martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Už čtvrtá a tak dobrá. Většinou to bývá, že čím více pokračování, tím se to stává nudným. Tady to vůbec neplatí, to vás drží v napětí a musíte číst a číst a číst. Prostě potřebuji pokračování.

08.06.2019 5 z 5

Úzká stezka do vnitrozemí Úzká stezka do vnitrozemí Macuo Bašó

Chápu o čem byl příběh, ale ta omáčka co byla okolo, tak to jsem nepobrala. Tento styl mi nevyhovuje.

28.03.2019 1 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Byla lepší jak ta první. Už od začátku to mělo napětí a nebyli tam žádná prázdná nudná místa.

02.03.2019 5 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Velké zklamání. Nápad dobrý, ale sepsání bylo opravdu hodně nudné a vleklé. Těšila jsem se na konec.

10.02.2019 1 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Fuj to jsem se bála. Konečně knížka, která splňuje opravdu žánr takový jaký má psaný. Strachu a obavám zdar.

31.07.2018 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Moc krásná knížka se spoustou napětí, romantiky a pár vtípků.

31.07.2018 5 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Je to taková směs slov, co občas dávají smysl. Sem tam se jim člověk zasměje a občas vůbec neví o čem čte. Jsem ráda, že jsem to přečetla v jeden den a nemusela se tím trápit dlouho.

18.02.2018 2 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Tak začátek jsem se musela prokousat nudnou částí. Ale jen co se přestěhovala, tak už to bylo krásné a děj mě plně pohltil. Už jsem si jen užívala tu romantickou, veselou a vtipnou jízdu, která trvala až do konce.

18.02.2018 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tato kniha mě hodně překvapila. Nemám ráda válečnou tématiku, ale dostala jsem ji darem, tak jsem tedy začala číst. Musím manželovi moc poděkovat, protože to byl skvělý zážitek s touto knížkou. Spousta napětí, zajímavostí, radosti, ale i smutku a nedočkavosti jak to dopadne.

04.02.2018 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Prostě super, paráda a přečteno jedním dechem. Hned dám přečíst dál, to si nemohu nechat pro sebe.

18.10.2017 5 z 5

Babičky: Mrtvý kuchař Babičky: Mrtvý kuchař Minna Lindgren

Doufala jsem, že to bude aspoň dobré, když už jsem dostala celou sérii. Ale bohužel jsem se opravdu dost nudila. Je to přesně tak vleklé jako chůze důchodce.

21.09.2017 1 z 5

Stehlík Stehlík Donna Tartt

Nečekaně moc povedená kniha. Říkala jsem si, že to bude kniha, u které se bude spát a bude peklo ji dočíst. Ale opravdu jsem se moc spletla. Krásných 700 stran a nenudila jsem se ani u jedné. Příběh kde se čtenář nenudí a pořád se v něm děje něco nového a překvapivého. Rozhodně budu doporučovat dál.

15.09.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Jako vždy dokonalé a kvalitní čtení. Všem ho budu doporučovat. Skvělá spisovatelka, takže i skvělá kniha.

22.08.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Super! Už od začátku jsem nevěděla kdo nakonec umře. Bylo to napínavé až do posledních chvilek. Knížku budu určitě všude doporučovat a začnu hledat další od této spisovatelky, protože píše opravdu fantasticky.

11.07.2017 5 z 5

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

Tak byly části kdy jsem se zasmála a pobavila, ale jinak spíš takový suchý humor.

11.07.2017 2 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Moc pěkné, ale musím dát o jednu hvězdičku méně. Trvalo mi než jsem rozeznala, že je něco minulost a něco přítomnost. Hodně se to míchalo a nedalo se moc poznat v jaké části příběhu jsem.

19.08.2016 4 z 5

Zmrzlinové sedmé nebe Zmrzlinové sedmé nebe Abby Clements

Super, bomba, paráda. Tak krásný příběh, tolik chutí, prostě krásná kniha. A jdu si dát zmrzlinu.

29.06.2016 5 z 5

Bubble Bubble Anders de la Motte

Pěkné, ale už to bylo hodně překombinované.

26.06.2016 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Čtenář se nesmí dát odradit na začátku. Vydržte, jen co spisovatel představí příběhy hlavních postav, tak pak to stojí za to. Nádherně napsané a výborný nápad.

11.05.2016 5 z 5

Výborná knížka. Doporučuji začít číst ráno, kniha nejde odložit dokud se nedostanete až na konec, ať nedopadnete jako já, četla jsem až do 2 do rána.

02.05.2016 5 z 5