Prostor pro duši

Kdysi dávno, hodně dávno, kdy jsem ještě o životě netušila skoro nic a identifikovala jsem jenom stavy hluboké deprese a euforie, mě správným směrem nastartovala jedna útlá kniha. Otevřela mi oči, abych se mohla vydat na cestu. Autorka věřila na zázraky a já tehdy potřebovala šíleně moc věřit na zázraky! Dnes na zázraky ani náhody nevěřím. Jsem sarkastická a ironická, a v mé knize najdete i pár sprostých slov. Ale smysl mé knihy je stejný, jako té, která mi před lety zachránila život. Má pomoct těm, kteří to potřebují a hlavně chtějí. Má dát naději tam, kde už žádná není. Tato kniha je pro ženy, které opakují stejné chyby, hledají lásku a pochopení. Je pro dívky a dcery, které si připadají divné, ošklivé a nepochopené. Je pro rodiče, kteří nadevše milují své děti. Je pro muže, kteří chtějí pochopit své ženy. Je pro všechny. Protože je o životě. A život je prostor pro duši. Chvíli jsme nahoře, chvíli dole na dně. Všichni toužíme nalézt rovnováhu tam někde uprostřed. Mezi dnem a hladinou. Mezi smutkem a štěstím....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392432/big_prostor-pro-dusi-RkI-392432.jpg 4.1228
Literatura slovenská

Vydáno: , Vlastina Svátková

Prostor pro duši, 2018

Kniha Prostor pro duši

holkazaknihou

To bylo tak krasne pravdivy a od srdce..

baji42
24.10.2021

Nechala jsem se přemluvit, ale tak, jak jsem předpokládala, tohle není literatura pro mě. Autorka si tu vylévá své rozhárané srdce a určitě si najde řadu sympatizantek mezi podobně smýšlejícími ženami.

mss
05.10.2021

Zpověď a krásný náhled na život se vším všudy. Člověk si zde najde jak to dobré, tak to těžké ze svého života. Pak je jen na něm, jak s těmito uvědoměními naloží.

IreneP
13.08.2021

Asi je to tím, že ačkoliv jsem podobného věku, nemám tolik odžito. Měla jsem pěkné dětství i dospívání, zatím jsem se nerozvedla a evidentně nejsem tolik citová, rozháraná a vášnivá. Proto některé věci z knížky nechápu. Prostor pro duši beru jako velice otevřenou soukromou výpověď jedné talentované, krásné ženy-matky-herečky-umělkyně. A jako takové se to čte rychle a s mnoha větami a prožitky nelze než souhlasit.

Ophelie
30.05.2021

Knihu lze přečíst za jeden večer, ale vzhledem k moudrostem a hlubokým pravdám doporučuji její dávkování. V knize se najde pár věcí a výroků, se kterými se tak úplně neztotožňuji, ale možná je to jenom tím, že jsem k nim ve svém životě ještě nedošla. Jinak knihu řadím mezi své oblíbené a ráda si ji znovu, po nějaké době, přečtu.

Little.deer
19.05.2021

Četla jsem knihu až teď po nějaké době, co vyšla a nejsem autorkou příliš nadšená...
Je trochu znát, že je mírně šmrncnutá ezoterikou a informacemi, které teď hodně lidí hltá nebo hltalo a mě to úplně nevyhovuje. Jak třeba vím, že si moje duše vybrala tenhle život nebo rodiče? Co když to byl prostě můj zadaný úkol a ne přímo konkrétní přání?

Annie162
02.05.2021

Úžasná kniha plná života. Historky smutné jsou dojemně podány, a naopak ty radostné vtipně. Děkuji za tuto knížku.

LenkaPet
14.02.2021

Úžasná kniha. Moc mi pomohla v mém životě, když jsem se když jsem se cítila ztracená.