Megii Megii komentáře u knih

Kurtizána: Příběh ženy, která okouzlila krále Kurtizána: Příběh ženy, která okouzlila krále Gillian Bagwell

Neuvěřitelné... to je dokonalé slovo, které vystihuje mé pocity po přečtení této knihy. Přečteno jedním dechem ve dvou dnech. Knížka mě strhla a já se od ní nemohla odpoutat. Nellin život mě ohromně zaujal a je skvělým příkladem toho, jak se někdo z prachu a ze špinavé ulice dokáže dostat až do královského paláce.

21.08.2013 5 z 5

Henryho podrazy Henryho podrazy John Scott Shepherd

Dokonalé, úžasné, báječné :D Nenapadají mě další slova, kterými by se dala vystihnout tato kniha. No a protože jsem právě napsala dlouhý odstavec k této knížce a bráchův "skvělý" počítač právě kiksnul a vůbec nic mi neuložil, odmítám to psát znova, tak jen už napíšu ten spoiler. A jestli kiksne i tentokrát, tak jsem už nenapíšu ani řádečku :D Joo je mi líto knížečko, stížnosti prosím pouze k počítači.

SPOILER: Bylo pro mě naprostým šokem, když Henry zjistil, že Elizabeth není mrtvá. Takové zakončení by mě nenapadlo ani v nejdivočejších snech. Velmi mě dojalo, jak se nakonec Henry usmířil s matkou i se sestrou. :D

14.08.2012 5 z 5

Neohrožená - Žár Neohrožená - Žár Francine Pascal

Knížka se mi líbila a jako každá předchozí :D. Smutný konec a čekala bych další pokračování, protože takhle to ukončit mi nepřijde vhodné. Ale samozřejmě nejsem autorka, a pokud má Pascal (evidentně :D) jiný názor budu ho akceptovat.

22.06.2012 5 z 5

Zločin a trest Zločin a trest Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Naprosto úžasná kniha. Hluboce Dostojevského obdivuji... S Raskolnikovem souhlasím a nemohu uvěřit, proč Soňou všichni opovrhují. Neměla přeci navybranou.

07.04.2012 5 z 5

Věž zkázy Věž zkázy Michaela Burdová

LilianKate:
Prostě předpokládají. Přečetli jsi první dva díly, tak vědí, jak Míša Burdová píše. Taky jsem dopředu věděla, že se mi tahle knížka bude líbit a vůbec jsem se nespletla.

Jinak opět mě třetí díl naprosto uchvátil a nemůžu se dočkat, až si přečtu čtvrtý díl.

SPOILER:
Jediný problém jsem měla s Awrixelovou smrtí. Kvůli tomu se mi nechtělo číst dál a taky jsem knížku na dlouho odložila. Přesto jsem se odhodlala číst dál a poslední část knihy mi vrátila naději, ale doufám, že Awrixel nezapomněl, jak moc Neilin miloval a že se obrátil proti Isgraelovi.

07.04.2012 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Tak... bajkám nemám absolutně nic vytknout. Lépe jsem porozuměla relikviím smrti a konečně jsem se dozvěděla celý příběh jejich vzniku. A podle mě Brumbálovy komentáře knihu oživily a ukázaly, jak se na to dívá on, což bylo velmi zajímavé. 5 hvězdiček je podle mě málo.

16.02.2012 5 z 5

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

Samozřejmě i já se nemůžu dočkat dalších dílů a neustále přemýšlím, jak to asi skončí. I tenhle díl stejně jako první je naprosto dokonalý.

SPOILER: Jen se mi nelíbí, jak se změnila Awrixelova ruka. Ledová a rozdávající smrt... brrr...

16.02.2012 5 z 5

Akademie nočních můr 2 - Pomsta netvorů Akademie nočních můr 2 - Pomsta netvorů Dean Lorey

Wow.... jsem nedočkavá a napjatě čekám na další díly, protože ty prostě musí být. :) Opět platí má slova u předchozího dílu.

01.02.2012 5 z 5

Lampáři Lampáři D.M. Cornish

Opět se potvrzují moje slova u předchozího dílu. Můžu jen přidat, že jedinou lampářku Threnody jsem si také oblíbila.

Začátek cesty Začátek cesty D.M. Cornish

Moc se mi líbí neobvyklé jméno hlavního hrdiny... Rosamunda. Ojedinělý nápad, úžasná autorova fantazie.

Prosinec Prosinec Gabrielle Lord

Tak.... 12 knih mám za sebou a teď budu jen čekat na další báječnou sérii, kterou Gabrielle Lord napíše. Doufám, že to má v plánu :D. Vůbec bych nečekala takovýto konec, musím smeknout.

SPOILER:
Nikdy jsem neměla Rafa ráda, ale že by otrávil vlastního bratra, to bych do něj přece jen neřekla.

Princeta a kapitán Princeta a kapitán Anne-Laure Bondoux

Knížka mě velmi zaujala a vřele všem doporučuji.

SPOILER:
Opravdu hodně mě zasáhla právě smrt Orfeuse. Vůbec jsem to nečekala a doufala jsem, že s Malvou zůstane navěky :)

Listopad Listopad Gabrielle Lord

Tak... mám za sebou předposlední díl a nemůžu se dočkat, jak to dopadne. Gabrielle Lord píše neskutečně, vůbec se nedá odhadnout, co bude pokračovat. Jsem moc zvědavá, co je ta Singularita rodu Ormondů. I když nějako představu mám díky rodokmenu rodiny Ormondů, jsem si jistá, že autorka zcela předčí mé očekávání a stane se určitě spousta věcí, které by mě ani ve snu nenapadly. :D

13.01.2012 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Pro mě je to úžasná kniha, která se zaměřuje na něco jiného než ostatní fantasy knihy. Náhodou upíří motorky poháněné pekelnými silami jsou super.

31.12.2011 5 z 5

Horory na dobrou noc Horory na dobrou noc Anthony Horowitz

Horory v téhle knížce se mi docela líbily. Jen ten první ne. Jinak Anthonyho Horowitze považuji za velmi dobrého spisovatele. Knihy jako Stormbreaker, Škorpion atd. neměly chybu.

23.12.2011 5 z 5

Most do země Terabithia Most do země Terabithia Katherine Paterson

Já jsem nejprve viděla film a až poté četla knihu, ale opět mě smutný konec velmi zasáhl. Leslie byla mou nejoblíbenější postavou.

20.12.2011 5 z 5

Září Září Gabrielle Lord

Spoiler:
Nemohla jsem uvěřit, že by Gábi byla mrtvá. Moc se mi ulevilo, když se jí podařilo vyváznout a setkat se s Callem. Jejich dopisy s kočkami jsou opravdu roztomilé :).

18.12.2011 5 z 5

Neohrožená - Sam Neohrožená - Sam Francine Pascal

Nemohla bych být v Gaině kůži. Mít mrtvou matku a otce bůh ví kde na nějakých misích. Vůbec nevím, jak to všechno dopadne a jak to bude pokračovat, ale hrozně se těším až budu číst další díly.

23.10.2011 5 z 5

Neohrožená Neohrožená Francine Pascal

Dobrá kniha, která mi i párkrát vyrazila dech. Je první ze série, takže děj bude jěště postupně gradovat a připraví mi určitě mnoho nemalých překvapení. :)

16.10.2011 5 z 5

Akademie nočních můr Akademie nočních můr Dean Lorey

Originální nápad, velmi napínavé situace.... Dobrý konec :) Moc se mi tahle knížka líbila. Podle mě má odlišný ráz než ostatní fantasy knihy jako je např. Harry Potter.

14.10.2011 5 z 5