maxx maxx komentáře u knih

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Opět skvělý děj od kterého se nedalo odtrhnout

10.12.2022 5 z 5

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Opět skvěle napínavý děj který mě úplně nadchl a nemohl jsem přestat číst. Těším se na další zauzlení a jsem zjedavý jaký bude další směr

14.10.2022 5 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Skvělý příběh který zapojil moji fantazii na 100% a ten konec mohl bejt trosku víc rozepsání ale jinak za mě krásné čtení

23.02.2021 5 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Naprosto strašidelný příběh a hodně tajemný. Věřím ze by mohl bejt i podle skutečnosti

23.02.2021 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Nejslabší příběh ze všech parkrát jsem knihu odložil ale konec byl skvělý

09.02.2021 3 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Dobré čtení ale zatím jsem větší fanoušek Eriky než Kate nějak ji neumím přít na chuť

02.02.2021 4 z 5

Labyrint duchů Labyrint duchů Carlos Ruiz Zafón

Skvělé čtení a dokonce mě konec hodně překvapil

02.02.2021 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Opět úžasný příběh u tohoto příběhu jsem věděl že něco nehraje roli a můj instinkt mě nezklamal už se moc těším na další díl. Hrozně fandím téhle spisovatelce a určitě nevynecham žádnou její knihu

14.01.2021 5 z 5

Ptačí sněm Ptačí sněm Ransom Riggs

Opět skvěle čtení a zajímavý průběh děje který opravdu vždy překvapí. Musím říct, že spisovatel měl zajímavý nápad se starými fotografiemi. A jsem rad ze to neskončilo jen u trilogie ale že příběh pokračuje dal

08.01.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Teda tenhle díl mě úplně nadchl jestli mužů tvrdit nejlepší z její série o Kim musím říct, že její příběhy hltám od začátku až do konce a Mrtvé vzpomínky mě úplně vyrazili dech

05.01.2021 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Opět skvělý příběh

11.12.2020 5 z 5

Andělská hra Andělská hra Carlos Ruiz Zafón

Opět úžasný příběh který mě nenechal spát. A to tajemno mě úplně pohltilo. Doporučuji a už se těším na třetí díl

08.09.2020 5 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Musím říct, že jsem se ke knize vrátil třikrát a na potřetí se děj překvapivě rozjel tak, že jsem nemohl přestat číst a úplně mě pohltil dějem. Opravdu doporučuji a nenechte se ze začátku zklamat stojí tak kniha a příběh za to.

31.08.2020 4 z 5

Osvícení zoufalého muže Osvícení zoufalého muže Jitka Ludvíková

Četl jsem jedním dechem ????????????

27.04.2020 5 z 5

Devět let natvrdo Devět let natvrdo Jitka Ludvíková

Zábavná a skvělá četba

27.04.2020 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Četl jsem hodně špatných recenzi na Daniela Cola ale mě se jeho trilogie moc líbila naopak byla velmi zajímavá a nečekaná do konce. A poslední díl byl nejlepší a jeho zápletka i konec se my moc libili. Knihy doporučuji a opravdu za to stali????????????určitě se ke knihám vrátím.

21.04.2020 5 z 5

Koruna času Koruna času Natalja Ščerba

Skvělý konec ale skončilo to jako by mělo bejt pokračování příběhu

15.04.2020 5 z 5

Muži zrají jako víno Muži zrají jako víno Jitka Ludvíková

Naprosto skvělá kniha

07.04.2020 5 z 5

Časogram Časogram Natalja Ščerba

Opět díl, který jsem přečetl za tři dny jedním dechem. Vasilisa a Feš nezklamali. Těším se na závěrečný díl

02.04.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Mám rad knihy od autora, ale tahle kniha mě moc nenadchla naopak jsem se musel několikrát kní vracet. Velmi slabá kniha autor ji napsal bez duše ???? snad ta další nebude o rychlosti ale o pocitu dobré práce

20.03.2020 2 z 5