MedvidekS MedvidekS komentáře u knih

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Miluju Colleen. Ale jak už je zmíněno níže, očekávala jsem další originální příběh s wow koncem nebo minimálně konec, kde budu mít kolem sebe plno uslzených kapesníčků. Bohužel knížka se nerozjela, a děj tak zůstával na jedné vlně. Příběh je to hluboký, to ano, ale konec předvídatelný a za mě tedy jedna z těch slabších knížek autorky:-(

30.11.2020 3 z 5

Achilleova píseň Achilleova píseň Madeline Miller

Řeckou mytologii mám ráda, avšak z této knihy mám rozporuplné pocity. Zkrátka mě to nevtáhlo...

23.11.2020 2 z 5

Nejlepší knížka o jídle, jakou jsem kdy četla. A ty recepty? Perfektní

13.11.2020 5 z 5

Meta Meta Pavel Bareš

Pro mě originální kniha se skvělým námětem a rychlým spádem. Určitě si přečtu ještě jednou :-)

10.11.2020 5 z 5

Dneska půjdu spát až zítra Dneska půjdu spát až zítra Markéta Plechšmídová

Tak to byl drsný příběh, který přečtěte za víkend, protože budete chtít vědět, jak to dopadne.

08.11.2020 3 z 5

Svět, který není Svět, který není Frank Tashlin

Skvělé a skvělé!

Medvěd, který nebyl Medvěd, který nebyl Frank Tashlin

Moc milý příběh, který zhltnete za pět minut :-)

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

No... To bylo zvláštní. Nejdříve mi byla většina postav nesympatická, ale postupem času děj gradoval a na konci jsem si řekla WOW, to je vlastně hustý. No a pasáže o slonech byly úžasné :-)

Daisy Jones & The Six Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid

Whuuu, to byla jízda. Zajímavý formát a příběh, který velmi rychle plynul a je velice uvěřitelný.

05.11.2020 5 z 5

Bez tebe napořád Bez tebe napořád Taylor Jenkins Reid

Začátek byl na mě extrémně růžový (asi jako obal té knížky), ale poselství knihy se mi líbilo.

31.10.2020 4 z 5

Když se introvertka vdá Když se introvertka vdá Debbie Tung (p)

Miluju tu autorku :-)

23.10.2020 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Líbilo se mi více než první díl...

23.10.2020 5 z 5

Praskliny Praskliny Klára Vlasáková

Já jsem to malé procento, které po mediální masáži knihu zakoupilo, ale nezvládlo dočíst, protože v knize nenašlo vůbec nic, co by se mu líbilo. Nesedlo mi vůbec nic, ani příběh ani styl psaní.
Věta co jsme s kamarádkou nepobraly: "Nikdo jiný si vzducholodě buď nevšímá, nebo jí prostě nevěnuje pozornost." Co je v tom za rozdíl? :D

04.08.2020 1 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle byla jííízda! Miluju knížky od Colleen, takže by se mi asi líbil i nákupní seznam od ní, ale tohle bylo vážně skvělý. Nečtu psychothrillery, ale tohle mě totálně vcuclo a vycuclo.

14.06.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Vcelku brzy autorka sama odhalí, jak se věci mají a rychle si to pospojujete. Škoda...

10.06.2020 2 z 5

Velká kniha tmy Velká kniha tmy Helena Haraštová

Skvělá knížka i pro dospělého

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

Miluju styl této autorky, jako vždy jsem se u čtení moc bavila :-)

Slaďák Slaďák Philippa Rice

Sladká jednohubka :-)

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Nádherná nádherná nádherná kniha! Postavy jsou skvělé, a příběh ač vám zlomí srdce, tak na něj budete dlouho vzpomínat. A jako bonus boží obálka :-)

Osvětimský proces Osvětimský proces Annette Hess

Souhlasím s komentáři pode mnou, o procesu toho tam bylo méně, než by člověk od knihy tohoto názvu čekal. Škoda :-(

24.05.2020 3 z 5