Září

Září https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44636/bmid_spiknuti-zari-44636.jpg 4 60 5

Spiknutí 365 série

Callum Ormond dostal varování. Má 365 dní, aby si zachránil život! Odpočet začal a čas běží... Calův klidný život končí v okamžiku, kdy začíná smrtící odpočet. Stává se z něj kořist. Lovený uprchlík, který udělá cokoli, aby přežil. Podaří se mu získat záhadné kresby, které mu odkázal jeho otec? Dokáže vyvrátit obvinění, že napadl členy vlastní rodiny? Dostane se ze zajetí brutálních zločinců? Podaří se mu přežít? Čas běží. Každá vteřina může být ta poslední.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

September , 2010

kyticka152
12.12.2019 4 z 5

Kniha se mi opět moc líbila. Jsem zvědavá, jak to celé nakonec dopadne, i když tento díl mi připadal trochu slabší. Doporučuji k přečtení

85098211
23.09.2019 4 z 5

Poprvé dávám knize z této série o hvězdičku méně... Začátek se mi moc líbil, měla jsem velkou radost z návratu Gabči ;-), ale potom už to začalo být horší. Ani se mi tentokrát nezdálo, že by se příběh nějak výrazně posunul dál, i když to může být jenom můj subjektivní dojem. No, nevadí, ne vždycky se zadaří - i přesto se však nedočkavě těším na další díl :-).

zuzana4291
06.06.2019 4 z 5

Tento díl patří k těm slabším z této celé série. Na začátku je to “příjemný doják”, když se najdeš sestřičku zdravou a celou. Pak je tam pár zvratů, ale chvilkama zbytečných. A ten konec je z mýho pohledu přehnanej. No, uvidím, co přinese další díl.

Laughtubbe
04.06.2018 3 z 5

Poslední stránky jsem si užívala. Líbilo se mi jak tam byl popisovaný sourozenecký vztah mezi Calem a Gábi. Jeho záznam o návštěvě. Vyluštění záhady se téměř nikam nepohnulao a to jen proto, že jí vzala Oriana a uložila jí v bance. Zátky a jeho sbírky mi bylo vážně líto. Snad se s Calem ještě setká.A kdo by řekl, že se z Kelvina vyklube ne až tak velký záporák? Calovo příběh žije ještě dál - pro dnešek na poušti s padouchy v zádech.

Megii
18.12.2011 5 z 5

Spoiler:
Nemohla jsem uvěřit, že by Gábi byla mrtvá. Moc se mi ulevilo, když se jí podařilo vyváznout a setkat se s Callem. Jejich dopisy s kočkami jsou opravdu roztomilé :).

Gabrielle Lord
australská, 1946