Martasek5 Martasek5 komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Já vůbec nevim co si o knize myslet líbilo/nelíbilo..? Jediný co vím že knížku hodně dlouho z hlavy nedostanu

04.07.2023 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha mě naprosto dostala. Zanechala ve mě ještě dlouho po přečteni smíšené pocity.. nevim proč jsem s pořízením knížky tak otálela. Hodně emotivní příběh. Lepší dílo jsem letos nečetla

29.10.2016 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Zatím nejlepší díl. Do samotného konce jsem neměla tušení kdo za tím stojí.

29.04.2023 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Tady nemám co vytknout. Autorka mě velice překvapila, od knížky jsem se nemohla odlepit. Ze začátku jsem si musela každou chvíli připomínat postavy, bylo jich tam najednou moc. Ale děj Vás brzy vtáhne, že se i ve velkém počtu postav začnete orientovat.
Před samotným rozuzlením děje jsem byla strašně zvědavá, na koho to celé padne. Knížku rozhodně doporučuji, obzvlášť na zimní večery :)

02.01.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Za mě paráda.. svižně se knížka četla, zajímavý a napínavý námět, tak trošku nesmrtelná Darby, a odhalení padouchů v první třetině knihy.

20.12.2019 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Stoprocentně za 5*! Výborné dílo od výborného pana spisovatele! Už jen úvodní prolog byl napínavý! Četlo se to samo, kapitoly nebyly natahované, děj svižný, zajímavá zápletka, a jak už to tak bývá - nečekaný konec!

05.12.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Né že by knížka nebyla hezká.. jen to byl dle mého uplně jiný příběh, cizí. Autorka neměla psát pokračování Než jsem Tě poznala. - To mělo skončit poslední stránkou..

13.08.2017 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Seznámení s Erikou bylo fajn, zápletka mě na zadek ale neposadila :)

30.01.2023 4 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Uf! Jsem ráda že mám Noru za sebou! Prvních pár kapitol mě chytlo, ovšem potom psaní natahovaný. Konec jsem zase přečetla jedním dechem, avšak nemůžu říct že se mi to líbilo. Hodně přeceňované dílo, a titul světový bestseller bych na obálku rozhodně nedávala!

16.03.2018 2 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Prvni letošni kniha kterou jsem nezvladla dočist. Přestala jsem na 50 stránce.nuda, pořád to same dokola, kniha postráda hloubku, myšlenku. A na výraz "óčko" jsem po prvnich strankach začala byt alergická

28.07.2016 odpad!

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Dlouho se mi nestalo abych dočetla knížku za tři dny. Zrovna u erotikonu jsem nemohla přestat číst. Velice pěkně napsané, chvílema se smějete, chvílema dojemné, ale rozhodně ne nudné! Moje druhá knížka od pana Hartla, a zítra si jdu pro další!

13.12.2018 5 z 5

Za mě velké ne! Velice mě zaujal název knížky, ale děj samotný byl špatný...Diane potká příšerného souseda, a jak už to tak bývá, zamiluje se do něj. Aby to nebylo tak jednoduché, objeví se jeho překrásná bývalka a chce ho zpět. Klišé omývané stále dokola. Prvotní plán byl odjet z Francie aby se vzpamatovala ze smrti manžela a dcery, když se jí to daří tak zas jak malá holka utíká zpátky! Jednu hvězdu dávám za krásnou obálku, a za obřího psa který mě bavil :)

13.05.2018 1 z 5

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Čekala jsem trošku víc. Obě hlavní hrdinky mi přišly nesympatické. Klidné čtení.

26.10.2023 3 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

(SPOILER) Uf, nebavilo mě to. Vadilo mi jak se autorka snažila knížku udělat moc napínavou, na každý stránce nemohlo chybět “od toho dne, od toho grilování”. Míň je někdy víc. Jinak příběh zajímavý ani nebyl, číst znovu nebudu

19.12.2022 1 z 5

Dívky z lesů Dívky z lesů Minka Kent

Teda ten konec mi přišel tak neuvěřitelně překombinovanej, že mi zkazil celkový dojem z knihy.

04.11.2022 3 z 5

Pokojská Pokojská Nita Prose

Na pokojskou jsem se těšila. Právě jsem dočetla a nevím, zda se mi líbila či co si mám myslet :-) zvláštní příběh, zvláštní Molly, zvláštní rozuzlení

21.10.2022 2 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Styl psaní formou dopisu mi nevadil. Vadilo mi jak to celé skončilo, celkově nezáživné čtení. Začátek slibný, pak příběh ztratí jiskru, a dočetla jsem jen z “povinosti”

01.01.2022 1 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Příjemné oddychové čtení s jasně předvídatelným koncem

04.10.2020 3 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Začalo to celkem dobře..Ale! Jak to celý dopadne mi bylo jasný ani né v půlce knížky. Lucasovýmu scénáři jsem dávala větší šanci. Jak už zde bylo napsáno - Samova linka zbytečná, stejně jako Philipova. Podruhé už si knížkk určitě nevyberu

31.05.2020 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Na začátku jsem myslela že hned vím jak to dopadne. Bylo to moc předvídatelné. Kniha je pěkně napsaná, málo postav, děj plyne.. konec lehce překvapil, ale extra zvrat zde nenajdete. Jednodušší čtení..

05.02.2019 2 z 5