Megii Megii komentáře u knih

Dvojčata ve druhém ročníku Dvojčata ve druhém ročníku Enid Blyton

Tahle série Dvojčata se mi moc líbí. Enid Blyton píše s humorem o příhodách dívek. Taky bych ráda dvojče :).

31.08.2011 5 z 5

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Od malička miluji elfy, takže s touto knihou mi Míša vyšla vstříc :). Jen se mi nelíbí, že dobří elfové se jmenují Bílí elfové. Měla by nad tím popřemýšlet a vymyslet pro ně jiný název :D. Moc se těším, až si přečtu další díly. Jsem hrozně zvědavá, jak Arwin Neilin zachrání. No budu si muset na druhou knihu počkat.

31.08.2011 5 z 5

Na lodi za pohádkou Na lodi za pohádkou Eduard Bass (p)

Jako malá holka jsem tyhle pohádky milovala. Líbilo se mi, že jsou z celého světa a že to nejsou jen pohádky, ale jsou zasazené do příběhu.

31.08.2011 3 z 5

Deset dní s tátou Deset dní s tátou Kurt Oskar Buchner

Jako malá jsem měla tuto knihu moc ráda. Sama mám mladšího bratra, takže jsem se mohla s Nelou i ztotožnit.

31.08.2011 3 z 5

To jsme, prosím, nebrali To jsme, prosím, nebrali Stanislav Rudolf

Tahle knížka se mi moc líbila, i když mám radši Metráčka, jak už jsem u něj uvedla :).

30.08.2011 5 z 5

Metráček aneb Nemožně tlustá holka Metráček aneb Nemožně tlustá holka Stanislav Rudolf

Metráčka mám od Rudolfa nejradši a přečetla jsem ji snad 20krát. Film jsem ještě neviděla, ale určitě ho v nejbližší době zkouknu :).

30.08.2011 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Ráda bych se zeptala těch, co tuto knihu četli, jestli je pro patnáctiletou holku??? Děkuji za odpověď

27.08.2011

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Kniha se mi moc líbila. Chystám se přečíst si další díly a jsem fakt zvědavá, co se dočtu. Jsem moc ráda, jak se Sally na konci rozhodne, Smraďoch Gabe si to zaslouží :))).

27.08.2011 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Tato kniha se mi moc líbila.
SPOILER: Smrt S. mě však zasáhla hodně. Pro mě byl nejlepší postavou vůbec, po něm asi Snape, Brumbál a pak až Harry.

27.08.2011 5 z 5

Je úžasné sledovat, jak se z jedenáctiletých dětiček stávají dospělí hrdinové. V jedničce Harry Voldemorta porazí pouze dotekem, ale v dalších dílech už musí použít i něco jiného.

27.08.2011 5 z 5

Prostě bomba!!! Po sedmičce určitě nejlepší díl.

27.08.2011 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Mě se kniha moc líbila a hltala jsem ji od začátku do konce. Co se týče přemisťování z jednoho místa na druhé, tak o to přece šlo. Musel být opatrný.
Snape je určitě nejsložitější postavou a ne každý ji zcela pochopí.
Také se mi líbilo, že Harry nejen přežil smrtící kletbu jako mimino, ale on ji přežil i podruhé. Lituji, že není víc dílů.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Mě se tato sága líbí a nechápu kritiku ostatních.

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Mám Stephenie Meyer ráda i její knížky, ale Nový měsíc se mi líbí pouze na začátku a na konci, kdy v knize vystupuje i Edward. Prostřední část nestojí podle mě za nic, protože tam je Jacob, kterého nesnáším!!!! Nenávidím ho. Jinak Stephenie má ůžasné knihy, ke kterým se stále vracím.

27.08.2011 3 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Také musím říct, že začátek je trochu nudný, ale bez něj bychom nevěděli nic. Ale potom, co se Poutnice s Melanií vydávají na cestu, mě kniha naprosto strhla a přečetla jsem ji jedním dechem. Všem vřele doporučuji.

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Nemám slov na to, abych vyjádřila, jak úžasná je tato kniha. Patří mezi mé nejoblíbenější a referovala jsem o ní i ve škole, kde si ji půjčovaly i mé kamarádky a mají stejný názor. Jen je škoda, že jsou pouze 3 díly, nejradši bych jich chtěla 50.