Prostor pro duši

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kdysi dávno, hodně dávno, kdy jsem ještě o životě netušila skoro nic a identifikovala jsem jenom stavy hluboké deprese a euforie, mě správným směrem nastartovala jedna útlá kniha. Otevřela mi oči, abych se mohla vydat na cestu. Autorka věřila na zázraky a já tehdy potřebovala šíleně moc věřit na zázraky! Dnes na zázraky ani náhody nevěřím. Jsem sarkastická a ironická, a v mé knize najdete i pár sprostých slov. Ale smysl mé knihy je stejný, jako té, která mi před lety zachránila život. Má pomoct těm, kteří to potřebují a hlavně chtějí. Má dát naději tam, kde už žádná není. Tato kniha je pro ženy, které opakují stejné chyby, hledají lásku a pochopení. Je pro dívky a dcery, které si připadají divné, ošklivé a nepochopené. Je pro rodiče, kteří nadevše milují své děti. Je pro muže, kteří chtějí pochopit své ženy. Je pro všechny. Protože je o životě. A život je prostor pro duši. Chvíli jsme nahoře, chvíli dole na dně. Všichni toužíme nalézt rovnováhu tam někde uprostřed. Mezi dnem a hladinou. Mezi smutkem a štěstím....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392432/prostor-pro-dusi-RkI-392432.jpg 4.3145
Žánr
Literatura slovenská
Vydáno, Vlastina Svátková
Orig. název

Prostor pro duši, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (50)

Kniha Prostor pro duši

Přidat komentář
petrucha86
19. května

Čtivě napsaná osobní zpověď. Palec nahoru za to, jít s kůží na trh! Nicméně osobně jsem si z toho mnoho nevzala, hodnotím vyloženě jako příjemné odpočinkové čtivo.

Latté
12. května

Kniha byla čtivě napsaná, pár rad jsem si odnesla, ale nemáme s autorkou stejnou povahu a nenesu si extrémní křivdy z dětství, aby mi byla přínosem více.


Anniee
13. dubna

Sedla. Sedla na moje bolestivý období přesně tak, jak měla. Člověk najednou, jak je ta karantena, zjišťuje, že nevydrží sám se sebou. A ani s tím, s kým žije. Neví si s tím rady a je mu z toho smutno a ouzko a zlostně. A tohle pomůže, podá pomocnou ruku, pohladí po hlavě a až bude ten spravnej čas, popostrčí k činu. Tak, jak to má být.

kniznimaniak03
30. března

Knihu jsem četla v únoru...
Je velice dobře,jako fakt hodně dobře napsaná,čtivá,zajímavá,velice vtipná a výstižná.
Doufám,že autorka napíše další tak skvělé knihy...prostě tuhle knihu si musí každý přečíst

viva71
06. března

Dlouho jsem čekala až bude v knihovně volná a teď jsem ráda, že jsem na ní nespěchala a nekoupila ji. Taková osobní zpověď jedné ženy v určitém věku. A právě ženám v takovém věku a životním období je kniha asi určena. Mě neoslovila ani trochu.

martinkaLLL
19. února

Není to moc kniha pro mne, neoslovilo mě to. Je to takový deník, kde se občas někdo s podobným osudem najde. Já to nejsem, tak mi to nic nedalo.

Teryhc
08. ledna

Knihu jsem dostala k loňským Vánocům a dlouho odkládala. Přečtena na jeden zátah, určitě má svého čtenáře, ale mě moc nenadchla. Pokud se na ní budu dívat jako na deník tak je pěkná.

storeteller
05. ledna

Nicneříkající a nezabrušující (asi aby nemusela vybrušovat).

1

Doporučujeme

Smrt na druhém břehu
Smrt na druhém břehu
Dopis ze záhrobí
Dopis ze záhrobí
Básník
Básník
Žena dvou mužů
Žena dvou mužů

Autor a jeho další knihy

Podobné knihy

Kniha Prostor pro duši je v

Právě čtených15x
Přečtených230x
Čtenářské výzvě64x
Doporučených15x
Knihotéce31x
Chystám se číst245x
Chci si koupit81x
dalších seznamech1x