megamysl1901 megamysl1901 komentáře u knih

Kořist Kořist Darcy Coates

První kniha od Darcy Coates a byla to fakt jízda. Napínavé, mrazivé, děsivé a hlavně vás nutí číst pořád dál. Konečně zase skvělá kniha. Určitě zkusím její strašidelné domy.

05.05.2024 5 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

České autory nečtu ale tohle mě přesvědčilo jim dát šanci. První setkání s autorkou a byla to teda jízda. Po delší době opět kvalitní kniha. Zvraty a šokující odhalení na každé stránce, tíživá atmosféra po celou dobu čtení. Určitě si přečtu i další knihy autorky, za mě 5*.

10.04.2024 5 z 5

Rozlučka na ostrově Rozlučka na ostrově Lucy Clarke

Kniha byla velmi napínavá a neskutečně čtivá. Jediné, co mi nesedlo, byl sladký konec. Přesto se mi kniha líbila a určitě si přečtu i Trosečníky. 4* a určitě doporučuji.

24.03.2024 4 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

(SPOILER) Autorka patří mezi mé TOP a rozhodně ji budu číst dále ale za mě je Vermontské psycho slabší kousek i přesto, že je kniha neskutečně čtivá, mysteriózní a napínavá. Nápad proměny lidí v "přízraky/monstra" asi nebyl úplně pro mě, chvílemi mi to přišlo jako Young Adult fantasy. Každopádně i tak hodnotím 4*.

09.02.2024 4 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

(SPOILER) První kniha od autorky. K mém TOP knihám sice nepatří ale je opravdu skvělá. Na tuto knihu jsem se neskutečně těšila a nezklamala. Jediné, co mi trochu nesedlo, byl vztah mezi Henrym a Phinem. Každopádně to beru jako maličkost a na hodnocení to nemá vliv. Rozhodně doporučuji a už jsem zvědavá na další autorčiny knihy.

03.11.2023 5 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Perfektní, přesně jako Štvanice. Už se těším na další autorčiny knihy. 5* a určitě doporučuju.

02.09.2023 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

(SPOILER) SPOILER!!
Kniha je napínavá a velmi čtivá. V průběhu čtení mi však občas přišel děj překombinovaný a místy zmatený. Po dočtení stále nevím či Eddieho sny byly jen sny, halucinace zas halucinace nebo něco nadpřirozného. I tak doporučuji přečíst a dávam 4*.

23.08.2023 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Je jen pár opravdu skvělých knih a tato je jedna z nich. Nesmírně čtivé, místy vtipné, šokující a napínavé. Určitě si přečtu od autora také Na dostřel. 5* a určitě doporučuji.

25.07.2023 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Další super kniha. Napívané, nesmírně čtivé. Šokující zvraty. Nemám co vytknout a B. A. Paris se nakonec stává mou oblíbenou autorkou. 5* a určitě doporučuji.

16.07.2023 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Ze začátku se mi kniha velmi líbila. Zkrátka to, co říká anotace. Jenže potom se to změnilo. Když jsem viděla, kam se příběh cca od poloviny ubírá, byla jsem zklamaná. Dočetla jsem jen proto, že mi zbývalo málo stránek. Určitě zkusím i jiné knihy autora ale toto bylo za mě slabé a dost průměrné. Hodnocení 2*, bohužel.

25.06.2023 2 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Takový průměr. Brutalita mi bohužel nepřišla tak extrémní, jak říkají ostatní. Ale ano, bylo to čtivé, místy napínavé. Autor je velice oblíbený ale já jdu proti proudu. Zkusila jsem ještě Popravčí ale to jsem nedotečla. Příběh je naprosto identický, jen jiný vrah, oběti, okolnosti. Hodnotím 3* a k autorovi se už bohužel nevratím.

24.06.2023 3 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Na tuhle knihu jsem se těšila dlouho a nezklamala. Je napínavá, hodně čtivá a zajímavá. Konec nebyl tak moc šokující, jelikož už jsem podobné téma četla. I přesto se mi příběh moc líbil a určitě si od autora přečtu i další knihy. 5*.

21.06.2023 5 z 5

Zhroucený čas Zhroucený čas Blake Crouch

Druhá kniha od tohoto autora a zase naprostá paráda. Styl psaní skvělý, napínavý příběh, plno zvratů. Řadí se mezi mé TOP knihy. Hned se vrhám na další díla. Hodnotím 5*.

14.06.2023 5 z 5

Slepec Slepec Christine Brand

Kniha se mi líbila, byla čtivá a napínavá. I přesto jde v závěru o průměrný thriller s předvídatelným koncem. Bohužel ze začátku jsem se ztrácela z pohledu Milly a úplně mě její linka nebavila. Dávám 3* za čtivost, napětí a originální námět se slepcem.

10.06.2023 3 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

První kniha od autorky a za mě skvělá jízda. Stylem vyprávění mi připomíná Shari Lapenu. Určitě si přečtu i další autorčiny knihy. 5* a rozhodně doporučuji.

26.05.2023 5 z 5

Domeček pro panenky Domeček pro panenky Phoebe Morgan

Další super kniha. Nechybělo napětí ani nečekané zvraty. Nemohla jsem knihu odložit, konec byl šokující a zároveň vše dobře vysvětlil. 5* a rozhodně si přečtu i další knihy od autorky.

21.05.2023 5 z 5

Třetí brána Třetí brána Lincoln Child

Nejoblíbenější autor. Další parádní kniha, není co vytknout. 5*

20.04.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Co říct. Shari Lapena to prostě umí. 4. kniha přečtena a stále vynikající. Mohu jen doporučit, 5*.

16.03.2023 5 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Kniha byla zajímavá, velmi čtivá a napínavá. Věc, kterou Charlie udělala, nebyla tak dramatická jak jsem čekala ale příběh mi to nezkazilo. Určitě doporučuji a dávám 5*.

02.03.2023 5 z 5

Pokřivená zrcadla Pokřivená zrcadla Diana Urban

Kniha byla napínavá, bylo tam několik zvratů a byla velice čtivá. I přesto dávám čtyři hvězdy, jelikož konec, nechci říct, že nepřekvapil ale nebylo to takové to šokující odhalení, jak to vše doopravdy bylo. Ale i tak knihu doporučuji. 4*

07.02.2023 4 z 5