Věž zkázy

Věž zkázy https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85210/kristaly-moci-vez-zkazy-85210.jpg 4 234 23

Křišťály moci série

Ochráncem dalšího Křišťálu moci je poslední Pán ohně! Neilin od něho potřebuje křišťál získat. Proto se společně se svými přáteli vydává do nebezpečí Nar´doxu přímo do spárů Isgraëla, který touží po její smrti. Drak je ale otrokem zlé vůle a dobrovolně křišťál nevydá. Jak se s tím Neilin vypořádá? Ibraxirové pohltili Smaragditt a naděje na záchranu se rozplynula. Království lidí padne. Zabrání tomu někdo? A co když na někoho z hrdinů čeká smrt? Třetí díl navazuje na předchozí Křišťály moci - Hněv pána ohně a Křištály moci - Zrada temného elfa. 1. vydání.... celý text

Jaklová.katka
Jaklová.katka
10.07.2021 4 z 5

Tento příběh mě totálně pohltil

PanTydlitát
PanTydlitát
15.05.2021 5 z 5

Kniha končí skutečně zajímavou větou. :D Ovšem, nevěřím a nikdy jsem nevěřila tomu, že by odpověď na tuto otázku byla ano.

Amízek
Amízek
30.10.2020 4 z 5

Nenudila jsem se. Isgraël, Neilin a Leja mě velmi štvou a každá kniha z této série, mi přijde víc nudnější, ale pořád dobrý.

Sariega
Sariega
29.10.2020 4 z 5

Další krásná kniha od Burdové

Yustina
Yustina
29.01.2020 5 z 5

Kniha se mi opět velmi dobře četla..

Elsa14
Elsa14
12.02.2017 5 z 5

Nejspíš se opakuji, ale další krásný díl Křišťálů moci. Leja to má těžké a je mi jí líto, když hledá svou sestru. Čím dál tím víc mi hlavní hrdinové přirůstají k srdci.

any333
any333
21.11.2016 5 z 5

Putování za Křišťály pokračuje a Neilin se společně s Awrexilem, Ellnesou a R'tilesem vydává osvobodit posledního draka, Pána ohně, do Nar'doxu.
Leja to vážně nemá lehké. Chce najít sestru a přitom stále padá do nějakých patálií. Zabili jí společnici Keanu a málem se stala obědem zlé čarodějnici. Jaká ironie, že právě tam se s Neilin setkala. Nevím proč, ale už od prvního okamžiku po objevení světýlka jsem si přála, ať tam nejde. Trochu to připomíná Perníkovou chaloupku.
Nejspíš přemýšlím stejně rychle jako Sorgan, protože to o Schránce mi došlo jen o odstavec dříve než to vysvětlil Isgraël.
Tuším, že elf s rukou darovanou od Mor přežil. Kdo by se to jinak na konci vrátil pro svou dýku?

markulka
markulka
18.03.2016 5 z 5

I tento díl mě nezklamal... Všechny hlavní postavy jsem si zamilovala (dokonce i, občas dost protivnou, Neilin :D ). Během čtení jsem se ani chvíli nenudila. Závěr byl vážně napínavý a kdybych nebyla spoiler a nezjistila si, jak to nakonec všechno dopadne, tak bych asi nezamhouřila oka! :D Jediné co mi na knize přišlo vážně trochu naivní je to, jak si Neilin strašně rychle ochočila draka... Nicméně si stojím za tím, že kniha byla perfektní a nikdy nebudu váhat přečíst ji znovu a znovu. :-)

luci5858
luci5858
15.01.2016

Toto byl první díl který jsem přečetla o Křišťálech moci. Bylo o celkem fajn ale od té doby co umřel Awrixel sem to do ruky nevzala. Naštěstí to je jen z knihovny.

Liana
Liana
30.08.2015 5 z 5

Velmi pekná fantasy. Napínavá celú dobu. Uz aj sa vrham na posledný diel a som zvedavá, ako to celé dopadne.

Pedruska01
Pedruska01
06.07.2015 5 z 5

Skvělá záležitost. Autorka zase dokázala, že bez pokračování to prostě nepůjde. Napnutá, jak kšandy! :D Asi tak jako předchozí díly mě příběh nenechal pořádně v klidu. Kniha se dobře četla a nedala se pustit z rukou, věčně se něco dělo. Autorka má velké plus, že nedala tolika prostoru králi Edrianovi. Nevím, prostě mě ten člověk a to spolu s ním spojené, nějak nebavilo. Místo toho mnohem zajímavější byli cca 3 páry. Důležité a oblíbené postavy. :)
Jedna opravdu nečekaná smrt mě trochu dostala, ale mám takové malé a doufám že reálné tušení, že v posledním díle bude vyvrácena. Také mě zajímá, jak se k tomu postaví Neilin, i když mi to je jasné, přesto konec tohoto pokračování je silně rozporuplný. Slečna Burdová, prostě umí!
Jednoznačně a hrozitánsky se těším na poslední díl, kde doufám, že se dočkám již mnohem většího prostoru pro mého oblíbence Sorgana. :)

Roselunda 1928
Roselunda 1928
02.05.2015 4 z 5

Dobrý. Neilin s Awrixelem si to konečně vyříkali (jsem jasnovidka ^_^). Že jim to ale trvalo :D
Ta 'ježibaba' mi strašně připomínala Perníkovou chaloupku :D
Vraždu mého oblíbence jsem si taky představovala jinak, pomalejší, bolestivější, čekala jsem, že ho Isgraël umlátí pomocí telekineze k smrti :DD
Ale povedený.

sabulik69
sabulik69
27.04.2015 5 z 5

Druhý díl skončil hodně zajímavě a já byla ráda že jsem se mohla hned vrhnout na třetí díl.
Začíná to být velmi zajímavé než to bylo doteď. Nemůžu se rozhodnout jaký díl mě zatím bavil nejvíce.. Tenhle díl vážně super, nebyla jsem zklamaná :)

Kocicka004
Kocicka004
08.12.2014 5 z 5

Díky Bohu že jsem měla poslední díl doma protože s tím otevřeným koncem...asi bych se zbláznila kdybych musela čekat déle no prosté fantastické knihy od Míši :)

pajka0071
pajka0071
28.08.2014 5 z 5

U konce knihy jsem byla naštvaná, jelikož děj končil otevřeně a já musela čekat na další díl. Ale i tak je tenhle díl asi nejlepší ze všech čtyř. :)

Katie46
Katie46
11.08.2014 5 z 5

Další díl mám za sebou a byl parádní. =) Líbilo se mi, že většina textu patřila právě skupince Awrixela a Neilin. =)
Přesto se mi asi více líbil ten druhý. Každopádně se těším na poslední a vlastně konečný díl.

DračiceLaura
DračiceLaura
07.06.2014 5 z 5

Další super kniha (podle mě nej díl)

Lucinda566
Lucinda566
05.02.2014 4 z 5

Skvělý díl. Ale podle mě byl z celé série nejslabší :)

adelajonakova
adelajonakova
27.12.2013 2 z 5

No ... Pořád se mi kniha líbí, ale 1. a 2. díl měl větší grády :)

Nelin
Nelin
12.11.2012 5 z 5

Věž zkázy také nesklamala. I když je velice ťěžké určit jaký díl je nejlepší, myslím si že to je asi tento. Doporučuji...