Akademie nočních můr 2 - Pomsta netvorů

Akademie nočních můr 2 - Pomsta netvorů https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41583/akademie-nocnich-mur-dil-41583.jpg 4 37 5

Akademie nočních můr série

< 2. díl

Druhý díl Akademie nočních můr nás zavádí na pokraj celosvětové války s netvory. Zdá se, že toto je poslední šance Útvaru pro noční můry válku zastavit. Na svět se dostali poslední Proslulí – největší netvoři Temnozemě. Záchrana závisí výhradně na tajemné bytosti zvané Strážce, ale ten umírá. Uzdravit jej může jen hydří mléko, a tak se Charlie Benjamin a jeho kamarádi z Akademie nočních můr vydají hledat matku Hydru. Než proniknou do propastných hlubin hydří jeskyně, musejí projít přes přízračný hřbitov v bermudském trojúhelníku a nebezpečnou, netvory zaplavenou zoo v San Diegu. Netvoři útočí všude a na všechny! Podaří se válku zastavit? První díl knihy byl oceněn Nezávislou asociací kalifornských knihkupců SCIBA jako nejlepší dětský román roku 2008.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Sun

Nightmare Academy - Monster Madness , 2006

ZuzanaMrh
13.02.2017 5 z 5

O hodně lepší, než první díl, přečteno jedním dechem.

Claire
17.06.2014 5 z 5

Skvělé, originální, pořád se něco děje, semtam nějaký vtípek :) už jenom čekat na další díl :)

Zdeny10
27.10.2013 5 z 5

Narozdíl od prvního dílu, se tu furt něco děje o akci a napjetí zde není nouze. Moje nejoblíbenější postava z těchto knížek je Rex ( sympaťák ).

BooksLucyKing
11.06.2013 5 z 5

Výborná, strhující knížka. Už první díl byl bezva, ale tahle dvojka je lepší. Plná akce od začátku do konce. Prostě ji nešlo zaklapnout.

Megii
01.02.2012 5 z 5

Wow.... jsem nedočkavá a napjatě čekám na další díly, protože ty prostě musí být. :) Opět platí má slova u předchozího dílu.

Dean Lorey
americká, 1967