Prostor pro duši

Kdysi dávno, hodně dávno, kdy jsem ještě o životě netušila skoro nic a identifikovala jsem jenom stavy hluboké deprese a euforie, mě správným směrem nastartovala jedna útlá kniha. Otevřela mi oči, abych se mohla vydat na cestu. Autorka věřila na zázraky a já tehdy potřebovala šíleně moc věřit na zázraky! Dnes na zázraky ani náhody nevěřím. Jsem sarkastická a ironická, a v mé knize najdete i pár sprostých slov. Ale smysl mé knihy je stejný, jako té, která mi před lety zachránila život. Má pomoct těm, kteří to potřebují a hlavně chtějí. Má dát naději tam, kde už žádná není. Tato kniha je pro ženy, které opakují stejné chyby, hledají lásku a pochopení. Je pro dívky a dcery, které si připadají divné, ošklivé a nepochopené. Je pro rodiče, kteří nadevše milují své děti. Je pro muže, kteří chtějí pochopit své ženy. Je pro všechny. Protože je o životě. A život je prostor pro duši. Chvíli jsme nahoře, chvíli dole na dně. Všichni toužíme nalézt rovnováhu tam někde uprostřed. Mezi dnem a hladinou. Mezi smutkem a štěstím....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/392432/prostor-pro-dusi-RkI-392432.jpg 4.511

Prostor pro duši (2018)

Literatura slovenská
Vydáno:, Vlastina Svátková

Becca77
06. prosince

Knihu jsem přečetla asi za 2 hodinky. Ze začátku jsem měla pocit, že se bude jednat o knihu ala delší fejeton, ale nakonec jsem velmi mile překvapena. Kniha jakoby každou další a další stránkou dostávala hloubku a bavila mě čím dál víc. Děda Vlastiny měl zcela jistě pravdu, má talent psát srdcem :) Kniha o srdci, duši, lásce, sebehodnotě bez zbytečných ezoterickych klišé.

jajaza
14. listopadu

Velmi inspirativní kniha. Doporučuji si jí přečíst.

happystar

Nádherná, pravdivá kniha. Čte se jedním dechem.Vlastina umí psát srdcem a vystihnout i ty nejniternější pocity. Kniha ke které se budete vracet.