Markouš Markouš komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Bože, nevím co mám ke knize napsat, aby mě slova nerozbrečela. Ano, slova jsou mocná a dokáží velké věci. Knížku jsem si původně ani nechtěla přečíst, ale fakt, že se všem v mém okolí líbila a měli jsme jít se školou do kina na film, mě donutil si ji přečíst. No, rozhodně to stojí za to. Pokud váháte, NEVÁHEJTE. Tahle knížka vás možná zničí, ale je opravdu krásná a ukazuje, že ne všichni Němci byli špatní, jak si my Češi myslíme.

03.03.2018 5 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Úžasná knížka. Napínavá, brutální a tajemná. Nathana jsem si oblíbila už od první stránky a je to jedna z nejlepších postav, se kterou jsem se setkala. A obálka je samozřejmě topovka. Velmi doporučuji :)

26.07.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Wow. To bylo úžasné. To bylo tak dokonalé, že jsem za dočtení této knihy obětovala přípravu na test. :D(snad nedostanu 5) To čekání se vyplatilo. Doufám, že vydají i Dědičku. Moc ráda si ji přečtu. :)

20.10.2015 5 z 5

Celá série byla dokonalá a pohrávala si s mými pocity a myšlenkami. Já bych něco takového rozhodně nevymyslela. Napsat knihu, o které uvažuje skoro každý čtenář po dočtení a o které se vám bude zdát a budete nad ní uvažovat, nedokáže každý. Ale Suzanne Collins ano.

18.10.2015 5 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Druhý díl byl stejně super jako ten první. Taky bych chtěla ve snu najít své dveře, ale bohužel si pomalu ani nepamatuju svoje sny :D A nenávidím, že musím čekat na poslední díl :( A Grayson je prostě top ❤

15.07.2016 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Pokračování bylo ještě lepší než předchozí díl. Stále nechápu, kde na to bere autorka nápady. :D

16.10.2015 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Nemám slov. Naprosto dokonalá knížka. Nemám jí co vytknout. :)

04.08.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Naprosto dokonalá knížka. Četla jsem ji až do noci, dokud jsem ji prostě nedočetla. :D A když jsem ji dočetla, litovala jsem, že jsem ji přečetla tak rychle, protože nevím, jestli vydržím čekat na další díl :D Myslím, že z mého komentáře je jasné, kolik hvězdiček si knížka zaslouží :D :)

05.04.2015 5 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Stále nedokážu vstřebat emoce. Kniha si se mnou hrála, jako bych byla pod vlivem modrého. Nathan mi přirostl k srdci a bude mi neskutečně chybět. S koncem teda rozhodně smířená nejsem. A nikdy asi nebudu. Co všechno zlého si prožil a stále dokázal myslet na něco, co ho nutilo žít dál. A vlastně stále nutí...

07.01.2017 5 z 5

Najdi odpověď Najdi odpověď Patrick Ness

Tahle série mě začíná psychicky ničit....

16.08.2019 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Úžasné. Ani do poslední stránky netušíte, co si na vás autorka přichystala. A věřte mi, že vás to bude bavit!

21.01.2018 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Knížka mě naprosto dostala... Vůbec nechápu, že mi mohla ležet tak dlouho v knihovně a já se k ní dostala až po 3 letech. Ale jsem hrozně ráda, že jsem si ji přečetla, protože to fakt stálo za to. A autorku obdivuji. Nádherně píše. Kdo jste ještě nečetli, určitě neváhejte :)

21.10.2017 5 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

To jako fakt? Tohle je konec? Já chci další díl! Jak to ta autorka dělá, že tak dobře píše? Na knihu jsem čekala půl roku a přečtenou jsem ji měla během chvilky. A teď mi nezbývá nic jiného, než si to přečíst znova a nebo se snažit najít své zatracené dveře :D Zbožňuju tuhle sérii a zbožňuju tuhle autorku. A pro ty, co to ještě nečetli - Na co čekáte? :D

12.04.2017 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Už je to rok, co jsem opustila svět Selekce a proto jsem se na návrat velmi těšila. Povídky byly krásné. Bylo fajn vědět proč postavy dělali to, co dělali. Nejkrásnější povídka byla rozhodně o Marlee a myslím, že by nebylo na škodu, kdyby její příběh dostal samotnou knihu. :)

04.11.2016 4 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Velmi milá kniha o přátelství, první lásce a rozhodování, zda je lepší mlčet, nebo přiznat pravdu. Vřele doporučuji na slunné dny. :)

29.05.2016 3 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Poslední díl byl sice z celé série pro mě nejslabší, ale stejně mu dám 5* Kniha na mě silně zapůsobila, a když jsem ji dočetla, nechtěla jsem se vrátit do reality, i když je o trochu lepší jak ta v knize. (Ale kdo ví jak to bude za pár let). Super série

18.10.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Skvělé jako první díl. :) No a zase jsem ji přečetla během chvilky a musím čekat do podzimu. :( Už od prvního dílu jsem rozhodně team Aspen ❤

01.05.2015 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Naprosto úžasná knížka. A ten epilog.... nádhera. :)

22.04.2015 4 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Celá série je super :D Nejvíce mě asi bavil první a poslední díl. Rozhodně doporučuji :)

23.01.2015 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tato kniha se mi opravdu líbila, ale chvilkami mi přišla hlavní hrdinka trochu naivní. Ale i tak si zaslouží 5 *

23.01.2015 5 z 5