martin2133 martin2133 komentáře u knih

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Je vidět, že knížka byla od začátku plánovaná jako dvoudílná. To není výtka. Ba naopak. Skvěle rozehrané dějové linky. Doporučuji

16.01.2020 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Skvělý Nesbo jako vždycky. Krásně provázané s minulým dílem. Už se těším na další dil. Doporučeno

16.01.2020 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Opět excelentní knížka. Harry jak má být. Doporučuji

15.12.2019 5 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Opět skvěle napsaná kniha. Sice občas místy chaotické, ale jinak skvělé. Doporučuji a už se těším na další díl.

24.10.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Opět skvěle napsaná kniha. Troufám si tvrdit, že to je prequel k prvnímu dílu a vůbec mi to nevadí. Ba naopak.
Doporučuji všem

02.10.2019 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

První setkání s tímto autorem dopadlo na výbornou.
Kniha je napsána poutavě. Nechybí dějové zvraty. Skvělá kombinace detektivky a psychologického thrilleru.
Doporučeno. Přečteno "jedním dechem" .

10.09.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Opět skvěle napsaná kniha. Děj odsípá. Zápletka i pachatel fenomenální. Už nyní vím, že další díl si ujít nenechám.

02.09.2019 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

I přes zdánlivě nezáživný úvod, opět skvěle napsaná kniha. Máte rádi dobrou knihu? Neváhejte a tuto si pořiďte.
Musím uznat, že můj tip na pachatele nevyšel :-)

10.08.2019 5 z 5

Černý hřebec Černý hřebec Walter Farley

Kniha mého dětství. Přečtená několikrát. Srdcovka. Dokonce nyní když mě přepadne splín si jí rád přečtu.

12.07.2019 5 z 5

Pokračování o stoletém staříkovi, jenž sice nedosahuje kvalit původního dílu, avšak skvěle reflektuje dnešní dění. Přečteno jedním dechem, tento způsob humoru mi vyloženě sedl.

12.07.2019 5 z 5

Po stoletém staříkovi opět skvěle napsaná kniha. Přečtená jedním dechem.

Syn Syn Jo Nesbø

Další kniha od Jo Nesbeho. Skvěle napsaná. Doporučuji

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Opět skvěle napsaná kniha. Harry Hole jak má být.

12.07.2019 5 z 5

Pod krvavými nebesy Pod krvavými nebesy Mark Sullivan (p)

Strhující vyprávění zapomenutého válečného příběhu. Celou dobu jsem hrdinovi držel palce. Doporučuji

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Opět skvěle napsaná kniha. Doporučuji. Přečetl jsem jedním dechem

Šelma Šelma Andrew Mayne

Zajímavě napsaná kniha, která svým stylem vyprávění nemusí sednout každému. Když jí dáte šanci, rozhodně nebudete litovat.