišla neuvěřitelně energicky VTIPNÁ,smyslná a jiná než podobné romány a to už jsem četla tento žánr i v této letecké společnosti. Druhá třetina byla takové to typické romantické klišé nic méně originální a milé no a pak ve třetí třetině přišel takový zvrat až jsem nestihala otáček stránky :D :) Pěkná kniha ))

10.04.2019 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Tenhle celý žánr je pro mě nový a oslovil mě, až po sérii Dvůr trnů a růží nic méně nebyla to špatná kniha. Líbí se mi styl vyprávění více postav - jsem ráda za ich formu, protože druhou formou by to bylo dosti nepřehledné - aspoň pro mě. Líbí se mi, že nás nechává autorka v očekávání kdo je kdo do samého konce. Určitě doporučuji není to nejsilnější co jsem četla, nicméně příběh byl pěkný.

10.04.2019 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Musím uznat, že u tohoto dílu jsem se prostě strašně nudila. Jsem trošku stará na teen věci, takže intimnosti šli naprosto mimo mě a pročítala jsem mezi řádky. Nic méně mě opravdu zajímalo kdo tu ču**u zabil. :D Takže jsem vydržela. :) Uvidíme co bude dál

09.04.2019 3 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Opravdu jednoduchá kniha oddechová, nenáročná. Pěkně napsaná, neuvěřitelný pohádkový příbeh, který nezasahuje do hloubky. Takže pro oddechové čtení jak dělané.

09.04.2019 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Druhý díl trošku slabší nic méně doplňuje další informace - stává se z toho tak trošku krimi nic méně pěkně napsané )

09.04.2019 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Poutavý příběh - taková oddechová pohádka. Mě se líbila byť je pro "mladší čtenáře" :)

08.04.2019 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Po letech jsem se po více jak dvou stě knihám této tématiky vrátila opět k bastardovi a prostě Bastard je Bastard. CHL si zaslouží aby byli v žebříčku TOP - a tato série prostě je tou nejlepší co spolu CHL napsaly. )

08.04.2019 5 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Velice pěkné, realistické, četlo se to jedna báseň :) . Oba hlavní hrdiny jsem si oblíbila. Prostředí mi bylo podvědomé z jiné knihy a přesto to bylo naprosto originální. Autorka nezklamala

07.04.2019 5 z 5

Odhalená Odhalená Jodi Ellen Malpas

Já si prostě nevím u této série rady. Strašně dlouho už od poloviny druhé knihy se točíme v bludném kruhu jediný co je jiné, že postupně nám autorka drobí další informace okolo. Sex. scény jsem přeskakovala nějak mě unavilo ten samý koloběh - prostě stereotyp - popros,křič mé jméno, dej mi to moje atd. :D Každopádně zakončení série pěkné - uvidíme co autorka přinese v budoucnu.

07.04.2019 4 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

Miluji Malpas a sérií This man se mi dostala po kůži. První díl této série jsem taky zhltla a nebudu lhát, že jsem na jeden dech nezvládnula i tento díl nicméně, hlavní hrdinové od první do téměř poslední stránky řeší ten samý problém a začíná to být více než nudné.
Spojení vedlejších postav ať babči, G., A. atd. je dobré - propracované nic méně šílené.
Nevím co si o tom myslet a zda-li sáhnu po třetím díle, protože zničeho nic tu mám pro mě nesmyslnou kriminálku, která mě nebere.

06.04.2019 3 z 5

Pulz Pulz Gail McHugh

Zde musím hvězdičku odebrat hned z několika důvodů. Čtení stejně dobré nicméně - za mě v prvním dílu příběh ten základ toho co se děje pořád jsme čekali až hlavní hrdinové konečně odhodí zábrany a už na to vlítnou. Nicméně tady jsem přeskakovala tyto scény a zajímal mě příběh. Téměř u konce knihy je kapitola, která asi každému vyrazí dech a pak si nakonec odfrkne nicméně. Bylo to na mě opravdu natáhnuté. Krásný příběh. Tohle bych klidně ráda viděla jako film :)

05.04.2019 4 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Chtěla jsem udělat společnou recenzi no nedá se.
Výborná kniha - mě se tedy nelíbíl Dilino od začáku, nicméně příběh - poutavý - patří mezi originálnější a velice dobře napsané. Bohužel já mám radši ich formu takže tento vypravěčský styl mi chvilku trvalo přelouskat.
Jediný co povím kdo nemá druhý díl hned u sebe tak to nečtěte. Neboť já na posledních stránkách jsem se zmohla jen na HEJ COŽE? a hned jsem otvírala druhou :) pěkné počtení.

05.04.2019 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Oproti Wags 1. je tohle velice dobrý díl. :) A dokonce mi tady víc přirostla i dvojice z prvního dílu - četlo se to samo. :) Četla jsem tady komentáře co se týče ero scén a jejich pohav atd. Milé dámy, takto to prostě chodí. :D Kniha se mi líbila, zajímavý příběh a nejvíc jsem si oblíbila malé Mattovi Wagsky :)

04.04.2019 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Jsem zvyklá na trochu hlubší obsah knih s touto tématikou. A měla jsem problém se do toho začíst - nic méně pak se četla sama. Kniha - velice zajímavá zápletka oproti klasika šéf a otravná sekretářka :D ... trochu jednoduché psaní, přímé a bez okolků. Uvidíme jak si povedou další díly.

04.04.2019 3 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Upřímně, přinesla jsem si knihu od E.K nadšená jako vždy po sérii Campus, že bude výborné čtění pokračovat - přečetla prvníhch pár stránek a nudně jí uložila na více jak měsíc mimo dosah a vůbec se mi do ní nechtělo. Jelikož mě skolila nemoc tak jsem si jí teda přes nechuť vzala a mohu říct jedno. V životě jsem nečetla knihu o víc nesympatickým muži. Hodně dlouho je v této knize popsán jako chlap, kterýmu kdyby nad čelem byli viditelné myšlenky tak by mu dala facku asi každá z nás. Nakonec to nebylo špatné čtení nic méně nasadila předchozí laťky vysoko. Škoda - myslím si, že toto duo autorek není špatné nic méně. Tato kniha rozhodně nepadne mezi oblíbené.

03.04.2019 3 z 5

Mesačné svetlo na Nightingale Way Mesačné svetlo na Nightingale Way Samantha Young

Youngová je prostě Youngová - krásné zakončení úspěšné série. Bavila jsem se při každé knize a zde to nebylo vyjímkou. Ze začátku jsem se trošku nudila jelikož mi to přišlo stejné jako kniha Nabíječ Od Alice Clayton nic méně - Serie Street šla více do hloubky odhlalila každou postavu a tím i hluboký příběh, který nezanechal otazníky - pasáž na konci věnované každé hlavní hrdince série street byl dojímavý. Rozhodně doufám, že nekončí s psaním.

09.02.2019 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Nikdy bych neřekla, že nějaká vycházející hvězdička napíše něco tak dobrého a výborného. Jednak líbí se mi fakta co se týče bodytuningu jak to prostě pojala a jak se vyznala - buď má skvělý život nebo má kontakty - Ale skvělý.
Za další hlavní hrdinka žádné uťápnuté děvče. A zbylí jedinci v knize úžasný - mužu říct, že hled po Christina Lauren bude oblíbená. Otevřené scény - oba dva hrdinové z vlastní strany. Opravdu krása - nevím kdy jsem z knihy byla naposled tak nadšená

09.02.2019 5 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Kniha mě mile překvapila, čekala jsem trochu jiný typ knihy - tím myslím prostředí, ale o to mě mile překvapila originalita. Trochu mě zklamala ta pauza mezi A. a K. , ale rychle se to četlo- lehké čtení taková oddechovka. Scény nejsou vulgární a dobře psané za mě opravdu 4z5 =)

08.02.2019 4 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Opravdu nezvyklý příběh - hned od první stránky akce a "něco" se děje. S ničím se napářou opravdu krásně pěkně napsané oba příběhy fáze hlavních hrdinů mi přišla sladká v určitých směrech nereálná a přesto dokonalá. Určitě to stojí za přečtení :)

06.02.2019 4 z 5

Rockové tango Rockové tango Monika Wurm

Za mě osobně plná palba bodů - důvod? Ve zkratce velice jednoduchý
1) Nečtu CZ a SVK tvorbu a když se pokusím většinou skončím na druhé kapitole. Jelikož jsem to dočetla až k Epilogu tak za to jedna hvězda.
2) Děj se odehrával v zahraničí s obsáhlou kulturní vložkou takže díky za žádné klišé z Prahy za to druhá hvězda.
3) Byť mi hlavní hrdinka lezla chvílemi krkem a pořád si říkáte kdy se to dozví kdy se to dozví tak ten charakter byl uvěřitelný byť tedy ta Mercy tak uvěřitelná nebyla. Hvězda třetí
a hned dva body za poslední stránky .. kdy jsem se zmohla jen no to si děláš ***** :D protože to jsme vážně nečekali. A jelikož nemusíme navazovat na další sérii tak se mi líbí, že příběh je ukončený a nebude žádné další sdílení jak se Sunshine pere s popularitou atd.
Kniha se krásně čte a opravdu klobouk dole na to, že to je SVK tvorba.

17.01.2018 5 z 5