martina2540 martina2540 komentáře u knih

Davidovy hvězdy Davidovy hvězdy Kristina Ohlsson

Kniha mě velmi zaujala, dobře se četla a stejně mě překvapila, i když část závěru jsem odhadla za půlkou knížky.

06.02.2021 5 z 5

Dítě Stasi Dítě Stasi David Young

Kniha se mi líbila, doporučuji ji k přečtení.

31.01.2021 5 z 5

Sál smrti Sál smrti Peter May

Mám moc ráda čínské thrillery Petera Maye a ani tento mě nezklamal.

25.01.2021 5 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Kniha se mi líbila, byla napínavá, a zaujalo mě vykreslení venkovské atmosféry plné lží.

17.01.2021 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Kniha se mi četla jedním dechem, hlavně její poslední třetina. I když už jsem jednou četla thriller s podobnou zápletkou i průběhem, stejně jsem nedokázala uhodnout, jak vše dopadne.

09.01.2021 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Kniha se mi moc líbila, je to první kniha od autora, určitě brzy sáhnu po další, i když výjimečně jsem konec tušila dřív. Na druhou stranu ne až takhle detailní, to pro mě bylo překvapením.

06.01.2021 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Kniha se mi moc líbila.

30.12.2020 5 z 5

Temná Budapešť Temná Budapešť Vilmos Kondor

Byl to jiný příběh, než na které jsem zvyklá, kniha mě zaujala, velmi dobře se mi četla, úsměv na rtech mi vytvořil děda se svými zavařeninami. Doporučuji ji.

27.12.2020 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha se mi líbila, i když mi místy nepřišla moc čtivá.

21.12.2020 4 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem a doporučuji ji k přečtení.

18.12.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Knížka pro mě byla poměrně čtivá, ale nemám ráda nadpřirozené jevy v knize, ve které je nečekám. Konec jsem bohužel vůbec nepochopila.

17.12.2020 odpad!

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha se četla jedním dechem, moc se mi líbila.

14.12.2020 5 z 5

Jako o život Jako o život Lisa Jackson

Není to kniha, kterou bych četla znovu. Pokud by byl děj zkrácen na polovinu, určitě bych ji doporučila. Autorku mám velmi ráda, ale toto je pro mě její nejhorší knížka, kterou jsem četla. Závěr se mi naopak velmi líbil.

11.12.2020 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Úžasná kniha, na kterou budu dlouho vzpomínat. Po jejím přečtení si ještě víc vážím toho, jak se máme.

06.12.2020 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Jedna z nejlepších knih, které jsem za poslední dobu četla. Přečetla jsem ji jedním dechem.

28.11.2020 5 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Kniha se mi moc líbila, i když na konci mi chyběl efekt překvapení, kdy člověk zjistí, že je do vražd zapojený i někdo, do koho by to vůbec neřekl.

24.11.2020 5 z 5

Prokletí: Jaro komisaře Ricciardiho Prokletí: Jaro komisaře Ricciardiho Maurizio de Giovanni

Kniha se mi velmi líbila, i když nebyla z těch, které jsem nemohla odložit. Svým tématem mi připomněla autory klasické literatury.

20.11.2020 5 z 5

Co když zemřu, než se probudím Co když zemřu, než se probudím Emily Koch

Pro mě je to nejlepší kniha, kterou jsem za poslední dobu četla, jak originálním tématem, tak dějem. Určitě na ni budu dlouho vzpomínat.

12.11.2020 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Poměrně zajímavá kniha, ale podruhé bych ji už nečetla. Závěr mě překvapil.

08.11.2020 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Knihu doporučuji nejen jako detektivku, ale i co se týká Ruska za vlády Stalina a v období po jeho smrti.

31.10.2020 5 z 5