marketsim marketsim komentáře u knih

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Krásná kniha napsaná skvěle. Přečteno jedním dechem. Nemohla jsem přestat číst, dokud nebyl konec. Můžu jen doporučit, těm co mají rádi tento druh žánru.

21.02.2020 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Velice se mi tato kniha líbila. Od autorky jsem četla už více knih a vím že nebude poslední. Nemohla jsem se dočkat jak tato kniha dopadne a hlavně kdo vrah.

15.11.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

První kniha co jsem četla od Hartla díky čtenářské výzvě. Za mě zbytečně moc postav v jedné knize. Vetšinou jsem se těšila na příběh Markéta a její dcery Dáši.

26.04.2022 3 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Tak jsem se zamilovala do URAGÁNA Remingtona . Nejdřív jsem měla strach, že když knihu začnu číst, tak bude jako ostatní, ale opak byl pravdou. Všem kdo psali, že Brooke je až moc dokola opěvuje jeho krásu a dokonalost. Tak musím dát za pravdu, ale na druhou stranu, co kdyby jste Vy potkali někoho takového. Já bych určitě, taky chtěla všem pořád dokola říkat, jak ho miluji a opěvovat jeho dokonalost, krásu.

19.07.2014 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Zajímavá a čtivá knížka. Určitě stojí za to si ji přečíst.Já si ji určitě ještě nejednou přečtu.DOPORUČUJI

27.04.2014 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Co víc napsat než jen skvělé čtení a VŠEM doporučuji. Krásně se zasmějete a konec Vás doopravdy překvapí. Jen jedna věc mě mrzí a to, že je to velice rychle přečtené! Určitě si to zase přečtu :-)))

27.10.2014 5 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Na knihu jsem narazila náhodou,ale jsem za to velice ráda. Můžu ji VŠEM jen doporučit. Od první stránky až po poslední je zábavná a čtivá.Fakt se zase něco české autorce povedlo. :-)

04.04.2014 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Super čtení. Můžu jen doporučit. :-D
Těším se na dalšího BOŽSKÝHO.

14.03.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Velice pěkná kniha, můžu jen doporučit. Určitě se u ní zasmějete.

07.03.2014 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Na knihu jsem se těšila. Od autorky jsem četla už hodně knih, a vždy super napsané. Tato kniha bohužel nedokázala překonat sérii Božských, ale pěkná oddychovka. Za mě tak na 75%. Začátek se pomalu táhl, ale ke konci se kniha nedala odložit.

26.02.2020 4 z 5

Galantní protivník Galantní protivník Rexanne Becnel

Velmi pěkná kniha co Vás nezklame a taky nepřekvapí. Moc ráda si opět tuto knihu přečtu.

04.08.2014 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Nemám slov. Přečtená jedním dechem a vím, že si ji ráda přečtu zase. Když jsem ji četla, tak v každé kapitole jsem cítila naději i beznaděj. Můžu všem jen doporučit obě tyto knihy. Kdo nečetl, neví o co přišel.

12.06.2014 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Velmi pěkné romantické čtení. Dokonce i konec byl dobrý a reálný. Žádné spolu až na vždy. :-)

11.05.2014 5 z 5

Ella a Michael navždy Ella a Michael navždy Jessica Sorensen

"SUPER" Kniha se velice pěkně čte. Vztah mezi Elly a Michaelem je nekonečný, tak se nebudu divit jestli výjde i další pokračování. :-D

24.03.2014 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Musím souhlasit s předchozím komentářem. Kniha je pěkná a dobře se čte, ale první díl byl zábavnější.

07.03.2014 4 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Bohužel jsem čekala od této knížky a autorky víc,ale byl to jen průměr.

07.03.2014 3 z 5

Barvy smyslnosti Barvy smyslnosti Vina Jackson

Předčteno a už vím, že ji víckrát číst nebudu. Vůbec mi nesedla, ale určitě zkusím přečíst další díl. :-(((

31.07.2014 odpad!

Sprostá holka Sprostá holka Megan Hart

Kniha byla průměrná! Čekala jsem od ní víc, ale bohužel nic. Občast tam byla zajímavá pasáž.

04.06.2014 3 z 5

Nevinné lži Nevinné lži Kerstin Gier

Smutný příběh při kterém jste nuceni se i smát. Jen jsem čekala na zajímavější konec.

22.05.2014 4 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Opět jedna povedená série knih. Pro změnu má tajemství on.Můžu jen doporučit si jí přečíst.

14.05.2014 5 z 5