martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Výborná knížka a konec mě úplně dostal. Čučela jsem na to jak z jara. Doporučuji.

13.05.2018 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Až mi slza ukápla. Prostě boží knížky. Tak trošku mi je líto, že to skončilo. Nejraději bych zapomněla všechno, abych mohla číst znovu.

09.02.2017 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

No teda jedu nonstop, protože tohle je prostě super, boží a nejlepší. Hned začínám poslední díl. Od prvního jedu jen s přestávkami na jídlo a trochu krátkého spánku.

08.02.2017 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tak po delší pauze jsem narazila na knížku, která mě totálně pohltila. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout a zhltla to na posezení. Hned jdu na pokračování, bez toho nemůžu být.

07.02.2017 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Je tam spousta překlepů, míchá se tam přítomnost a minulost, občas ani nevím kde jsem. Pak přemýšlím o které z těch postav čtu. A některé části kde ani nevím jestli to slovo je už začátek věty i když je tam malé písmenko, jsou dost matoucí. Takže mě tato knížka vůbec nesedí. A co se týče obsahu knihy, je to táhnoucí se a kde nic tu nic. A vyšetřování ve stylu "vaření z vody" mě nebavilo.

14.08.2014 1 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Viděla jsem film a myslela jsem, že knížka už mě nebude tolik bavit. Překvapila, super, o hodně moc lepší jak film. Vůbec jsem to nečekala.

07.08.2014 5 z 5

Co máte vědět, než začnete podnikat Co máte vědět, než začnete podnikat Robert T. Kiyosaki

Začínám podnikat a myslela jsem, že mě tato kniha tak trošku zasvětí a nebo pomůže,ale málo co tam bylo pro podnikatele ve službách. Je to hlavně kniha psaná pro hmotné věci.Takže jsem spíše byla zklamaná. A navíc mě přijde, že je to hlavně taková velká reklama na jejich hru Cashflow.

20.06.2011 2 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Nevím jestli mě to jen přišlo,ale zdá se mě to zkrácená verze toho zfilmovaného. A to jsem si vždy myslela, že to bývá naopak. Ale i přesto dávám plnej počet hvězdiček, protože Narnie je prostě opravdu nádherná!!!

03.05.2011 5 z 5

Poznej svůj cíl Poznej svůj cíl Zdeňka Jordánová

Nádherná kniha, která říká lidem pravdu a hodně pomůže.

30.11.-0001 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Pomalý a zamotaný začátek, ale originální děj. Takže super.

03.02.2023 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Doporučila bych ji. Je tam sice táhnoucí se začátek, ale stálo to za to dočíst až do konce.

07.03.2022 4 z 5

Vánoce pro kočku - 23 adventních pohádek a jeden opravdový příběh Vánoce pro kočku - 23 adventních pohádek a jeden opravdový příběh Terezie Radoměřská

Krásné příběhy o postavičkách z betlému. Udělali jsme si podle toho betlém a užili jsme si i spoustu srandy.

14.01.2021 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

No čekala jsem, že to bude horší, takže je to za 3, ale stejně mě to nějak nenadchlo a nebavilo.

04.08.2020 3 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Většinou jsem se u této knihy spíš nudila. Pořád jsem čekala co teda se tam stane a kdy zase přijde napínavá část. Za mě nic moc knížka a doporučovat dál nebudu.

03.04.2020 3 z 5

Pračlovíčci - Hurá na mamuta! Pračlovíčci - Hurá na mamuta! Jackie Niebisch

Tak tohle byla luxusní knížka na čtení před spaním. Kéž bych našla více takových. Mého 3 a půl letého syna také moc bavila a užíval si každý příběh. Určitě doporučuji.

30.03.2020 5 z 5

Prostor pro duši Prostor pro duši Vlastina Svátková

Není to moc kniha pro mne, neoslovilo mě to. Je to takový deník, kde se občas někdo s podobným osudem najde. Já to nejsem, tak mi to nic nedalo.

19.02.2020 2 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nevím, jestli to bylo tím, že jsem měla velká očekávání, ale moc se mi nelíbila. Bylo pár dobrých pasáží, ale jinak je to smutné a nic neříkající.

29.06.2019 2 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Jak se tu píše, první polovina se mi líbila, popis toho jak šel život. Další část zajímavé, ale zdlouhavé. Já bych tuto část potřebovala zkrátit, aby mi zůstala v hlavě. Jak už se to pak opakovalo, tak se mi to míchalo a ztrácela jsem nit. Ale určitě si z této knihy odnáším pár věcí na zamyšlení.

24.06.2019 3 z 5

Smrtící byznys Smrtící byznys Hana Hindráková

Zajímavé, napínavé, ale takové jednoduché. Spíš jako knížka na rychločtení, u kterého se nemusí přemýšlet.

24.06.2019 3 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Pěkná oddychovka. Prvních 100 stran jsem se snažila do toho nějak dostat, ale pak už to bylo super. Párkrát jsem se tam modlila jen ať to není jedna z těch knih kdy zamilovaný pár jsou nakonec sourozenci, uff, nebylo to tak. Takže za mne spokojenost a jdu na druhé pokračování.

22.02.2019 4 z 5