Co máte vědět, než začnete podnikat

od:


KoupitKoupit eknihu

V této knize hovoří autoři o svých úspěších i neúspěších a poradí vám v situaci, kdy chcete dát výpověď ze zaměstnání, ale nejdříve vám položí pár otázek. Máte nějaký nápad za milion dolarů? Máte strach z neúspěchu? Už vás omrzelo pracovat na druhé? Jste připraveni začít svůj vlastní byznys? pak je tato kniha pro vás! A pak vám tato kniha pomůže stát se úspěšnými podnikateli...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26459/co-mate-vedet-nez-zacnete-podnikat-26459.jpg 3.416

Orig. název:

Before you quit your job (2004)

Žánr:
Literatura naučná
Vydáno:, Pragma
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
ladyba
29.10.2015

Pořád dokola to samé, opakování je sice matka moudrosti, ale čeho je moc, toho je příliš.

mariva
05.06.2014

Kniha nabízí dost námětů k zamyšlení pro ty, kteří se chtějí pustit do podnikání, i praktických rad do začátků. Pokud se rozhodnu podnikat, určitě to bude i díky této knize.

yank3e
13.01.2013

Kiyosaki už se dost opakuje a navíc jsem úplně zapomněl, že jsem tuhle knížku vůbec četl. :) Přínosná určitě je, ale spíš jako docela průměrná motivační knížka s nijak převratnými radami.

martinkaLLL
20.06.2011

Začínám podnikat a myslela jsem, že mě tato kniha tak trošku zasvětí a nebo pomůže,ale málo co tam bylo pro podnikatele ve službách. Je to hlavně kniha psaná pro hmotné věci.Takže jsem spíše byla zklamaná. A navíc mě přijde, že je to hlavně taková velká reklama na jejich hru Cashflow.