Muži zrají jako víno

Muži zrají jako víno https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428567/bmid_muzi-zraji-jako-vino-mp3-428567.jpg 4 23 5

Zkrocení mlsného muže série

< 3. díl

Volné pokračování čtenářsky úspěšných knih Zkrocení mlsného muže a Osvícení zoufalého muže. Srandista, požitkář a odpůrce změn doktor Barták je v rámci zachování rodinného štěstí nucen zanechat své lékařské praxe a přestěhovat se do zahraničí, kde jeho manželka nastoupí na vrcholovou manažerskou pozici. Z usedlého praktického lékaře se tak stane muž v domácnosti se dvěma dětmi na krku, navíc v zemi, kde mu jeho jazykové schopnosti nestačí ani na koupi rohlíku. Stěhování, život mezi novými lidmi, s novými sousedy a péče o domácnost dostanou doktora Bartáka do řady nepříjemných, ale velmi kuriózních situací, které zaručeně polechtají čtenářovu bránici.... celý text

Kerberos
07.12.2021 3 z 5

Třetí díl je slabší než předchozí dva, ani jsem se moc nesmála.

maryska09
24.03.2021 4 z 5

Lehké příjemné čtení. Neurazí, nenadchne. Někdy čtenář nepotřebuje od knihy nic víc.

zuzi.kovar
25.07.2020 4 z 5

Tak nějak si představuju ideální čtení na léto. Nenáročné, humorné, krátké. A pravda, za chvíli si nebudete pamatovat z knihy vůbec nic.

ZuzuK
27.05.2020 5 z 5

Krasne se cetla,temer jednim dechem.Pekny styl psani.Je uchvatne jak se pani spisovatelka pekne vcitila do hlavni postavy knihy (muze) pana doktora.Knizka je vesela prihody trefne ze zivota.Celkove pobavila a pridala na dobre nalade,doporucuji tedy precist :)

maxx

2021  77%Vánoční případ
2019  71%Dotek vraha
2015  80%Zkrocení mlsného muže
2022  82%Poslední pozdrav

Kniha Muži zrají jako víno je v