MedvidekS MedvidekS komentáře u knih

Eskejp: Na útěku z kanceláře Eskejp: Na útěku z kanceláře Jiří Charvát

Ze začátku mě to moc nebralo, ale nakonec se to rozjelo. Jako oddechovka super.

11.03.2018 3 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

K****, š*****, p***, m****

11.03.2018 4 z 5

Tampa Tampa Alissa Nutting

Kontroverzní téma, proto se to dobře čte a vtáhne vás to do děje. Doporučuji přečíst doslov :-)

11.03.2018 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Skvělý skvělý skvělý :-)

24.08.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Tak jasně, že překonat Než jsem tě poznala nejde, ale stejně se mi knížka líbila a přečetla jsem jí za tři dny.

02.07.2017 5 z 5

Osudy a běsy Osudy a běsy Lauren Groff

Dlouhé prokousávání, překvapivý konec. Stačí číst jednou.

25.06.2017 3 z 5

Dobrého člověka těžko najdeš (10 povídek) Dobrého člověka těžko najdeš (10 povídek) Flannery O'Connor

Na knížku jsem narazila díky knize Než jsem tě poznala, a ze zajímavosti si jí přečetla. Pesimistické čtení! Ale jednou za čas je dobré si připomenout, že svět není růžový:-)

02.01.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Ode dneška moje oblíbená kniha! :-) Jasný, je tam hodně klišé, ale čte se to nádherně!

06.11.2016 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Krásný, Greena čtu hrozně ráda, a i když ze začátku jsem docela čučela, o čem to je a jakým stylem píše Leviathan, pak jsem si zvykla a na konci už jsem ani nevnímala, že mu tam jaksi chybí velká písmena, což mě ze začátku iritovalo. Knížka není vhodná pro puritány a homofoby, což já naštěstí nejsem a moc se mi to líbilo, od začátku do konce mě kniha bavila... Takhle knížka má smysl a strašně hezky končí, přečetla jsem jí za dva dny :-) P.S. Klobouk dolů překladatelce za "závěrečnou píseň bývalých Drobka, kteří zpívají důvody k rozchodu" - smála jsem se na celou ložnici :-)

06.10.2016 5 z 5

Ztráty a nálezy Ztráty a nálezy Brooke Davis

Není to můj šálek kávy, ale i přesto jsem knihu dočetla až do konce, protože měla spád a zajímalo mě, jak to skončí. Vadila mi postava Millie... A to mám děti ráda :-D Pro mě kniha, kterou stačí přečíst jen jednou a odložit na poličku, ale i přesto "srdnatý" příběh.

03.10.2016 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knížka stojí za přečtení. Hezky se čte a i přesto, že jí vypravují tři ženy, jsem se ani jednou nezamotala. Těsně před koncem to dle mého názory trochu ztratí grády, a vrah je najednou jasný během chvilky, ale i tak je to pohodová knížka na dlouhé podzimní večery :-)

01.10.2016 4 z 5

Parádní čtení, k zamyšlení :-)

13.10.2015 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Přečetla jsem, ale už né s takovým nadšením jako ty tři jeho předchozí knihy... Přesto doporučuji :-)

31.07.2015 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Knížka byla velice vtipná, a greenovský styl je patrný od začátku do konce. Konec mě trochu zklamal, ale co se dá dělat, i tak pět hvězdiček.

07.07.2015 5 z 5

Strašná nádhera Strašná nádhera Halina Pawlowská

Skvělá oddechovka, která se dá přečíst i za jeden večer :-)

07.07.2015 4 z 5

Angličtina na rovinu Angličtina na rovinu Darren Crown

Skvělá knížka! Ráda se k ní vracím :-) Poučná a vtipná, krásně se čte.

07.07.2015 5 z 5

Fakt se to stalo? Fakt se to stalo? Jenny Lawson

Knihu jsem přečetla celkem rychle, některé historky berou dech, ovšem stejně nikdy nepřijdu na chuť tomuto typu humoru...

11.05.2015 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Knížka mě bavila od začátku do konce. Psaní formou deníku dalo příběhu překvapivé "grády". Za mě 1*

11.04.2015 5 z 5

S elegancí ježka S elegancí ježka Muriel Barbery

Kniha přečtená jedním dechem. Skvělý příběh a překvapivý konec.

24.03.2015 5 z 5

Stín banyánu Stín banyánu Vaddey Ratner

Skvělé čtení, i přes velice smutný děj. Knihu jsem přečetla jedním dechem.

05.03.2015 5 z 5