Prostor pro duši

Kdysi dávno, hodně dávno, kdy jsem ještě o životě netušila skoro nic a identifikovala jsem jenom stavy hluboké deprese a euforie, mě správným směrem nastartovala jedna útlá kniha. Otevřela mi oči, abych se mohla vydat na cestu. Autorka věřila na zázraky a já tehdy potřebovala šíleně moc věřit na zázraky! Dnes na zázraky ani náhody nevěřím. Jsem sarkastická a ironická, a v mé knize najdete i pár sprostých slov. Ale smysl mé knihy je stejný, jako té, která mi před lety zachránila život. Má pomoct těm, kteří to potřebují a hlavně chtějí. Má dát naději tam, kde už žádná není. Tato kniha je pro ženy, které opakují stejné chyby, hledají lásku a pochopení. Je pro dívky a dcery, které si připadají divné, ošklivé a nepochopené. Je pro rodiče, kteří nadevše milují své děti. Je pro muže, kteří chtějí pochopit své ženy. Je pro všechny. Protože je o životě. A život je prostor pro duši. Chvíli jsme nahoře, chvíli dole na dně. Všichni toužíme nalézt rovnováhu tam někde uprostřed. Mezi dnem a hladinou. Mezi smutkem a štěstím....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392432/prostor-pro-dusi-RkI-392432.jpg 4.2200
Literatura slovenská
Vydáno, Vlastina Svátková

Prostor pro duši, 2018

Kniha Prostor pro duši

LenkaPet

Úžasná kniha. Moc mi pomohla v mém životě, když jsem se když jsem se cítila ztracená.

NIKOL44

přečetla jsem jedním dechem..

Gejitka

Knihu jsem přečetla velmi rychle, hezky se čte. Z knihy jsem si odnesla asi to, že v životě stojí za to být sama sebou a dát v něm prostor svojí duši. Celý život si připadám jiná než ostatní a připadám si, že nikam nepatřím, že se nikam nemůžu začlenit. Celý život se o to snažím, někam se začlenit, někomu se podobat. Přitom přizpůsobuji své vlastní já tomu, co chtějí ostatní. Moje vlastní duše zaniká. Díky této knize jsem si to uvědomila, zjistila jsem, že si musím více věřit, mít se ráda, dělat to, co já chci, poslouchat svůj vnitřní hlas. Stojí to za to.

Alex.rrr
23.12.2020

Hodně špatné čtení. Jediné co se mi líbilo, že se kniha četla rychle. Sice to nejsou esokecy, ale kecy rozfňukané holky, která za mlada byla modelkou a moc se rýpe v nesmyslech jak jí nikdo nemá ráda. Ano, jsou různé problémy, to nechci zlehčovat, ale toto mi přijde jako výplod z nudy. Snaha nahodit pár vtipných storek "ze života", aby se autorka přiblížila čtenáři, to nevylepšilo. Asi žánr nic pro mě. Nechápu absolutně co je na knize tak drahého.

Christeene
02.12.2020

Za me to vystihl Pišta33-bohuzel jedno velke zklamani. Jedine pekne je venovani. Zbytek byl bohuzel tak nejak o nicem-neodnesla jsem si nic. Takova jednoducha zpoved velmi nevyrovnane zeny. Snad to alespon jako terapie autorce samotne pomohlo.

barbora5983
01.11.2020

Úžasná kniha...

Maky78
26.09.2020

Krásná kniha.
Vlastně jsem zjistila že se mám docela ráda, :-)
Žádné naivní esokecy.

evelýny
11.08.2020

,,Život je prostor pro křehkou duši."

A tak nám Vlastina Svátková obnažila tu svoji, aby tím nabídla prostor pro tu naši.

Tak tedy zkusme vyplnit i ten svůj život v rovnováze a v klidu.

P.S.: O život stojí za to bojovat.