Co máte vědět, než začnete podnikat

Co máte vědět, než začnete podnikat

V této knize hovoří autoři o svých úspěších i neúspěších a poradí vám v situaci, kdy chcete dát výpověď ze zaměstnání, ale nejdříve vám položí pár otázek. Máte nějaký nápad za milion dolarů? Máte strach z neúspěchu? Už vás omrzelo pracovat na druhé? Jste připraveni začít svůj vlastní byznys? pak je tato kniha pro vás! A pak vám tato kniha pomůže stát se úspěšnými podnikateli...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26459/co-mate-vedet-nez-zacnete-podnikat-26459.jpg 3.314

Before you quit your job (2004)

Literatura naučná
Vydáno:, Pragma

ladyba
29.10.2015

Pořád dokola to samé, opakování je sice matka moudrosti, ale čeho je moc, toho je příliš.

mariva
05.06.2014

Kniha nabízí dost námětů k zamyšlení pro ty, kteří se chtějí pustit do podnikání, i praktických rad do začátků. Pokud se rozhodnu podnikat, určitě to bude i díky této knize.

yank3e
13.01.2013

Kiyosaki už se dost opakuje a navíc jsem úplně zapomněl, že jsem tuhle knížku vůbec četl. :) Přínosná určitě je, ale spíš jako docela průměrná motivační knížka s nijak převratnými radami.

martinkaLLL
20.06.2011

Začínám podnikat a myslela jsem, že mě tato kniha tak trošku zasvětí a nebo pomůže,ale málo co tam bylo pro podnikatele ve službách. Je to hlavně kniha psaná pro hmotné věci.Takže jsem spíše byla zklamaná. A navíc mě přijde, že je to hlavně taková velká reklama na jejich hru Cashflow.